Дата и час: Нед Фев 25, 2018 4:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 13, 2006 8:19 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Сега тя пищеше...
-Аааа...неее?Какво правиш??
Но първият прорез вече бе нанесен!Щеше да следва и втори...и трети...и може би шестдесети:кой знаеше!?
"Сега пищиш нали!?Къде беше сълзата ти,когато ме остави на произвола на любовта?"
Мислите на маскирания донякъде покриваха писъците на любимата му,а тя мамка му продължаваше да вика и със сигурност щеше да продължи.
-Неее,моля те!Недейй!Какво искаш?
"Тя каза ли нещо...?"
Той ускори режещите си замахвания.Не достатъчни силни и нарочно неточни,за да запазят жертвата жива за по-дълго време,но много бързи!
"Защо сега ми говориш?Защо сега скъпа моя?Защо сега,когато не искам да говоря?Защо сега,а не почакаш малко...аз ще привърша и ще си поговорим добре...е след като привърша вероятно няма да тис е говори или няма да си в състояние,но какво да се прави?Защо сега ми говориш,а не преди,когато имах нужда от това?Нищо...няма да говориш вечно!Скоро аз ще говоря!"
-ААааАаааа-тя хрипна и започна да кашля,но мръсницата продължаваше да вряска-неее,моля те...ахъахъахЪ...
Тридесет и седмото пробождане вече бе факт.Жертвата естествено не беше мъртва...Маскираният си знаеше работата.Той не беше хирург и даже нямаше нищо общо с лекарското съсловие,но с хирургическа точност не убиваше жертвата.
"Тридесет и седем...неее.Няма да позиорствам от оня нещастник Варг!Тридесет и седем са малко!Ще...ааа уфф..."
Замислен в мислите си той направи грешка и сряза вена или по-скоро артерия на бедрото на все повече почервеняващата жертва...кръвта пръсна до маската му.
-АААаААААаАААааАААаАААаА...
"Е мамка му...изглежда,че е по-добре да приключвам до още двадесетина намушквания,защото иначе ще умре от загуба на кръв!Поддяволите!"
-ААаАААааААААааА...нееее...гхъъ...стига...
И така писъците заглъхнаха...А маскираният избра петдесет и Първия си удар за завършващ.Сладката дупчица,която седи точно между шията и гърдите посредата бе намушкана!
"ОК!51 удара!Добрееее..."
Жертвата бе гола,ако не броим белите гащи на генеталите.Малките ранички,нанесени от ножчето на нокторезачка,бяха почти по цялото тяло,но в областта на дясното и леко на лявото бедро те не се забелязваха особенно много.Зърната представляваха неуписуеми хиксообразни форми,а от дупката на мястото под шията на жертвата стърчеше може би език.Устата беше привързана с марля,а в нея имаше парцал,през който бе стигнала кръв...старо мъчение:пъхаш парцал в устата,запечатваш я и клъцваш някоя част от хранопровода,така,че устата ди да се пълни с кръв,а ти да не можеш да я изплюеш и да се давиш...Дългата му коса беше на опашка,но това нямаше значение,защото той беше мъртав!
Сега вниманието на маскирания се бе прехвърлило върху нея!Тя надигна главата си и очите им се срещнаха...два чифта лайняно-кафяви очи...

Please tell me she won’t change…

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 16, 2006 10:42 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Nothingness написа:
Тя надигна главата си и очите им се срещнаха...два чифта лайняно-кафяви очи...

Аз затова си падам по синеоки, хехе, хем не те режат... хем не са ъъъ лайняно-кафяви :lol:
Т'ва за хранопровода и марлята ще го имам в предвид, ако някой тръгне да ме ядосва :badgrin:
Само не разбрах - мацката е няква на пича с маската и му е изневерила и той ги прави двамцата на каймица заради това :smt017
Куул 8)

Изображение

http://www.myspace.com/de3ka
http://www.de3ka.blogspot.com
http://vampirefreaks.com/de3ka

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 17, 2006 12:51 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Ми той само нейния приятел прави на кайма,за да й стане гадно на нея :) ...с нея не се знае какво ще прави :Р
А не...не му е изневерила:те са скъсали вече,ама по гнусен начин и маскирания не е успял да го преживее и абе...не мисля да измислям книга,а само откъс :p

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 18, 2006 9:43 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Не е честно трябва да убие кучката, на нея какво и пука че режат някакъв си неин приятел, такива с лопати да ги ринеш. Любимият се забравя, отрязаният крак - не :lol: Напиши продължение, където и тя го отнася ;)

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 19, 2006 2:55 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

