Дата и час: Пон Яну 22, 2018 9:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 7:38 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

От известно време се ровя из старите теми във форума и се оказа, че има доста интересни неща. Като да се качиш на тавана и да ровиш в някой стар сандък. И така попаднах на тази позабравена тема.

Ето и малко интересна статистика и от мен. Have Fun.

Оказва се, че милата съфорумничка WithNoise e една от първите и май единствената от старите потребители (извинявам се ако пропускам някого), регистрирана под паметния номер 13.

DeadFace, се е регистрирал доста по-късно, под номер 95, почти година след създаването на форума.

Най, много постове (11395) разбира се има DeadFace, който изнася форума на гърба си, особено от към полезна информация, за което всички сме му благодарни, макар и да не го казваме много често. Благодаря DeadFace.

Следващият в това подреждане е WhiteNoise с 3225 поста (3.5 пъти по-малко), следвани от West of Hell с 2058, Staromoden s 1910, Nothingness с 1862 и т.н.т. В тази класация аз съм на доста задно (20 то) място, маи трябва да пиша повече :tooth: .

Във форума има регистрирани, 1502 потребители, ~65 % от който нямат нито един пост , и ~22 % процента имат от 1 до 10. Тоест ~13 от регистрираните потребители са или са били активни. Много малко хора остават наоколо и доста си тръгват почти веднага (подозирам, че е заради хапливите коментари на West of Hell :a115: ).
Това обаче си е част от чара на форума.

Общият брой мнения във форума е 50338, което си е сравнително малко за форум на почти 8 години. Раздела „Общи” води по брой мнения (10248), следван от „Кино” (9949), „Музика” (7845) и „Литература” (7351). Ако погледнем обаче броя теми в отделните раздели ситуацията е малко по-различна: „Литература” (538) следван от „Музика” (486), „Общи” (213) и „Кино” (271). Все пак е форум за литература.

Темата с най много мнения е: „В момента” (раздел музика - 3075) следвана от „Последно гледах” (раздел „Кино” – 2714) и „Кой какво чете” (раздел „Литература” - 1780).

Очевидно форумът се е превърнал в нещо повече от сборище на фенове на Кинг и Тъмната кула, което лично мен много ме радва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 7:57 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Цитат:
Много малко хора остават наоколо и доста си тръгват почти веднага (подозирам, че е заради хапливите коментари на West of Hell

това откъде го измисли :question:

въпросните ХАПЛИВИ коментари, започват и свършват с това, че викам Кур за...квото се сетиш

и то си е така

пък и нали на живо нямам нищо общо-така казват хората

http://www.youtube.com/watch?v=yMlKlH7DYe8

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2013 9:44 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

:) Така казват хората, да.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2013 2:20 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

И аз така казвам,ама понякога е хаплив и на живо.

Бтв,преди време и аз се ровех като някакъв боклукчия из старите теми.Беше вълнуващо,трябва пак да почна да го правя. :rolleyes:

Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко , нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 31, 2013 11:00 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

интересно как дори с мое отсъствие от към 2-3 години
пак съм се добрала до 2ро място
явно много приказвам

добре си се движи форума
от време на време затихва, но иначе..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 01, 2013 10:30 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Прави впечатление и големият брой бивши потребители във Форума. :d0jk25:

Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко , нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]