Дата и час: Нед Фев 25, 2018 9:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 363 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 21, 2005 3:28 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Искам да напиша пак нещо от стария форум. Това е молбата ми всеки да каже нещо за себе си и на първо място да си каже от какъв пол е, че нещо не мога да се ориентирам много вярно от никовете само.
:oops: Вие какво ще кажете по въпроса?
п.с.правя това предложение, защото виждам, че интереса към форума расте (което мен лично много ме радва) и се появяват нови хора.
Просто мисля, че би било интересно.
Май много взех да се обяснявам :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 21, 2005 5:11 pm 
allseeing
allseeing
Аватар

Аз съм си аз :D Ами ...такова...женско съм.Не обичам да пиша много много за мен си.Освен, че работя като барманка и чета много ...а пия бира , музика слушам и в интернет повисявам , когато ми остане временце.Айде сега сте вие :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2005 2:07 am 
Dinh
Dinh
Аватар

Aз съм вашта леля! Но съм от мъжки пол! Казвам се Никола и не обияам да говоря за себе си, даже мразя! Всъщност говоря за себе си, ама по принцип не отговарям на такива теми! Освен това мразя емотикони! Ама много!
Ми това е в общи линии....

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2005 10:59 am 
Devar-Toi
Devar-Toi
Аватар

Казвам се Зорница, студентка съм, не работя за момента. Голям фен съм на Кинг и на четенето като цяло. Музика слушам умерено, обичам да общувам с интелигентни хора, да готвя, да ям, да се наспивам. Понякога съм малко заядлива, но като цяло - добричка.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2005 8:49 pm 
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Аватар

Ми, ей ме и мен...пак. За тези, които не ме познават - женско съм, на 25 години. Живея в София, омъжена съм от 3 месеца (засега се хваля, по-нататък ще видим). Чета Кинг и съм му фенка от има-няма 15-тина години. Имам цялотому творчество, излязло в България и съм с амбиции да имам и всичките му книги на английски (засега са само 6, но и това е нещо :) ) Иначе съм добра, щедра, приветлива, контактна, красива, с перфектно чувство за хумор, интелигентна и най-вече СКРОМНА. Благодаря за вниманието :lol: и приятен ден!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2005 9:03 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

unheard lullaby написа:
Ми, ей ме и мен...пак. За тези, които не ме познават - женско съм, на 25 години. Живея в София, омъжена съм от 3 месеца (засега се хваля, по-нататък ще видим). Чета Кинг и съм му фенка от има-няма 15-тина години. Имам цялотому творчество, излязло в България и съм с амбиции да имам и всичките му книги на английски (засега са само 6, но и това е нещо :) ) Иначе съм добра, щедра, приветлива, контактна, красива, с перфектно чувство за хумор, интелигентна и най-вече СКРОМНА. Благодаря за вниманието :lol: и приятен ден!

Ами -честито!!!Според мене повече хора трябва да се наканят да я направят тази стъпка!

Нека и аз напиша нещо за себе си, макар , че и аз не обичам да се повтарям.
Студентка съм(икономист), семестриално завършила и в момента (уж) пиша дипломна работа. Зодия Везни съм и скоро ще стана на 23 годинки. Имам сериозен приятел, с когото живея. Обожавам книгите(особено Кинг) и музиката(свирила съм на пиано 7години, все пак)...Мисля, че стига толкова за мене.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 27, 2005 2:12 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Слава,17 години,
от село съм :happy: ,но няма да казвам кое-едва ли го знаете :? , 60км от София
музика-метълче и рокче...
автори-Кинг,Агата,Селинджър,Харуки Маруками,Бредбъри,Пратчет,Владо Даверов,Стайнбек...и др.
кефя се на тъмните цветове,на хубава бира,филми,метъл фенове,Боб Дилън до 66-та,английският хумор и още доста неща,но за момента само това изброявам...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 27, 2005 8:05 pm 
Childe
Childe
Аватар

Аз пак да се намеся :) . Аз съм на 20 , име - анонимен. А колкото до какъв съм, що съм не мога да кажа поради една едничка простичка причина : не мога да твърдя, че съм еди-къв си или еди-къв си, защото е много вероятно да съм пристрастен ( нали се пак говоря за себе си :) ). Така че ако ви се анализира или мисли... давайте, т.е. вия ми кажете к'ъв съм а аз ще си избера :) . Шегичка де. Но за сметка на това мога да кажа това: \m/SlipKnoT\m/Coal Chamber\m/DevilDriver\m/Korn\m/, стилът на Кинг е неповторим, но мен мн ме кефи и Чък Паланюик как пише, а и какво :) , друго,друго ,а да бе аз съм мъжки.