хехе...тази "поговорка" ме изкефи...ама то като се започне:първо и е любим...второ вижда ужасии...трето разговора между нея и маскирания може да я стресне много:може и да се побърка тя и това ще е достатъчно отмъщение,а пък ако не...мисля,че има и роднини мацката :badgrin:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 19, 2006 3:28 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Най-много да започне да си говори сама и да си лапа пръстчето, което не е достатъчно отмъщение, според мене. Виж ако си говори сама и то куцайки на 1 крак, като стар пират (защото няма втори), ето това е качественото отмъщение за наранената душа :re3a4ka:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 1:00 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

малее.аз си мислех,че ако изобщо някой се наеме да коментира ще защитава бедното момиче и ще охули гадния комплексар :p
а то какво стана... :shock:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 1:35 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Ти това ли очакваше като писа разказа?
А и не забравяй,че това е Стивън Кинг форум.Искаме зрелище,кръв и много насилие :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 2:11 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

J.S. написа:
Искаме зрелище,кръв и много насилие :lol:

Не забравяш ли нещо?
....И секс с умрели животни :lol:
ми...то не ме сдържа...сори
Все пак сега отново се загледах и освен горната идея си харесах и това с нокторезачката - има потенциал. Да не си чел някоя автобиографична книга на някой сериен убиец, или имаш влечения към нестандартни оръжия :p

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 10:54 am 
Dinh
Dinh
Аватар

Не, че искам да развалям темата, ама винаги съм се чудил, колко намушквания с безопасна игла са необходими, за да убиеш човек. И прави ли това безопасната игла - опасна?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 12:20 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Безопасната игла са я кръстили така,защото за разлика от обикновена може да се обезопаси без допълнителни средства.
Според вицовете за радио Ереван човек може да се убие и с носна кърпичка,стига в нея да е завита ютия,така че ако искаш да убиеш човек с какъвто предмет ти попадне ти трябват само желание и...камера(за да се насладим и ние на гледката :smt021 :brytal:
)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 12:29 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

J.S. написа:
ако искаш да убиеш човек с какъвто предмет ти попадне ти трябват само желание и...камера(за да се насладим и ние на гледката :smt021 :brytal:
)

Моля те, не прави такива изказвания, защото и без това, нас-феновете на Кинг- ни имат за странни птици, ако го прочете някой това ще реши вероятно и че сме потенциални убийци :?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 20, 2006 12:51 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Abigel написа:
J.S. написа:
ако искаш да убиеш човек с какъвто предмет ти попадне ти трябват само желание и...камера(за да се насладим и ние на гледката :smt021 :brytal:
)

Моля те, не прави такива изказвания, защото и без това, нас-феновете на Кинг- ни имат за странни птици, ако го прочете някой това ще реши вероятно и че сме потенциални убийци :?

Добре,извинявам се на предубедените хора които вярват че Кинг феновете сме психари.Естествено това цитираното не го написах насериозно и не вярвам в него,особено оцветеното в червено.А пък за емотиконките не се сдържах при наличието на поне 5-6 преизпълнени с насилие.
Наистина наскоро не се бях замислял за всеобщото мнение за Кинг и неговите фенове.
Извинявам се за офтопика,разказа наистина ми хареса.Особено финала.Моите очи също са "лайняно-кафяви"

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 23, 2007 10:05 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

(7 години след гореспоменатата случка)

Неделя.Това е любимият ден на почти всеки средностатистически гражданин,или човек живеещ в малко китно селце,който работи,за да издържа семейството си в останалите 6 дни.Тогава всеки един такъв човек може да намери уюта на дома,да се наслаждава на домашния живот със съпругата си и да учи децата си,ако има такива на нови неща,които биха им били полезни,или интересни,или в най-добрия случай съвкупност от двете за в бъдещето им.
Един човек,среден на ръст,с рехава кафява,късо подстригана коса,облечен в домашен анцуг се възползваше именно от благините на този прекрасен ден.Той бе седнал на креслото си в големия хол на големия си апартамент и преглеждаше съботния вестник,в който се съчетаваха събитията от седмицата по целия свят.Той имаше две дечица.Мъничката му дещиричка бе на 2 годинки,а големия му син на 5.Беше около 9 сутринта,а малчуганите спяха.От банята се чуваше пуснатият душ,под който жена му се къпеше.Пред панелката беше паркиран мерцедеса,за който се говореше,че е малко мутрафонски,но пък само той си знаеше,че го е искарал с честен труд в голямо количество.
Но сега друга мисъл се въртеше в главата му."Дали да вляза при нея!?Не сме правили секс от срядата,мамка му...но пък както съм загорял ще вземем да събудим децата...ще почакам...боже колко е секси под душа...стига де!Айде от мен да мине...вечерта ще и разкажа играта".Само,че вечерта за негово съжаление,или обратното той нямаше да го направи...нещо друго щеше да се случи.Ето,че докато надървен се колебаеше дали да влезе в банята или да не влезе,симпатичната му нисичка,леко едричка чернокоса жена излезе с розовата си хавлия и бяла кърпа,омотана около главата/косата й във формата на кифла.

