Ами... кой си ти всъщност?

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
Bayhell
Commoner
Commoner
Регистриран: пон мар 08, 2010 11:38 pm

Re: Ами..... кой си ти всъщност?

Мнение от Bayhell » чет мар 11, 2010 11:48 am

Здравейте и от мен! :smile: Аз съм една мила и древна дама от Севлиево. :) Първата книга на Кинг, която прочетох беше "Тъмната половина". Голямо треперене и страхливо отгръщане на страниците ми струваше. :rebe: После си купих "Понякога те се завръщат"-доволно зловещи разкази, само дето някой забрави да ми върне книгата! :aggressive: Та така постепенно се увлякох по Кинг. Иначе за себе си да добавя, че предпочитам да чета предимно, по-малко гледам филми, а музика слушам според настроенията си. Почти всякаква, стига да е в унисон с моментното ми настроение и само да не е чалга! Форумът ми хареса на първо четене и ми е драго да чета инфото тук. :inlove:

welmud
Childe
Childe
Регистриран: нед мар 21, 2010 8:54 pm

Мнение от welmud » съб апр 10, 2010 9:46 pm

От 20 дена съм тук и още не съм се представил-срамота :blush3: Мъжко/само по паспорт/,нито първа младост,нито първа хубост.Хоби-книжки,музика/жица сяква-колкото хард,толкоз по-добре/,ходене по балкани и футбол/преди да стана все едно съм глътнал футболната топка/.Това последното с топката между другото е резултат от още едно мое хоби-ходенето на китайски ресторант :grin2: Толкоз засега от мен за мен.

Потребителски аватар
imaginary*friend
Commoner
Commoner
Регистриран: нед апр 11, 2010 4:48 pm

Мнение от imaginary*friend » нед апр 11, 2010 6:05 pm

Здравейте,току-що се регистрирах :)
Казвам се Ани.

Израстнах с книгите на С.Кинг,за което има заслуга по-голямата ми сестра.Тя често взимаше негови книги от библиотеката и аз ги прочитах след нея.Тогава четох много повече,отколкото сега,за съжаление.По-често ми се случва да препрочитам книги,отколкото да започна някоя нова.
Някои от любимите ми книги: "Ние" на Е.Замятин,"То",книжката с разкази "I sing the body electric" на Р.Бредбъри,"Скитникът сред звездите"...
Музиката заема громна част от ежедневието ми.Тишината също ми е много ценна.Понякога обичам уединението,харесва ми да пътувам (лятото с раница и палатка :smile: )Не съм фен на големите градове,навалиците.

Хмм,мисля да не ви отегчавам с повече подробности.
Not all those who wander are lost.

Потребителски аватар
PostMortem
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: нед авг 23, 2009 10:30 pm

Мнение от PostMortem » пон апр 12, 2010 3:40 pm

Добре дошла! А откъде си, ако не е тайна, разбира се ?
Угасват в миг факли, свещи и лампади.
И ето над жалкия гърчещ се рой
със полъх на саван завесата пада
сред вопли, скимтене, вой...
И ангелски сонм отлетява далеко
и с плач възвестява небесний покой,
че тази пиеса се казва " Човекът ",
а червеят - нейни герой !

Потребителски аватар
Char
Childe
Childe
Регистриран: вт яну 19, 2010 5:01 pm

Мнение от Char » чет апр 15, 2010 11:11 am

JustAFaceInTheCrowd написа:Поразгледах тази тема и взех да се чувствам древна като папирус в сравнение с повечето от вас :tooth: .
Когато се регистрирах, се чувствах отчайващо малка, така че има някакъв баланс. :р
На колко си години, ако не е тайна?
And as the heaviness the body
oh the heaviness settles in,
somewhere you can hear a mother sing.

Calling all angels,
calling all angels.
Walk me through this one
don't leave me alone...

Потребителски аватар
carrot
Commoner
Commoner
Регистриран: чет фев 25, 2010 10:48 pm

Мнение от carrot » вт юни 08, 2010 1:24 pm

Здравейте на всички!
Казвам се Камен и съм на 25 от Стара Загора. Фен съм на Кинг от години, харесвам идеята му, че истинския ужас е в реалността, а не в измислените светове на литературата. Държавен служител съм, работя в сферата на хранителната промишленост, също съм фен на немския футболен отбор Байерн Мюнхен. Освен писмената литература съм фен и на аудиокнигите (тези на Стивън Кинг включително), също на футбола, музиката, киното, приятелството с интересни хора, също така технологиите, интернет и така нататък :wink:

Потребителски аватар
Ally
Breaker
Breaker
Регистриран: нед дек 13, 2009 3:22 pm

Мнение от Ally » вт юни 08, 2010 11:10 pm

Оооо, carrot, драго ми е да те видя и тука :wink:
I'm so happy 'cause today I found my friends
They're in my head

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
carrot
Commoner
Commoner
Регистриран: чет фев 25, 2010 10:48 pm

Мнение от carrot » ср юни 09, 2010 2:24 pm

Ето го човека, който ме открехна за този форум :)

Sayuri
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: пон юни 14, 2010 2:41 pm

Мнение от Sayuri » пон юни 14, 2010 10:20 pm

Здравейте! Нека като нова и аз да се представя. Казвам се Цветелина на 24 години от София. Обичам много да чета.Цял живот съм фенка на Стивън Кинг. Любимите ми книги са "То","Гробище за домашни любимци","Сиянието","Очите на дракона" и др. Харесвам също Лъвкрафт,Агата Кристи,Едгар Алън По. Обожавам филми на ужасите,също трилъри,фантастика,фентъзи. Интересувам се от японската култура,философия,психология и от бойни изкуства (не че тренирам). Обичам животните,разходките сред природата,но най- обичам нищо да не правя. Това е от мен. :smile: Радвам се че попаднах на сайта.

