Следващата ви книга на Стивън Кинг

Романи, разкази и новели - всичко, свързано с творчеството на Кинг

Moderator: Ka-tet of 19

Post Reply
alamo
Follower of the Eld
Follower of the Eld

Re: Следващата ви книга на Стивън Кинг

Post by alamo » Thu Jan 26, 2017 7:22 pm

И аз най-после взех последната част от трилогията и мисля да я почвам. "Мистър Мерцедес" е началото!

alamo
Follower of the Eld
Follower of the Eld

Post by alamo » Mon Jan 30, 2017 6:41 pm

Мерцедеса направо го изядох за нула време ;) Ако Надал и Федерер бяха свършили по-рано още вчера сигурно :) Приятно криминале, но без особени изненади в развитието на историята. Липсва ми свръхестествения елемент!!! Продължавам с следващата част - 'Търси се..." с големите надежди ;)

alamo
Follower of the Eld
Follower of the Eld

Post by alamo » Thu Feb 02, 2017 11:42 am

И "Търси се" се чете много бързо. Трябва да отбележа, че историята по-малко ми хареса от "Мистър Мерцедес". Нещо тия криминалета ми се струват доста повърхностни, нещо нетипично за Кинг. Да не ги е писал някой друг и да изнудва автора да си слага името само?!? :D Това в рамките на шегата ;)

Следващата книга, разбира се, ще бъде "Край на дежурството" с която ще сложа точка и край на непрочетените книги на Краля от мен. Тук включвам художествената литаратура само. Сигурно някога ще прочета и "За писането" и "Злокобен танц", но засега е това:)

belch huggins
Follower of the Eld
Follower of the Eld

Post by belch huggins » Wed Apr 19, 2017 9:44 am

Сигурно серията Мерцедес. И без това съм на крими вълна, само че шведска с Камила Лекберг.
Да приемаш нещата твърде насериозно е сериозна загуба на време.

Post Reply