Дата и час: Нед Апр 22, 2018 10:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 391 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 3:46 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

- Франк Дарабонт, режисорът на "Зеления път" и "Изкуплението Шоушенк", приключи със снимките на "The Mist" ("Мъглата"). Филмът ще се появи по кината в САЩ на 21 ноември.
- Режисьорът на "Hostel", Илай Рот, се кани да филмира "Cell" ("Клетка"), но още не е започнал със снимките, защото работи по други проекти.
- През 2008 се очаква да излязат няколко нови филма по Кинг - римейк на "Creepshow" ("Пълзящо шоу"), "The Talisman" ("Талисманът") (6-сериен тв сериал), "Black House" ("Черният дом") и "Faithful: Two Diehard Boston Red Sox Fans Chronicle the Historic 2004 Season" (отново тв сериал).
- През 2009 ни очаква филм по "From a Buick 8" ("Буик 8"), режисиран не от някой друг, а от самият Джордж Ромеро :)
- Режисьорът на "Wrong Turn", Роб Шмид, наскоро обяви, че ще филмира романа "Insomnia" ("Безсъние")
- С горните заглавия филмите по произведения на Стивън Кинг стават точно 108 на брой (въпреки че голяма част от тях са любителски и едва ли някой от нас ще пожелае някога да ги гледа) :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2007 3:19 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Франк Дарабонт обяви, че следващото произведение на Кинг, което ще филмира, ще бъде "Дългата разходка" 8) Филмът вероятно ще излезе в края на 2008 или началото на 2009 г.

А ето и първият тийзър плакат на "Мъглата"

Изображение

+ първите снимки

Изображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2007 9:44 pm 
Dinh
Dinh
Аватар

Ааааааааааааа, супер! Плаката ме кефи, точно така си го представях магазина! Тия пипала не ме вдъхновяват много... като играчки са, ама това е само някаква си снимка все пак.
А последната снимка ми стои много изкуствена и дебилна!
Дано филма си струва!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2007 11:23 pm 
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Аватар

чакам Дългата ра3ходка с нетърпение :D култ

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 02, 2007 2:13 pm 
Подстрекател
Подстрекател
Аватар

"Дългата разходка" и аз я чакам с нетърпение няма толкова болна книга /дано стане добр филм/ заедно с "Гробището". Двте книга са 100% Кинг толкова зли, че чак кефят :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2007 5:24 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Мик Гарис обяви, че следващият му проект (освен дългоочаквания трети сезон на Masters of Horror) е филм по романа на Стивън Кинг "BAG OF BONES". Той ще бъде режисьор и продуцент на филма, а сценарият ще бъде написан от Matt Venne (сценаристът на Masters of Horror: Season 2, Episode 6: Pelts). След "BAG OF BONES" Гарис възнамерява да филмира друг любим роман на Кинг - "GERALD’S GAME".

Стана ясно, че режисьор на "FROM A BUICK 8" най-вероятно няма да е Ромеро, както е обявено в IMDb, а Tobe Hooper. Едно нещо обаче е сигурно - Мик Гарис ще е един от продуцентите.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2007 11:10 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

deadface написа:
Той ще бъде режисьор и продуцент на филма, а сценарият ще бъде написан от Matt Venne (сценаристът на Masters of Horror: Season 2, Episode 6: Pelts)

Като се сетя само точно тая серия колко беше смотана и откъм сценарий и откъм изпълнение....
Bag Of Bones още не ми е попадала да я прочета, така че не ми идват гениални идеи как точно могат да прецакат романа, но ако екранизацията е тъпа като гореспоменатият епизод Гарис ще си заслужава да му се отрежат ушите и да се нанижат на огърлица

Изображение

http://www.myspace.com/de3ka
http://www.de3ka.blogspot.com
http://vampirefreaks.com/de3ka

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2007 7:30 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Въпрос на вкус ;) На мен "Pelts" ми хареса - първо, защото Дарио Ардженто е сред любимите ми хорър режисьори; второ, защото попринцип харесвам разказа на Ф. Пол Уилсън, по който е заснет епизода (у нас го издадоха в сборника "Боровата пустош") и трето - защото серията беше порядъчно кървава за разлика от повечето останали епизоди. Мога само да се надявам, че Matt Venne няма да се издъни със сценария 8)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2007 8:26 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Ами Ардженто наистина е добър, но това не е показателно в случая ;) Може би някак не мога да възприема злите еноти като нещо по-различно от 1/2 часов повод да се посмея добре...зъл енот...тцтцтц какво следва - Masters Of Horror Season 3 представя подивялата крава Милка и злата орда от мармоти атакуващи недоволните клиенти от количеството на балончетата в шоколада :smt017
Може би имаше няколко добри сцени наистина, към края когато пича реши да се 'разсъблече' :D Разказа не съм го чела и никога няма да го прочета всъщност...А и като се замисля не беше ли именно Ардженто режисьор и на Jennifer от първият сезон - още една култова боза, само грозният и фейс си го биваше :lol:
Но както каза: "въпрос на вкус", аз предпочитам да съм песимистично настроена ;)

Изображение

http://www.myspace.com/de3ka
http://www.de3ka.blogspot.com
http://vampirefreaks.com/de3ka

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2007 3:49 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Изображение

Ето го и първия ТРЕЙЛЪР на филма 8)

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Сеп 02, 2007 11:10 pm 
Childe
Childe
Аватар

deadface написа:
- Франк Дарабонт, режисорът на "Зеления път" и "Изкуплението Шоушенк", приключи със снимките на "The Mist" ("Мъглата"). Филмът ще се появи по кината в САЩ на 21 ноември.
- Режисьорът на "Hostel", Ели (Илай) Рот, се кани да филмира "Cell" ("Клетка"), но още не е започнал със снимките, защото работи по други проекти.
- През 2008 се очаква да излязат няколко нови филма по Кинг - римейк на "Creepshow" ("Пълзящо шоу"), "The Talisman" ("Талисманът") (6-сериен тв сериал), "Black House" ("Черният дом") и "Faithful: Two Diehard Boston Red Sox Fans Chronicle the Historic 2004 Season" (отново тв сериал).
- През 2009 ни очаква филм по "From a Buick 8" ("Буик 8"), режисиран не от някой друг, а от самият Джордж Ромеро :)
- Режисьорът на "Wrong Turn", Роб Шмид, наскоро обяви, че ще филмира романа "Insomnia" ("Безсъние")
- С горните заглавия филмите по произведения на Стивън Кинг стават точно 108 на брой (въпреки че голяма част от тях са любителски и едва ли някой от нас ще пожелае някога да ги гледа) :)

Май си в грешка, според IMDB режисьорът на Буик 8 ще бъде Тоб Хупър - тук.

Елате във форума ни!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 03, 2007 12:44 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Виж предишните ми коментари ;) Първоначално в IMDb беше обявено, че е Ромеро, но после стана ясно, че ще е Хупър.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 03, 2007 9:44 am 
Childe
Childe
Аватар

Знаех си, че ти не можеш да сгрешиш :)

Елате във форума ни!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 14, 2007 5:20 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Снимките по шест серийния сериал "Талисманът", чиято премиера беше насрочена за лятото на 2008, бяха отложени за неопределено време поради липса на достатъчно голям бюджет :(

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 15, 2007 3:37 pm 
Dinh
Dinh
Аватар

FUCK!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 391 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]