Ами... кой си ти всъщност?

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

pet_sematary88
Commoner
Commoner
Регистриран: чет окт 13, 2011 6:01 pm

Re: Ами..... кой си ти всъщност?

Мнение от pet_sematary88 » чет юни 13, 2013 12:30 am

Аз от бая време знам за сайта и форума, и съм се логвал с още поне един акаунт но след това се логнах с друг понеже не си помнех стария. Иначе казвам се Александър от град Кнежа, но от четири години живея в София. Иначе чета Кинг от отдавна, не мога да се похваля че съм му изчел много книги но знам за какво иде реч в момента чета Кунц понеже от одавна се каня да го направя. Общо взето стила на Кинг е точно това което най ме кефи изобщо като някаква интерпретация на случващото се в живота. Кинг е уникален писател, харесва ми с това че определено представя днешния начин на живот свързан разбира се с разни невероятни случки но по един по стилистичен начин. Неговия хумор няма равен, и в най-стршните и напрегнати ситуации. Някак винаги може да намериш нещо ново в неговите творби. Уникален писател, мога да изброявам още много впечатления от неговите творби, но няма смисъл истинските му фенове знаят за какво става на въпрос. :)

Overlander
Commoner
Commoner
Регистриран: ср юни 26, 2013 7:42 pm

Мнение от Overlander » ср юни 26, 2013 7:57 pm

Здравейте всички. Аз съм... ами аз съм Дени. Обичам да чета, обичам да пиша, по професия съм преводач. Гледам на преведените си книги като на деца - и да знаете, този Чирак на Прогонващия духове, дето е рекламиран тук, също е "мое дете". Иначе - обичам да пътувам, обичам да пиша пътеписи, обичам и да пиша за книгите, които чета. Имам си блог - http://somethingaboutme.dir.bg - в който пиша интересните неща, които ми хрумват. Абсолютен книгоман съм, затова си избрах и професия, свързана с книги. Ще се радвам да намеря приятели тек.

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон авг 22, 2005 11:25 pm

Мнение от WhiteNoise » чет юни 27, 2013 6:50 pm

добре дошли :wink:
Изображение
I woke up this morning and i got myself a beer
The future's uncertain and the end is always near

Потребителски аватар
BOTQTA
Dinh
Dinh
Регистриран: съб юни 01, 2013 4:12 pm

Мнение от BOTQTA » нед юни 30, 2013 12:03 am

Аз съм Борислав, Борко за по-кратко. Без "Борис", мразя руснаците! :) На 26 съм, засега! Ама приличам на 23 в лице и на 13 по акъл! По професия съм... моряк. Ама не прост моряк, завършил съм Военноморското във Варна - кандидат капитан съм. Обичам Стивън Кинг още от малък... кой нормален малчуган не харесва кървави истории? В часовете по литература в даскало си спомням как под чина си четях Кинг, да ме прощават Ботев, Вазов, Йовков и другите господа. Обичам да гледам футбол. Обичам всякаква музика: джаз, класическа, рап, пънк, ЧАЛГА! Аз му казвам ценител, хората му казват "музикален пумияр". :) Whatever! Обичам хора с чувство за хумор... черен хумор и сарказъм! :D Чандлър от сериала "Приятели" много го уважавам!

Потребителски аватар
Vokial
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: вт апр 24, 2007 9:18 pm

Мнение от Vokial » нед юни 30, 2013 8:47 am

Не, че нещо ама по-българско име от Борис няма. Това е единственото предихристиянско изконно българско име чиято точна транскрипция знаем. За разлика от Кубрат, Аспарух, Омуртаг и т.н., които са споменавани по няколко различни начина и после историците са ги "сглобили" помежду им за да се получат общоизвестните. Не се заяждам, просто казвам. :) Не обичам да отегчавам хората, но все го правя.

Потребителски аватар
Joseph Curwen
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: нед авг 12, 2012 2:19 pm
Контакти:

Мнение от Joseph Curwen » пет сеп 13, 2013 5:20 am

Макар и с малко закъснение - да се представя. Казвам се Николай, на 20 съм, уча в София (ФМИ aka Фатални Мозъчни Изкривявания). Чета Кинг от приблизително шест години, като преди да го почна мислех, че пише глупости :) В момента ми е любимият автор. Други, които харесвам, са Лъвкрафт!!!, Кунц, Удхаус, Джон Диксън Кар, Агата Кристи, Конан Дойл и Лий Голдбърг (пише за Монк). Разбира се и още доста, но с тяхното творчество съм по-добре запознат. Много обичам и да слушам музика, предимно psychedelic rock и doom metal (stoner и traditional). Свиря на пиано (макар че рядко използвам пиано всъщност, предпочитам органичен звук, даже ако може хамъндорганичен!) и съвсем малко на китара и бас. Не мога да пея :) Към момента имам чувството, че музиката ми е животът, но не знам дали ще мисля така и след 10 години. Едно време, преди 5-6 години, пишех криминални разкази, но спрях, защото ме мързеше. Наскоро се пробвах и в хоръра, но не смятам, че ще пиша често някога. Обичам да гледам футбол, почитател съм на Манчестър Юнайтед и ЦСКА, ходил съм на мачове и на двата отбора. Що се отнася до кино, харесвам хоръри (предимно стари и "култови"), психотрилъри и английски комедии. Любим режисьор - Хичкок, любими филми - "Rosemary's baby" и "Vertigo", а от по-новите - "Insidious", "Saw I" и "Dead silence" (Whannell и Wan са големи!). Гледам и доста сериали, като след повечето, които съм привършвал, съм изкарвал тежък махмурлук. В момента все още се съвземам от "Туин Пийкс", а преди - "Монк", "Джийвс и Устър" и "Блекедър". Не се сещам за друго... А, да - пълен въздържател от алкохол, цигари и кафе :D Не че не давам пари за глупости, напротив - пълен съм с музикантски чудесии, които ползвам от дъжд на вятър (както и поне 150 непрочетени книги), но какво да се прави. :)

Потребителски аватар
Gribo
Commoner
Commoner
Регистриран: ср яну 29, 2014 2:09 pm

Re: Ами... кой си ти всъщност?

Мнение от Gribo » пет яну 31, 2014 12:54 am

Привет на всички! Казвам се Деян, на 25 години съм, от София. По професия съм юрист (наскоро излюпен), но не съм аз човекът, който да питате за наказателно и данъчно право (както правят повечето ми познати). Живот и здраве лятото освен юрист ще съм и гаден адвокат. Отсега предупреждавам хората със слаби сърца и нерви, че след работа ходя костюмиран (макар и по неволя), независимо дали се вписвам в обстановката. Харесвам разнообразен рок и метъл, макар и да не се ограничавам стилово - общо взето само чалга и някакво много еднообразно техно биха ме изпъдили отнякъде. Cat person съм, ама и кучета харесвам, стига да и те да ме харесват. Допреди две години се бях взел насериозно с трениране на винг чун, ама ми намаля драстично свободното време, та ми мина. Полуживите ми хобита са каране на сноуборд и разни нърди занимания тип бордгеймс. На този форум попаднах случайно, но като се има предвид колко значима част от детството ми е бил досегът със Стивън Кинг, реших да се регистрирам и да видя що за хора пишат в толкоз тясно специализиран форум :)

Потребителски аватар
Flesh
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пет мар 30, 2012 12:09 pm
Контакти:

Мнение от Flesh » пет яну 31, 2014 2:07 am

Добре дошъл!

Тука пишат само фенове на Ace of Base, както ще установиш.

Потребителски аватар
Ico
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: ср юли 12, 2006 8:52 pm

Мнение от Ico » пет яну 31, 2014 10:29 am

Хаха, то се вижда на какво са фенове хората пишещи във форума. Като влезеш в раздела „Музика” може да ти настръхне косата. :D

Добре дошъл и от мен, огледай се наоколо има интересни неща.
"Here, sir, there are always more tales."

Потребителски аватар
Nothingness
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 30, 2006 9:12 pm
Контакти:

Мнение от Nothingness » пет яну 31, 2014 10:56 am

Добре дошъл на котаракът на леля Ог :devil:
Oh, she’s beautiful
A little better than a man deserves
Oh, I’m not insane
Please tell me she won’t change…

Потребителски аватар
Gribo
Commoner
Commoner
Регистриран: ср яну 29, 2014 2:09 pm

Мнение от Gribo » пет яну 31, 2014 11:37 am

Как знаеш :) Разбира се, никът ми е от 5-6ти клас някъде, когато не знаех как се пише правилно на английски :D

Потребителски аватар
Stargazer
Dinh
Dinh
Регистриран: пет юли 03, 2009 5:09 pm

Мнение от Stargazer » пет яну 31, 2014 3:38 pm

Котаракът на леля Ог! Много съм зле... така се пънах да се сетя от къде ми е познато името. Anyway, добре дошъл и от мен. :)

П.С. Обичам мъже в костюми (особено ако са в 20-те си години, защото е по-рядко срещано). Установих тази си слабост сравнително наскоро, когато с приятели правихме "Suit up" парти. Ех... :happy:
I've tried to fill this silence up
But now it's back again

It's deafening...