Scream till your heart stops beating,
SCREAM FOR ME!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 30, 2005 1:00 pm 
Dinh
Dinh

И аз отново съм тук :) И мисля че е редно да се представя хихихи
Аз съм Ачо от Сливен занимавам се с уебдизайн, от скоро с мюзик мейкинг, интересно ми е да пиша и по-рядко да рисувам някви неща, когато ми дойде вдъхновението. Слушам сравнително разнообразни неща, но преди всичко се кефя на твърда музика, в лицето на Корн, Слипнот, Мъдвейн, Соулфлай, Фюнеръл Фор А Френд, Фактори 81 и т.н кефя се много на електронна музика и на ъндърграунд бг хип хоп. Чета Стивън Кинг от доста време, харесвам още Франк Хърбърт, Едгар По, Дъглас Адамс, Толкин и българска революционна литература. Фен съм на филмите за Пришълеца, Стар Уорс и Властелина. В сигнатурата ми са основните неща, с които се занимавам така че ако на някой му е интересно да заповяда там и в акаунта ми в майспейс: http://www.myspace.com/spriteaddict

И много мразя така сериозно да се изказвам хаеихеаиеахиаехиеахаиех

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 30, 2005 1:27 pm 
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Аватар

Vile написа:
...кефя се много на електронна музика и на ъндърграунд бг хип хоп

:violent1:
някой да викне линейка 3а Ачо, почнал е да се ра3валя

ПП: човек кажи си чесно, коЯн са виновни 3а всичко нали :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 30, 2005 10:20 pm 
Dinh
Dinh
Аватар

Ако още е в гаранция, може да го пратм на сервиз!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2005 1:38 pm 
Ka-mai
Ka-mai

Ами трудно е...
То според мен няма човек, който да се познава съвсем. Така е и при мен. Макар да съм над средното ниво в това отношение, ми е трудно да кажа кой съм аз...
Та кой съм аз всъщност?

Да опитаме.
Казвам се Кирил. От град Лясковец съм. Уча във ВТ. Психология последна година съм. 1 и 83 висок. Тежа 75-78 кг. Обичам да ям сладко, да чета книги, да слушам музика, да играя Стар Крафт, да си общувам с разни хора, да уча, да тичам на стадиона, да обикалям по всички възможни краища на (за сега) България....
Умен съм, общителен, начетен, в добра физическа форма, амбициозен, силен (във квито се сетите аспекти), чувствителен (с нежна и ранима душевност), смел, забавен, самовлюбен, самоуверен, нарцистичен, добър, честен, справедлив, не съм скромен....

Часто от гореизброените са самата истина, други са по- скоро стремеж, трудно ми е да ги отсея съвсем... Все пак като цяло съм обективен...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2005 2:13 pm 
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Аватар

@ConstanMacob, след това впечатляващо (или поне целящо да е такова) представяне, не мога да не те "захапя". :mrgreen:
Понеже изтъкна, че си начетен...При това положение би трябвало да знаеш, че нарцистичен и самовлюбен е едно и също и "засега" се пише слято. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2005 2:55 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

unheard lullaby написа:
@ConstanMacob, след това впечатляващо (или поне целящо да е такова) представяне, не мога да не те "захапя". :mrgreen:
Понеже изтъкна, че си начетен...При това положение би трябвало да знаеш, че нарцистичен и самовлюбен е едно и също и "засега" се пише слято. :wink:

Не знаех, че сме се събрали в този форум, за да си броим правописните грешки. :roll: Не знам само на мен ли това мнение ми прилича на заядливо, ама не с лошо, де. Пък и по-добрият вариант е да приветстваме човека с "Добре дошъл" в любимия ни форум :hello2: , не да го "захапваме" от първия ден.
Това съм го писала без лоши чувства. Не се оправдавам, само отбелязвам, че нищо чудно следващият път мерника да е вдигнат към моя милост..... :!:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2005 3:48 pm 
Ka-mai
Ka-mai

unheard lullaby написа:

Еми то аз казах, че съм начетен, не съм претендирал, че съм завършил българска филология за да знам къде се пише всяка запетайки, плюс това не съм си препрочитал поста за да го редактирам...
Що се отнася до нарцистичен и самовлюбен. Тука мога да се измъкна по два начина. Първият е да кажа, че в психологията думата "нарцистичен" се използва като специален термин и че простосмъртните (не психолози) не могат да знаят точно за какво става дума и да бръкна в торбата с термините и да ви нарина малко, че да звучи по- умно...
Вторият начин е да кажа, че просто съм искал да засиля значението на тази моя характеристика използвайки синоними....
А в интерес на истината- в бързината просто изобщо не обърнах внимание ...
:)
Т'ва е.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 363 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]