Поддръжка на форума

Новини, въпроси, предложения

Moderator: Ka-tet of 19

Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll

Post by Garraty47 » Tue Nov 07, 2006 9:57 pm

бутон "Едит" липсва, имат го само админите :D
поне още и3вестно време ще е така

Drake
Ka-tet of 19
Ka-tet of 19

Post by Drake » Tue Nov 07, 2006 10:01 pm

А каква е идеята? Че се счупих да ровя и да се чудя къф е проблема :)
Image

Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll

Post by Garraty47 » Tue Nov 07, 2006 10:10 pm

идеята, е че в то3и форум явно все още не сме дорасли ю3ърите да имат право да си едитват мненията - примера 3а това е доста пресен.
верно 3амясахме малко на детска градина... :lol: ама просто неща още един, двама да се ядосат и да 3атрият целия форум от нямане какво да правят.
може би скоро пак ще могат да се едитват мнения - само да се сетя как се правеше да може да се едитва само последното мнение в тема(естествено само от самия му автор) т.е. ако някой е постнал след теб - неможеш да едитваш, ако си последния постнал - тогава можеш да си едитнеш мнението.

edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by edenbeast » Wed Nov 08, 2006 12:00 am

Наистина не разбирам каква е идеята на това наказание.
Ако смяташ, че тук влизат зрели хора, това е последния начин, по който да се мъчиш да вкарваш правосъдие...
От друга страна, ако смяташ, че юзърите тук са деца, които са способни от заигравка да затрият форума........нали знаеш, че на децата като им забраниш нещо те напук правят точно обратното....
Така че, в крайна сметка не мисля, че ще направиш нещо повече от това да се поинатиш известно време и в крайна сметка да не докажеш абсолютно нищо...а пък това което ще постигнеш е дори по-малко от това което ще докажеш...
"Stay scared!"

DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by DiZZy » Wed Nov 08, 2006 12:09 am

EdenBeast wrote:Наистина не разбирам каква е идеята на това наказание.
Ако смяташ, че тук влизат зрели хора, това е последния начин, по който да се мъчиш да вкарваш правосъдие...
От друга страна, ако смяташ, че юзърите тук са деца, които са способни от заигравка да затрият форума........нали знаеш, че на децата като им забраниш нещо те напук правят точно обратното....
Така че, в крайна сметка не мисля, че ще направиш нещо повече от това да се поинатиш известно време и в крайна сметка да не докажеш абсолютно нищо...а пък това което ще постигнеш е дори по-малко от това което ще докажеш...

Нямаше просто как по-точно да го кажеш. Добре казани думи на абсолютно точното място ;) Напълно съгласна, особено за последната част с доказването. Това наказание е абсолютно безсмислено, единственото което се постигна досега е големият брой мнения пълни с излишни неща(някой цитирал и забравил отдолу да си напише мнението, искал да сложи картинка или линк ама не уцелил както трябва бутона Img или Url).... :roll:

DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by DiZZy » Wed Nov 08, 2006 12:13 am

DiZZy wrote:някой цитирал и забравил отдолу да си напише името, искал да сложи картинка или линк ама не уцелил както трябва бутона Img или Url).... :roll:

Ето на вместо името исках да напиша мнението, но се обърках и не мога да си го поправя, защото нямам едит..нагледен пример...парадокс хах :lol:
Ако някой друг може да го едитне, много ще съм благодарна....

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Abigel » Wed Nov 08, 2006 9:36 am

Аз пък много често си намирам страшно много правописни грешки в мненията и когато се върна назад и прочета такива, винаги гледам да ги поправя, защото често са допуснати от бързане.
Също така съм слагала снимки тук, за да знаете как изглеждам, но нямам намерение снимките ми да могат да се виждат постоянно и от всички, вкл. гости на форума и след време съм ги махнала.
Глупаво е един човек да започне да си трие мненията, например ако аз и Гери започнем да си ги трием, наистина ще стане голяма глупост, защото до сега сме били от по-активните.
И все пак- админите решават.
Ама аз да не пропусна да си кажа мнението :D

edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by edenbeast » Wed Nov 08, 2006 12:12 pm

Abigel wrote:Аз пък много често си намирам страшно много правописни грешки в мненията и когато се върна назад и прочета такива, винаги гледам да ги поправя, защото често са допуснати от бързане.
Също така съм слагала снимки тук, за да знаете как изглеждам, но нямам намерение снимките ми да могат да се виждат постоянно и от всички, вкл. гости на форума и след време съм ги махнала.
Глупаво е един човек да започне да си трие мненията, например ако аз и Гери започнем да си ги трием, наистина ще стане голяма глупост, защото до сега сме били от по-активните.
И все пак- админите решават.
Ама аз да не пропусна да си кажа мнението :D

В крайна сметка не разбрах, за или против бутона "ЕДИТ" си :)
"Stay scared!"