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон авг 22, 2005 11:25 pm

Мнение от WhiteNoise » пет яну 31, 2014 4:05 pm

Flesh написа:Добре дошъл!

Тука пишат само фенове на Ace of Base, както ще установиш.
:D

ама какво става? юристите завземат форума :a010:
welcome, де :happy:
Изображение
I woke up this morning and i got myself a beer
The future's uncertain and the end is always near

Потребителски аватар
Vokial
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от Vokial » съб фев 01, 2014 9:19 am

Освен това ще установиш, че се занимаваме с право сериозно. :tooth: Но не си е работа (според мен).

Не се чудете де, правото е най-четата специалност сред студентите в момента, а освен това почти всички големи писатели са завършили право или са се занимавали професионално с него по друг начин, което е индикация, че правистите харесват литературата.

Потребителски аватар
Key
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: нед ное 24, 2013 6:25 pm

Мнение от Key » съб фев 01, 2014 10:32 pm

Ico написа:Хаха, то се вижда на какво са фенове хората пишещи във форума. Като влезеш в раздела „Музика” може да ти настръхне косата. :D

Добре дошъл и от мен, огледай се наоколо има интересни неща.

:guitar: :guitar: :guitar:

Потребителски аватар
Arc
Commoner
Commoner
Регистриран: нед окт 25, 2015 2:20 pm

Мнение от Arc » нед окт 25, 2015 2:37 pm

Събуждам се аз тази сутрин, и от тогава ме гложди един много странен въпрос, къде изчезнаха старите форуми ? Всичко бе изместено главно от Фейсбук, нещо на което аз така и не свикнах. Та както и да е , от 4 години не съм намирал форум който още да е активен ( а и бях спрял да търся честно казано, свикнах с идеята че това вече не е модерно, а и не е като да съм на 16 и да имам фул тайм да се занимавам и с това), но днес нещо ме бутна, и ей го на, сетих се за deadface, не че съм огромен фен на Кинг, но помня че той беше, и имаше рег в gothic.bg (поредният форум изчезнал в нищото), беше споменавал за този форум тогава и... колкото и нелогично да звучи цялата тази информация казана по този начин, добър ден :D
“Stars, hide your fires; Let not light see my black and deep desires.”

Ich_Will_
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: вт сеп 17, 2013 12:46 pm

Мнение от Ich_Will_ » ср окт 28, 2015 9:21 am

Добро утро :e02df5: Добре си дошъл!
Изображение

bglushkov
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: ср юни 11, 2014 2:54 pm

Мнение от bglushkov » ср окт 28, 2015 9:53 am

Arc написа:Събуждам се аз тази сутрин, и от тогава ме гложди един много странен въпрос, къде изчезнаха старите форуми ? Всичко бе изместено главно от Фейсбук, нещо на което аз така и не свикнах. Та както и да е , от 4 години не съм намирал форум който още да е активен ( а и бях спрял да търся честно казано, свикнах с идеята че това вече не е модерно, а и не е като да съм на 16 и да имам фул тайм да се занимавам и с това), но днес нещо ме бутна, и ей го на, сетих се за deadface, не че съм огромен фен на Кинг, но помня че той беше, и имаше рег в gothic.bg (поредният форум изчезнал в нищото), беше споменавал за този форум тогава и... колкото и нелогично да звучи цялата тази информация казана по този начин, добър ден :D
форумите за коли са активни все още в момента, но са на изчезване. Пишат си едни и същи стари кучета в тях и в момента, в който някой нов потребител попита "къде препоръчвате да си сменя маслото", ти отговарят кисело "където някой може да ти го смени".Тва от личен опит го казвам :devil: Е повече не съм влязъл в този форум, нямам никакво желание да си споделям опита с такива идиоти. И според мен бг синдрома е виновен за това форумите да замрат, всеки се прави на интересен и предпочита да обменя опит сред познати във фейсбук.

Потребителски аватар
Vokial
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от Vokial » ср окт 28, 2015 4:02 pm

Честно казано във форумите ставаха по-добри дискусии, отколкото сяга стават във Фейсбук.

West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: чет май 29, 2008 2:38 pm

Мнение от West of Hell » ср окт 28, 2015 9:23 pm

Това е защото абсолютно всичко вече е обсъдено. Няма накъде повече... :))
На Download 2016 bundinhas

http://www.youtube.com/watch?v=yMlKlH7DYe8

Отговори