Ами... кой си ти всъщност?

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
The God of tears
Commoner
Commoner
Регистриран: вт ное 11, 2008 5:37 pm

Re: ами..... кой си ти всъщност?

Мнение от The God of tears » вт ное 18, 2008 8:04 pm

По принцип не е само заради името. Просто по някаква причина не мога да се логна със старото.

Bruce666
Childe
Childe
Регистриран: чет ное 06, 2008 12:29 pm
Контакти:

Мнение от Bruce666 » чет яну 08, 2009 7:35 pm

Аз се казвам Александър на 20 години съм, малко позакъснях с представянето но по-добре късно от колкото никога. Няма нужда да споменавам кой е най-любимия ми писател то е ясно, иначе друг любим ми е Артър Конан Дойл. Обичам rock & roll, heavy metal, hard rock и glam rock музиката. Също научнопопулярните филми свързани със дивата природа също екшини, хоръри (главно от 80те и 90те) и най-вече комедиите на Джим Кери най-добрия!!! Кнадидатсвах тази година и не ме приеха, обмислям въпроса сега за някаква работа. Проблема е че съм от малък град и е голям късмет ако изобщо си хванеш някаква работа. Но мисля да се ориентирам или към София или Плевен.

Потребителски аватар
agent_Jekov
Commoner
Commoner
Регистриран: нед яну 25, 2009 8:54 pm
Контакти:

Мнение от agent_Jekov » нед яну 25, 2009 9:40 pm

Здравейте, казвам се Константин.На 23г.Завърших медицинскя колеж в София със специалност "рентгенов лаборант".Есента на тази година мисля да продължа образованието си в друго учебно заведение, но още съм в процес на размисъл какво да уча.В момента работя, занимавам се с предпечат.Или по-скоро се уча. :) Кинг може да се каже, че ми е любимият автор още от детските години, когато прочетох де що видя негова книга.Любимите ми произведения от него са "ТО", на първо място, "Сиянието", "Играта на Джералд" и разказите от "Четири след полунощ", "Особени сезони" и "Нощна смяна" и още много други, но няма смисъл тук да ги изброявам.Няма филм, който да ми е докарвал такива тръпки и адреналин както книга на Кинг.В киното, както и в литературата имам доста широк вкус, но все пак от край време имам афинитет към ужасите, но предпочитам психологическия ужас, когато напрежението постепенно нараства и най-важното според мен е да има реализъм в това, което гледаш.Дори тематиката да не е съвсем реалистична, важен е начинът, по който ти е представена историята.Голям фен съм на "Досиетата Х" и особено на онази серийка по сценарии на С.К., който е следил сериала знае. :wink: Другите ми интереси са свързани с планинското колоездене, електронната музика и футболен клуб "Арсенал".
Това е най-общо за мен.Все пак съм агент и не мога да споделям много в подробности...
Изображение

everything_ends
Commoner
Commoner
Регистриран: пет яну 30, 2009 1:49 pm

Мнение от everything_ends » нед фев 01, 2009 8:40 pm

Здрасти.Аз съм Галя.Нова съм още...какво друго да кажа.Уча география и литература.На 16 съм.Обожавам Кинг...това е.

Потребителски аватар
userka
Commoner
Commoner
Регистриран: пон фев 16, 2009 10:30 pm

Мнение от userka » пон фев 16, 2009 11:11 pm

Ех то ще се окаже,че аз съм най-мъничкото тук :bebe: :icon_cry: :tooth: Е не е болка за умиране все пак :tooth: Най-младичка съм,на 15 години съм :ae: От София съм и уча чужди езици :smile: Обичам да чета книги(за разлика от повечето си връстници :e02df5: ),да слушам музика :whistle: :music: (без чалга :huh: :annoyed: :a050: :a050: ),да гледам филми :b015: (най-много на ужасите и романтични :happy: ) и още много други неща(да не изпадам в подробности :tooth: ).Голяма веселячка съм и шегаджийка :ae: И така това е горе долу около мен (е има и още разбира се,но то не е за пред всички :wink: ). :fame: :fame: :fame: :fame: :) :) :) :ae: :smile: :happy:

