www.King-Bg.info

Новини, въпроси, предложения

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

www.King-Bg.info

Мнение от Garraty47 » чет сеп 08, 2005 11:08 am

ето ни най-накрая и с новия домейн :D
и то след доста перипетии както си трябва :evil:
важното е обаче, че най-накрая всичко стана както го желахме

http://www.King-Bg.info

ПП:ако имате някакъв проблем с форума е добре да дадете и3ход (горе в адрес бара все още ако ви помни стария адрес thedarktowert.tk...), 3атваряте страницата, 3ареждате king-bg.info отивате на Forum и се логвате наново.

Потребителски аватар
NoLabel
Dinh
Dinh
Регистриран: нед авг 21, 2005 10:05 pm
Контакти:

Мнение от NoLabel » нед окт 09, 2005 12:11 am

Бях тръгнал да си слагам линк към http://www.King-Bg.info в профила ми във форума на http://www.stephenking.hit.bg/ за да могат новите му потребители(а и старите) да видят този сайт и този форум! Исках да си сложа ваш банер в профила, който да е линк до сайта, но всичките банери са за стария домейн! Защо не направите няколко нови банера? Би било много хубаво, да сложа актуален банер в няколко мои профила! Малко реклама един вид!
Изображение

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » нед окт 09, 2005 12:24 am

в момента имаме 2 домейна - TheDarkTower.tk и King-Bg.info и решихме първия да си остане титулярен. 3атова той седи все още на банерите на сайта и форума. ако ми остане време ще и3мисля и нещо 3а другия домейн.

ПП: а3 по ра3ни форуми съм си сложил ТО3И БАНЕР в подписа. нарочно е син да се слива с тамошната ви3ия

Потребителски аватар
NoLabel
Dinh
Dinh
Регистриран: нед авг 21, 2005 10:05 pm
Контакти:

Мнение от NoLabel » нед окт 09, 2005 5:34 am

Aз харесвам повече thedarktower.tk домейна, ама в името на новият домейн се вижда че става въпрос за български сайт и за това реших че би било хубаво да има банери и с новия!
Банера е супер, аз съм сложил сивата му версия, ама ще я сменя със синята, щото ме кефи много!
Изображение

The Walkin' Dude
Commoner
Commoner
Регистриран: пет яну 13, 2006 12:34 am
Контакти:

До "когото трябва"

Мнение от The Walkin' Dude » пет яну 13, 2006 12:40 am

Здравейте! Днес се регистрирах и видях саита ви за първи път! Строхотно е, че сте се захванали с такова нещо!:)

Съжалявам, че от рано започвам с критиката, но забелязах нещо на сайта, което ме учуди...Защо в менюто отстрани, в секция "Тъмната Кула" пише "характери"? Не трябва ли да е "герои" или "персонажи".

Не искам да се изкарвам голям разбирко или нещо такова...Просто мисля, че ще е по-добре...
...long days and pleasant nights...

Потребителски аватар
flesheater
Childe
Childe
Регистриран: пет апр 28, 2006 7:22 pm
Контакти:

Мнение от flesheater » пон май 01, 2006 10:10 am

Аз от отдавна преглеждам форума и сайта, но скоро се регистрирах ... наистина много ми харесва и смятам да сложа едно банерче в линковете "приятелели" на сайта, който правя, въпреки че не познавам много потребители.Наистина много интересни хора посещават форума :biri:
Won't be a corpse so you can drag your dead.
I've been blessed by the fires.
By the fires of your hell.

Отговори