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Abigel » Wed Nov 08, 2006 12:40 pm

За , разбира се :D

Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll

Post by Garraty47 » Fri Nov 10, 2006 9:40 pm

хе ... не се инатя, както и вие ка3ахте още един, двама да си 3атрият мненията и то нищо няма да остане. направих го с цел малко да се пооталожат нещата и да няма лоши последствия.
бутона "едит" ще го върна не ми е проблем. мисля че ако е във вариянта в който предложих по-горе ще е по-добре, може и вие да си кажете мнението по въпроса.

ПП: айде моля ви се бе3 повече молодрамати3иране, все пак немисля че е станало нещо фатално. това че в някой от постовите ви в момента има 2-3 правописни грешки не е кой 3нае какво - в моите постове винаги бъка от такива, така че с това се свиква ;)

lanfear
Breaker
Breaker

Post by lanfear » Sat Nov 11, 2006 8:23 am

Wednesday13 wrote:ПП: айде моля ви се бе3 повече молодрамати3иране, все пак немисля че е станало нещо фатално. това че в някой от постовите ви в момента има 2-3 правописни грешки не е кой 3нае какво - в моите постове винаги бъка от такива, така че с това се свиква ;)

С някои неща не трябва да се свиква:))
Иначе аз съм съгласна с твоя вариант за последното мнение:)
Advocatus diaboli

Image

Image

Nothingness
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by Nothingness » Thu Dec 07, 2006 11:45 pm

аз само да предложа нещо!знам,че едва ли много хора имат времето да спортуват и да гледат спортове(включително и аз),но все пак би бил добър раздел 8)
Oh, she’s beautiful
A little better than a man deserves
Oh, I’m not insane
Please tell me she won’t change…

Drake
Ka-tet of 19
Ka-tet of 19

Post by Drake » Fri Dec 08, 2006 9:14 am

Ам, не знам дали ще има интерес. По-добре, ако искаш спортни теми, пускай засега в общи с [Спорт] пред името на темата. Ако добие популярност ще обособя отделен форум, ма ако останат само 1-2 теми нема сми.
Image

Drake
Ka-tet of 19
Ka-tet of 19

Post by Drake » Sun Oct 07, 2007 10:07 pm

Представям ви новия спойлер таг: '['spoiler']'нещо'['/spoiler']'
Вече можете спокойно да обсъждате как свършва тъмната кула :)
Пример:
[spoiler]бау[/spoiler]
А можете и така:
[spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]Image[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
Айде, забавлявайте се :p
Image

NoLabel
Dinh
Dinh

Post by NoLabel » Sat Oct 13, 2007 5:19 am

Евала!
Image

Drake
Ka-tet of 19
Ka-tet of 19

Re: Поддръжка на форума

Post by Drake » Wed Jan 02, 2008 1:05 pm

спойлер бутона отново работи, за съжаление, не могат да се вмъкват спойлери в спойлери.
това [spoiler]бау[/spoiler] работи, това [spoiler][spoiler]бау[/spoiler][/spoiler], не толкова добре :)
[spoiler]Image[/spoiler]
Image

Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll

Post by Garraty47 » Thu Jan 03, 2008 10:13 pm

вeче може да се пише в "Кино"
ако 3абележите и други нередности съобщете тук или на e-mail: yedrake@gmail.com

unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend

Post by unheard lullaby » Fri Feb 15, 2008 3:56 pm

Аз предлагам да се бодне в ОБЩИ тема за честитки на рождени и имени дни (даже по-добре отделни 2 теми - една за рожден и една за имен ден), 'щото иначе като се пускат за всеки отделна...и после следващата година пак..пък търси старата тема...ужасТ нЕк'ъв :book: :o4ilatko:
Image

Drake
Ka-tet of 19
Ka-tet of 19

Post by Drake » Sat Apr 12, 2008 3:32 pm

Тъй, тъй, ъпдейтнахме до версия 3.0.1 Чиляците от пхпбб викат че оправяла много работи... ся ше видим. Засега бачка, сякаш, ако забележите нещо не кат хората свиркайте.
Image

edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by edenbeast » Sat Apr 12, 2008 3:46 pm

Свииииииииииииир!!!
Ъм..такова...само пробвах свирката дали работи.. :gospoica:
"Stay scared!"

Post Reply