West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: чет май 29, 2008 2:38 pm

Мнение от West of Hell » пон юни 14, 2010 10:56 pm

geishata написа:но най- обичам нищо да не правя.
:tooth: :tooth: :tooth:

Ми добре дошла
надявам се да се задържиш тук, щото гледам, че доста хора се регват и след 2-3 мнения изчезнат у небитието. А сме малко хора :wink:
На Download 2016 bundinhas

http://www.youtube.com/watch?v=yMlKlH7DYe8

Sayuri
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: пон юни 14, 2010 2:41 pm

Мнение от Sayuri » вт юни 15, 2010 12:35 pm

Благодаря ти! :smile: Засега смятам да се поостана,има много готини хора тук,и ще ми е приатно.

Потребителски аватар
CELL
Breaker
Breaker
Регистриран: вт юли 20, 2010 4:44 pm

Мнение от CELL » вт юли 20, 2010 4:51 pm

Здравейте!
Казвам се Иво и съм от София.Много харесвам книгите на The King и от скоро се опитвам да прочета това,което съм пропуснал през годините.Оказа се,че не е малко и това е чудесно :)
Сега наваксвам и ...така.Поздрави за всички фенове!

Потребителски аватар
Ange_ou_Demon
Commoner
Commoner
Регистриран: вт юли 27, 2010 2:34 am

Мнение от Ange_ou_Demon » вт юли 27, 2010 11:33 pm

Здравейте всички, аз съм Деси и съм от Плевен, приятно ми е. Чета Кинг само от две години, но това не ми пречи да съм достатъчно завладяна от начина му на писане, героите му, книгите и така нататък. На 15 съм. Ако някой се интересува от нещо, нека пита. :smile:
PostMortem's Ange

Изображение

Потребителски аватар
PostMortem
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: нед авг 23, 2009 10:30 pm

Мнение от PostMortem » вт юли 27, 2010 11:35 pm

Добра дошла :devil: :give_heart:
Угасват в миг факли, свещи и лампади.
И ето над жалкия гърчещ се рой
със полъх на саван завесата пада
сред вопли, скимтене, вой...
И ангелски сонм отлетява далеко
и с плач възвестява небесний покой,
че тази пиеса се казва " Човекът ",
а червеят - нейни герой !

Потребителски аватар
deimos
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: пон авг 31, 2009 11:55 pm

Мнение от deimos » вт юли 27, 2010 11:49 pm

Нека се включа и аз в темата - казвам се Васил, от София, на 30 г. съм, чета Кинг от 1 година. Започнах с "Дума Ки" и оттогава не мога да спра да поглъщам книга след книга на Стивън Кинг. Направо прохождам в сравнение с по-голямата част от юзърите във форума, които от години четат творчеството му. Наваксвам и се наслаждавам на магията във всяка една книга на Краля. Слушам предимно рок и хеви-метъл, имам котка, обичам да спортувам, обожавам планинския туризъм, харесвам искрените и непринудени хора.... понахвърлих малко неща за себе си, но стига съм дрънкал че да не заприлича на представяне като в някой сайт за запознанства :tooth:
“Fiction is the truth inside the lie.”

Потребителски аватар
bruja
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: вт мар 23, 2010 12:39 pm

Мнение от bruja » ср авг 18, 2010 9:45 pm

Да се представя и аз.
Казвам се Зорка, на 31 г.
Стивън Кинг чета от 17 или 18 години, не помня вече.
Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого. Марк Твен

stanev
Commoner
Commoner
Регистриран: чет авг 19, 2010 8:42 am

Мнение от stanev » чет авг 19, 2010 8:45 am

Привет.
Основно съм тук за да разпродам някои книги на Стивън Кинг, после може и да поостана. Има мои теми в доста форуми, но не съм професионален търговец на книги.

Потребителски аватар
Метеорит
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср окт 28, 2009 6:24 pm

Мнение от Метеорит » чет авг 19, 2010 1:09 pm

Здравейте,казвам се Димитър .От София съм.Обичам да пътувам.Не мога да кажа,че Стивън Кинг ми е най-любимият автор ,но го харесвам.Има едно специфично чувство за хумор ,на моменти извратено.Завършил съм история ,профил Средновековие,даже имам малко стаж по специалността.От Стивън Кинг съм чел "Мъртвата зона","Подпалвачката","Тъмната половина","Нощна смяна","Дума Ки","Всичко е съдбовно",наскоро завърших "Тъмната кула".Това е за сега. :bye1:
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко , нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
stainbek
Childe
Childe
Регистриран: пет авг 27, 2010 10:56 pm

Мнение от stainbek » пет авг 27, 2010 11:06 pm

Аз съм Даниел от Ямбол, на 34г. Започнах да чета Кинг преди десетина години като първата беше "То". И като го захванах, че чак до момента. Прочел съм около 50 книги, а съм си купил 32. Няма втори като него. Смятам да прочета всичко от него и съответно да имам всички негови книги. Трудна задача, но не и невъзможна.

Потребителски аватар
nightmare
Commoner
Commoner
Регистриран: чет сеп 09, 2010 8:54 pm

Мнение от nightmare » чет сеп 09, 2010 9:28 pm

Ами...аз съм Стефни на 16 от Казанлък,фен съм на Стивън Кинг от около пет години,други любими автори са ми Лъвкрафт,Едгар Алан По,Дж.К.Роулинг,Лорд Байрон и т.н. Уча биология,но възнамерявам да се занимавам с режисура или рекламен дизайн,в свободното си време пиша,рисувам или изработвам разни неща.
Изображение
Tender lumplings everywhere
Life's no fun without a good scare

Отговори