-Ухаа-възкликна тя-май сериозно си подул панталоните.Защо не влезе да ми правиш компания!?

-Хихи-се подсмихна той дяволито-Точно това възнамерявах да направя,но съдейки по бушуващите в мен чувства,реших,че ще е по-добре за съня на децата да ен влизам при теб.Пък и им е още рано да научават как са се пръкнали на този свят...според мен!

-Ох,скъпи,възбуждаш ме,когато говориш за подобни неща по такъв начин.Обичам те!-тя го целуна по бузата,усмихна му се и отиде към спалнята им-Мисля да си подкастря ноктите на краката,да си виждал нокторезачката?

-Не,миличка.Винаги я оставям някъде из къщата...дори нищо чудно да е в стаята на децата.

-Добре.Това означава,че ще взема резервната,за която ти веднъж ми разправяше.Тази,която си пазиш под леглото в онази кутийка.Време е и тя да навлезе в амортизацията на семейните ни ресурси...нали така,икономисте??

-Да,мило историче,сладичко момиче...

И двамата се засмяха и се погледнаха любовно и след това тя отиде до спалнята,за да намери резервната им нокторезачка.Това между тях не беше любов.Те се желаеха наистина много,и двамата се ревнуваха скрито,но по-ревнивия от двамата съпрузи беше тя.Дори,когато беше в период и се щеше да се чукат,не за друго,ами за да го изтощи и да няма той възможност да мисли за секс и във фирмата си.Секретарката беше доста възрастна и мисля,че всеки знае кой я е назначил.Когато той бе основал бизнеса си,тя го срещна и те двамата се споиха в една невероятна двойка,а може би по-правилно е да се каже дори и единица.И бизнеса му потръгна,успяха да си купят апартамент,кола,с успехите дойдоха и децата,а сега след като тя излезе от спалнята дойдоха и спомените,забравените спомени...

"Какво поддяволите държи тя?"се запита той."Аз познавам тази нокторезачка,и същевременно съм я забравил.Как е възможно това-та тя е била под кревата ми през всичките тези години".Точно така-това беше нокторезачката,с която той лично беше убил новото гадже на бившата си приятелка.

"...и тогава ще можем да отидем..."

"Как съм могъл да забравя.Та аз си обещах...убещах пред себе си,че тя ще страда.А какво направих?Зарязах най-искренното си желание и обещание,което съм дал пред себе си,заради семейството ми!?Аз луд ли съм,побъркал ли съм се?Как съм могъл да забравя?"

"...а те ми казаха,че там..."

"Но нищо не е свършило нали!?Не е било случайно,че се ожених иемнно за скъпата си съпруга...сега именно благодарение на нея аз ще довърша започнатото,ще довърша онова,което започнах с убийството на онзи нахалник,което продължих с гениалния си разговор,очи в очи,с нея и което ще продължа да върша в най-скоро време.Тя ще бъде съсипана..."

-Ехоо,чуваш ли ме въобще?-попита тя,съвсем леко раздразнена.

-Естествено скъпа.Знай,че ще отидем,независимо дали има отрицателни или положителни мнения,стига да искаш.-през годините се беше научил да стреля на сляпо,но този път улучи право в целта.

-Обичам те-тя започна да го целува,бясно нахвърлила се върху него-боже колко те обичам.

-Знам,мила.И аз те обичам също толкова,не повече,за да не ревнуваш-те се засмяха и се прегърнаха.

7 години почивка за бившата му приятелка.7 години почивка за него самия.Сега в офиса му щеше да се обмисля план и да се наема детектив,който да разучи как стоят нещата около бившата.След това и след подготовката му щеше да си вземе ваканция,а по време на ваканцията в един друг град,където всичко щеше да бъде разучено щеше да започне кръвопролитието...а внезапно му хрумна,че този път и самата тя-бившата-може би щеше да се окаже без примерно един крак...

Пп:Моля да се изтрият предишните ми две мнения в тази тема и ако е възможно да се добави опция за редактиране :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 24, 2007 1:36 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Препоръчвам ти, ако зарибяваш мадама не и показвай този разказ, че няма да иска пипне нито тебе, нито нокторезачка до краят на живота си :lol:
Гледам си се поучил и ще и отрежеш кракът на мръсницата? :D Браво, Браво...луд :D
Аз пък си режа ноктите на краката с ножичка :badgrin:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]