кървава сутрин

Кътче за развихряне на въображението. Рисунки, разкази, поезия... Фен арт по Стивън Кинг - с предимство ;)

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
sturdjan
Commoner
Commoner
Регистриран: съб авг 01, 2009 6:46 pm

кървава сутрин

Мнение от sturdjan » съб авг 01, 2009 6:48 pm

Кървава сутрин

Отчайващо нормална сутрин.Беше.Събуждане в 7:30 ,хладен душ,лека гимнастика и бегом в кухнята за една бърза чаша мляко и нещо за
хапване.След това грабвам куфарчето за работа и излизам през кърваво черваната си входна врата. Обикновенно минавам през нея по два пъти заради ключовете на колата.Винаги ги забравям ,но чисто по Фройдитски си мисля ,че това не е чак толкова случайно.Няма значение. Мойте сутрина са такива.И тази вещаеше същшят "вълнуващ сценарий " ,и то си беше така, но само доката стигнах в тая част с млякото и бързата закуска.И така, готови ли сте?Аз не съм.

Прозорчето в кухнята ми, има изглед към моравата на съседа, Аткинсън.Знаете ли какво?Аткинсън е най-скапаният гъз в историята на тази здухана планета.Защо?Защото,просто това мисля за него.Разбирате ли, не го е предизвикал с нищо, не се различава с нищо от другите ми съседи и все пак ми бърка в задника с разярен пчелен кошер, всеки път като го погледна.Ааа, и щях да забравя, синът му от цели четири месеца ходи с моето малко момиченце.Май всичко си дойде на мястото.
И така .Слизам си, аз в кухнята отварям хладилника и си сипвам чаша изстудено прясно мляко.Отпивам глътка ,докато се приближавам към малкото прозорче ,оставям чашата на плота до него и впервам поглед право напред.И ПОЗНАЙТЕ, КОЙ Е ТАМ?Да, именно там е ,Аткинсън с шибаната си косачка, косящ шибаната си морава.Нищо необичайно.Отпивам втора глътка от млякото сякаш за да туширам онова парещо чуство в стомаха си всеки път щом очите ми видят- Г-Н, Прескот Роулинг Аткинсън.И отново впервам поглед през прозорчето.Леле, как го мразя.Но, още повече мразя това че си нямам и на идея, защо го мразя толкова.Може би е някоя травма в детството.Може би баща ми е виновен.Може би съм просто проклет параноик.Незнам.Отпивам третата си глътка прясно мляко и отнова вдигам поглед към прозорчето,респективно към ,Аткинсън и отново го свалям към чашата с мляко.Отново го вдигам ,но повече не го свалих.Аткинсън ,беше на замята, а косачката вървеше на самоход.Първо разкъса лявата му ръка, а после разпори корема му .Само с едно бързо и рязко движение.Мяташе го като парцалена кукла.Аз ,гледах като идиот.Чашата с мляко отдавна се бе разбила на парченца по земята.Мисля, че щях да припадна.Косачката продължаваше да върви на самоход.Вътрешнстите му се бяха разпилели по цялата морава.Единият му крак бе на повече от четири метра от тялото му.Косачката продълажаваше и продължаваше и продъ... спря.Спря се в десният крак на синчето на Аткинсън ,онова същото което задяваше дъщеря ми.Хлапето просто си стоеше и гледаше как различни части от баща му се бяха разпилели по целият двор.Аз, правех същото.Но ,с тази разлика че си бях зад малкото прозорче в кухнята.Дори не разбрах кога и как стана, но в следващият момент и хлапето беше без един крак , без органи и както вървяха нещата скоро и без глава.

Те ,бяха точно три на брой ,бяха големи и добре охранени мъжки екземпляри от Африкаснкият прайд.Да, точно така в двора на съседа ,Аткинсън имаше три лъва.Три лъва изпооцапани с кръв от двама американски граждани.Нямам си и на представа, колко време съм стоял зад прозорчето и съм зяпал с най-тъпата физиономия която някой някога е имал ,но това няма значение.В онази сутрин времето и рационалната логика не съществуваха.Те ,дори и не се хранеха, просто дойдоха сякаш от самият ад за да ги разпилеят на малки парченца и после си тръгнаха.Така както и дойдоха, без никой да разбере.Сякаш потънаха право при онзи с рогата.Аз, стоях скован като в блокче от цимент ,и запях право към онези кървави останки ,който само преди няколко минути дишаха.

В следващият момент усетих силен удар по дясната буза.Беше жена ми в синята си нощница.А, аз бях целият в пот.В просъница чух нещо като.. кошмар.Все тая ,обърнах се и заспах.Заспах все още мразещ (знаете кой) надявайки си на (знаете кое ,)па макар и само в съня си.

sunny
Commoner
Commoner
Регистриран: ср авг 26, 2009 12:07 am

Re: кървава сутрин

Мнение от sunny » пет ное 20, 2009 9:10 pm

Интересно ми беше :))

Отговори