Капан за сънища

Всичко за филмите по/на/за Стивън Кинг

Модератор: Ka-tet of 19

mo.rka
Childe
Childe
Регистриран: чет авг 02, 2007 2:17 pm

Re: Капан за сънища

Мнение от mo.rka » пет май 23, 2008 9:40 pm

Мерси за изяснението. :)

• I am Jack's cold sweat.
    I am Jack's inflamed sense of rejection.
    I am Jack's complete lack of surprise.
    I am Jack's wasted life.
    I am Jack's broken heart.
    I am Jack's smirking revenge.

Потребителски аватар
Дени
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: съб мар 01, 2008 12:31 am
Контакти:

Мнение от Дени » ср юни 04, 2008 3:53 am

Аз филмът съм го гледала преди много време, не ми допадна особено. Книгата още я търся, пък, дано я намеря, да я прочета :)
Stephen King - THE KING OF THE DARKEST PART OF ME
TWILIGHT SERIES Изображение THE BEST LOVE STORY EVER

Bruce666
Childe
Childe
Регистриран: чет ное 06, 2008 12:29 pm
Контакти:

Мнение от Bruce666 » нед юни 07, 2009 1:18 pm

Ами на мен филма ми харесва много, романа още не съм чел. Но това ми е един от най-любимите филми по книга на Кинг. Даже самия Кинг мисля че бе казал че това е един от най-добрите филми правен по негова книга за послед. не помня 5 или 10 години. Странен е, осбено там със библютеката на Джонси в главата. Но някак е представен много хубаво. А и самата история е някак си по различна от останалите за извънземни и в същото време правдоподобна, поне според мен. Все пак наист. е ставало много пъти на въпрос за сивите. :rolleyes:

Потребителски аватар
READER
Breaker
Breaker
Регистриран: вт мар 17, 2009 1:01 pm

Капан за сънища

Мнение от READER » съб мар 13, 2010 3:14 pm

За първи път чета такива мнения за книга на Кинг. Нито един не изтъкна нещо добро за тая книга, че на моменти почти щяхте да ме разубедите да я купувам. А колкото до филмите и книгите - всичко е ясно! На мнение съм, че един автор влага душата и сърцето си в една книга, докато на един режисьор му е толкова лесно да си остави ръцете, почти колкото да си издухам носа най-вероятно. Има много филми, които не са правени по книги и много от тях са найстина добри. Естествено е, че в киното на първо място гледат да приберат милионите, но когато правят филм по книга, първо се изсират много яко върху труда на автора, а след това идиоти фенове като нас тичат в киното да гледат, само защото филма е по Кинг!

West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: чет май 29, 2008 2:38 pm

Мнение от West of Hell » съб мар 13, 2010 5:21 pm

а след това идиоти фенове като нас тичат в киното да гледат, само защото филма е по Кинг!
Никога не съм гледал филм по Кинг на кино!
Нямам и намерение
На Download 2016 bundinhas

http://www.youtube.com/watch?v=yMlKlH7DYe8

Потребителски аватар
Ben Hanscom
Childe
Childe
Регистриран: съб май 26, 2012 12:39 pm

Мнение от Ben Hanscom » съб май 26, 2012 5:13 pm

-Хъхх...не знам за книгата ама е филма е талкова тъп, че...няма да седна и да я чета..
We don't fully know anyone. Least of all ourselves

Потребителски аватар
RollanD
Breaker
Breaker
Регистриран: пет май 20, 2011 3:13 pm

Мнение от RollanD » съб май 26, 2012 5:57 pm

Ben Hanscom написа:-Хъхх...не знам за книгата ама е филма е талкова тъп, че...няма да седна и да я чета..
Което е голяма грешка, защото книгата си е много свястна :happy:
Ако се ръководих за книгите от екранизациите им, то по тази логика досега да съм прочел само 2-3 негови книги. :huh:
Shinra Tensei

Потребителски аватар
BOTQTA
Dinh
Dinh
Регистриран: съб юни 01, 2013 4:12 pm

Мнение от BOTQTA » вт ное 12, 2013 7:53 pm

Не ми хареса на мен филма. Прочетох книгата и веднага гледах филма - за сравнение. Филма са го направили с малко повече ефекти, та да има сеир за простите зрители, които искат да гледат кръв и чудовища. В книгата нещата са далеч по-различни и далеч по-интересни. Особено се издразних на престрелката между хеликоптер с мегакартечница и човек с пистолет! Ясно е кой е победил - пистолета, разбира се! :D

Отговори