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker
Регистриран: съб апр 15, 2006 1:19 am

Мнение от lanfear » вт фев 17, 2009 10:48 am

мисля, че освен това си фенка на емотиконите :P
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
userka
Commoner
Commoner
Регистриран: пон фев 16, 2009 10:30 pm

Мнение от userka » ср фев 18, 2009 10:32 pm

Да прекалих наистина.Съжалявам :smile:

Потребителски аватар
Deadly_Mistake
Commoner
Commoner
Регистриран: пет фев 20, 2009 12:04 pm
Контакти:

Мнение от Deadly_Mistake » пет фев 20, 2009 6:17 pm

Здравейте,аз съм Цветелина.От София съм,на 28 години,омъжена/щастливо/.
Слушам блек и дет метъл/чат-пат и по-лекички неща/.Други филми освен ужаси много рядко гледам,любимия ми писател е ясно кой е щом съм тук..
Друго,друго....ми имам 2 кучета-американски стафордшир териер Арес/на аватара/ и пинчер Сара,както и котка и 2 броя хамстери.Лудница... :)
Изображение

Потребителски аватар
Pir
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: нед мар 08, 2009 10:53 pm

Мнение от Pir » нед мар 08, 2009 11:17 pm

НА 16 съм не съм от ученолюбивите и преди не четях ,но след като прочетох една от книгите на КИНГ препоръчана от приятел не чета друго. Другото нещо което харесвам е спорта(баскетбол) :)

Потребителски аватар
READER
Breaker
Breaker
Регистриран: вт мар 17, 2009 1:01 pm

Мнение от READER » вт мар 17, 2009 7:57 pm

Здравейте всички, казвам се Кристиян. На 21 години съм. Имам няколко хобита, от които най-яркото е четенето. Чета Кинг от три години. Достатъчно време за да разбера кой е НОМЕР ЕДНО.
"Способен съм на всичко, стига то
да е човешко. Който ме надмине,
не е човек."

Уилям Шекспир - "Макбет"

Darth Vader
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: вт май 05, 2009 1:40 pm

Мнение от Darth Vader » вт май 05, 2009 4:08 pm

Здрасти и от чичо Жоро. :)) Аз съм на 38 години, щастливо женен, с едно чудесно синче( 5 годишен). Много обичам хубави книги, Стивън Кинг, ретроавиация и всичко свързано с Втората световна война, оръжия, тежка музика( IRON MAIDEN - най-вече ) и автомобили FORD .Занимавам се с печат на рекламни сувенири. Ами.... това е .

Потребителски аватар
BloodAti
Dinh
Dinh
Регистриран: ср сеп 05, 2007 9:25 am

Мнение от BloodAti » вт май 05, 2009 4:18 pm

Welcome to the dark side, муахаххахахах :devil:
"Alone. Yes, that's the key word, the most awful word in the English tongue. Murder doesn't hold a candle to it and hell is only a poor synonym." - Salem's Lot, Stephen King

desito_pl
Commoner
Commoner
Регистриран: пон май 04, 2009 9:52 pm

Мнение от desito_pl » ср май 06, 2009 3:52 pm

Здравейте всички!Казвам се Десислава,от Плевен съм,на 13 години и половина.Ученичка съм все още.Чета всичко,слушам всякаква музика/с някои малки изключение/Общо взето това е.Поздрави за страхотния форум! :smile:

Потребителски аватар
Bety_PN
Commoner
Commoner
Регистриран: нед фев 22, 2009 11:49 am

Мнение от Bety_PN » ср май 13, 2009 11:49 pm

К`во ста`а бе народеее...
... хм така значи казвам се Елизабет (Бети) на почти 17
София, уча в Строителния бля бля това е тъпо...
Обичам лампи, рисуване, четене, метъл и дълги косиии
Зеленото е цветът! Имам рижава коса, зелени очи.
Мразя хората - просто повечето са вглъбени в тъпото си
монотонно ежедневие и мислят само за дреболии. Най-мн
мразя лиготии!!! Будист съм - медитирам и врявам не в Бог,
а в съзнанието и постоянното щастие(Нирвана).
Ако има нищо питайте (:

п.с. - снимки пуснах в темата http://forum.king-bg.info/viewtopic.php ... &start=345
Изображение

selfishf
Commoner
Commoner
Регистриран: пет май 29, 2009 11:29 pm

Мнение от selfishf » пет май 29, 2009 11:37 pm

аз съм на 20, уча психология в Търново, а Стивън Кинг чета от 16-годишна. За любими книги мога да кажа "Тъмната кула" макар че имам само първите две части, но ме впечатли доста. Иначе обичам да чета, мога да прекарам часове с книга в ръка под звуците на приятна музика. Поздрави :bye1:

stef
Commoner
Commoner
Регистриран: нед май 17, 2009 11:22 pm

Мнение от stef » ср юни 24, 2009 11:03 am

Стефка. Никът си е името ми. Не ми вървят разни завъртяни щуротии дето я ги запомня, я не и да не мога следващия път да вляза някъде понеже не съм си спомнила как точно съм се озаглавила.

Ст. Кинг чета отдавна. Но все пак съм прочела твърде малко негови неща - не повече от 25-30. Предвид продуктивността на Кинг - един вид имам многоооо да наваксвам.

Живея в Пловдив. Да подчертя живея, понеже макар да съм тъдява 16 години, за мен телефоните все пак са си тЕлЕфони (не тИлИфони), зеленото си е зЕлено (не зИленУ) и обичам печено пиле, а не пеКЪно (Още по-малко пък със зелИ) :wink:

Завършила съм Българска филология. Но само семестриално. Па и бях капав студент дето само се чудеше как да завърже връзки, така щото да не му се налага да учи. Така че няма да се опитвам да поправям нечии правописни грешки, за да блесна.

Нямам конкретен тип литература, която да харесвам. Но още в първи курс намразих специалността си, понеже един мастит фъфлещ доцент се опита да ни обясни как той в Ст. Кинг не открива нищо, за което да се "закачи". Аз пък от своя страна се "закачих" за негова случайно изпусната реплика по време на лекции. Че "класици са тези, които всички познават (като име), но никой не чете". И дадох свободно на "големите" автори. Те пък шЪ ми кажат! А и на лекции спрях да ходя.

На 34 години съм. Но съм от катердралите...

И така - мир вам!

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » пет юни 26, 2009 2:58 pm

Здрасти, stefka, само да отбележа, че никой в Пловдив не казва пекЪно, не знам защо си останала с такова впИчатленИИ... :tooth:

Потребителски аватар
shewolf
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: ср май 14, 2008 10:23 am

Мнение от shewolf » пон юни 29, 2009 1:18 pm

И на мен ми станаха много смешни изказванията за говора в Пловдив, но все пак филолозите разбират повИчИ :tooth: ( което не обяснява граматическите грешки чат-пат, но никой не е безгрешИн ). Но все пак из цяла България имат прИтенции, че говорят правилИн български език :wink:
Вeware what stalks You in the night
Вeware the Shewolf and her bite

http://www.plovdivmetalforum.net/smf/index.php

“The greatness of a nation and its moral progress can be judged by the way its animals are treated” Gandhi

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » вт юни 30, 2009 3:35 pm

Изик :tooth: :ae:
Изображение

stef
Commoner
Commoner
Регистриран: нед май 17, 2009 11:22 pm

Мнение от stef » вт юни 30, 2009 6:31 pm

Гледам закачате се.... :devil: Добре.

Момче и момиче на автогара. Младежът изпраща девойката, която заминава някъде. Подготвил и е обаче изненада - предварително е поставил на седалката букет от червени рози, тук-там се виждат и бели. Девойката трогната от жеста стои на прозореца, а младежът от нямане и на къде срамежливо казва:
- И белитИ съ от менИ...
- И на мен ми съ ибе, ама автобусът тръгва - отвръща девойката.

Sorry за off-а

Отговори