Дата и час: Чет Юни 21, 2018 11:07 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2008 2:41 pm 
Commoner
Commoner

е .. не намерих такава тема моля постнете според вас кои е наи тъжният момент в ТО .... а бе изобщо има ли такъв :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2008 4:27 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Когато победиха То. Просто не беше честно :p

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2008 5:49 pm 
Подстрекател
Подстрекател
Аватар

ох боже не можах да се въздържа ама, когато се изредиха на Бевърли в канала съжалих, че и аз не съм там :oops: .... преди да ме обвините в педофилия искам да отбележа, че когато четох книгата бях на 14-15 някъде 96-97 да е било

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2008 7:26 pm 
Devar-Toi
Devar-Toi
Аватар

Когато убиваха децата на ТО !!!

http://www.neobux.com/?r=didoval

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 12:22 pm 
Dinh
Dinh

Bad_Dog написа:
ох боже не можах да се въздържа ама, когато се изредиха на Бевърли в канала съжалих, че и аз не съм там :oops: .... преди да ме обвините в педофилия искам да отбележа, че когато четох книгата бях на 14-15 някъде 96-97 да е било

Т'ва като четох книгата (горе-долу на същата възраст) доста ме обърка... Става дума, четеш 1000 страници прекрасна книга и накрая има подобна тъпотия... Абсолютно излишен момент беше това за мен. Винаги съм мразел на Стивън Кинг педофилските и гей забежките по книгите му. Тъжен момент... Не се сещам наистина... Няма тъжен момент, това е груба книга, не сълзлива :smt003

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 02, 2008 7:13 pm 
Commoner
Commoner

deadface написа:
Когато победиха То. Просто не беше честно :p

Имам някои съмнения,че То е победено завинаги :shades:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 02, 2008 8:45 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Затова написах победиха, а не унищожиха :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 02, 2008 8:53 pm 
Commoner
Commoner

Силвър винаги ми се е струвал тъжен, не знам защо. Май и на какво е символ не мога да определя точно :rolleyes:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Фев 21, 2010 10:34 am 
Dinh
Dinh
Аватар

Когато Бевърли видя отраженията на Стан и Еди във витрината.
Когато седемте деца бяха заедно за последен път (ритуалното рязане с бутилката Кока-Кола).
Смъртта на Еди. Имаше нещо много храбро и трогателно в начина, по който се хвърли срещу То. И особено частта, в която си напъха ръката в устата му - надали си е правил илюзии, че ще му се размине и въпреки това се жертва, без да му мигне окото. Допълнителна драматичност на саможертвата му придава това, че той беше най-боязливия и крехък от всичките седем.

И най-най-тъжният момент :arrow: когато започнаха да забравят всичко (втория път). Просто не беше честно. И най-вече начина, по който беше описано ... тия въпроси, които Майк задаваше и на които не можеха да му отговорят - каква беше фамилията на Стан, каква беше фамилията на Еди, Еди астма ли имаше, или мигрена ... и накрая, когато сам зададе въпроса на себе си - Бен дебел ли беше, или куц? Не е класическата представа за драматичен момент, но мен това ме впечатли най-много.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:50 am 
Childe
Childe
Аватар

JustAFaceInTheCrowd написа:
И най-най-тъжният момент :arrow: когато започнаха да забравят всичко (втория път). Просто не беше честно.

Да, и другите места са тъжни, но това като че е наистина е най-най. Раздялата край Пущинака е просто край на детството, или поне негов предвестник - нещо, което рано или късно се случва; Еди и дори Стан са жертви в една битка, колкото жестока, толкова и смела. Но да забравиш наистина е най-лошо ( макар че ако се замислим, едва ли има друга възможност за финал ).
:arrow: Но все пак забравянето може би не е чак толкова окончателно. Ако вярваме на "Капан за сънища" ( а не виждам защо не :blush3: ), оцелелите Неудачници са се събрали или поне са общували един с друг, всички или някои от тях, най-малко веднаж след втората си раздяла; а от "Дума Ки" можем да заключим, че поне Ричи и Бил все още имат връзка един с друг.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 08, 2013 6:21 pm 
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Аватар

JustAFaceInTheCrowd написа:
Когато Бевърли видя отраженията на Стан и Еди във витрината.
Когато седемте деца бяха заедно за последен път (ритуалното рязане с бутилката Кока-Кола).
Смъртта на Еди. Имаше нещо много храбро и трогателно в начина, по който се хвърли срещу То. И особено частта, в която си напъха ръката в устата му - надали си е правил илюзии, че ще му се размине и въпреки това се жертва, без да му мигне окото. Допълнителна драматичност на саможертвата му придава това, че той беше най-боязливия и крехък от всичките седем.

И най-най-тъжният момент :arrow: когато започнаха да забравят всичко (втория път). Просто не беше честно. И най-вече начина, по който беше описано ... тия въпроси, които Майк задаваше и на които не можеха да му отговорят - каква беше фамилията на Стан, каква беше фамилията на Еди, Еди астма ли имаше, или мигрена ... и накрая, когато сам зададе въпроса на себе си - Бен дебел ли беше, или куц? Не е класическата представа за драматичен момент, но мен това ме впечатли най-много.

Подписвам се под всяка дума в този пост! Мисля по АБСОЛЮТНО същия начин. Особено, когато почнаха да забравят и мастилото в тефтера на Майк да избледнява... Такива епични събития не може просто да бъдат забравени...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 18, 2013 11:01 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Когато затворих последната страница на тази книга,е тогава беше най тъжният момент за мен,защо мамка му трябваше да свършва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 19, 2013 7:38 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Key написа:
Когато затворих последната страница на тази книга,е тогава беше най тъжният момент за мен,защо мамка му трябваше да свършва.

Ей, това е коментар!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 20, 2013 3:16 pm 
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Аватар

Key написа:

+1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 29, 2017 9:24 pm 
Commoner
Commoner

Смъртта на Джорджи. Така и не простих на То затова.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]