Дата и час: Съб Май 26, 2018 6:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 364 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 12:30 am 
Commoner
Commoner

Аз от бая време знам за сайта и форума, и съм се логвал с още поне един акаунт но след това се логнах с друг понеже не си помнех стария. Иначе казвам се Александър от град Кнежа, но от четири години живея в София. Иначе чета Кинг от отдавна, не мога да се похваля че съм му изчел много книги но знам за какво иде реч в момента чета Кунц понеже от одавна се каня да го направя. Общо взето стила на Кинг е точно това което най ме кефи изобщо като някаква интерпретация на случващото се в живота. Кинг е уникален писател, харесва ми с това че определено представя днешния начин на живот свързан разбира се с разни невероятни случки но по един по стилистичен начин. Неговия хумор няма равен, и в най-стршните и напрегнати ситуации. Някак винаги може да намериш нещо ново в неговите творби. Уникален писател, мога да изброявам още много впечатления от неговите творби, но няма смисъл истинските му фенове знаят за какво става на въпрос. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 7:57 pm 
Commoner
Commoner

Здравейте всички. Аз съм... ами аз съм Дени. Обичам да чета, обичам да пиша, по професия съм преводач. Гледам на преведените си книги като на деца - и да знаете, този Чирак на Прогонващия духове, дето е рекламиран тук, също е "мое дете". Иначе - обичам да пътувам, обичам да пиша пътеписи, обичам и да пиша за книгите, които чета. Имам си блог - http://somethingaboutme.dir.bg - в който пиша интересните неща, които ми хрумват. Абсолютен книгоман съм, затова си избрах и професия, свързана с книги. Ще се радвам да намеря приятели тек.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 27, 2013 6:50 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

добре дошли :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 30, 2013 12:03 am 
Dinh
Dinh
Аватар

Аз съм Борислав, Борко за по-кратко. Без "Борис", мразя руснаците! :) На 26 съм, засега! Ама приличам на 23 в лице и на 13 по акъл! По професия съм... моряк. Ама не прост моряк, завършил съм Военноморското във Варна - кандидат капитан съм. Обичам Стивън Кинг още от малък... кой нормален малчуган не харесва кървави истории? В часовете по литература в даскало си спомням как под чина си четях Кинг, да ме прощават Ботев, Вазов, Йовков и другите господа. Обичам да гледам футбол. Обичам всякаква музика: джаз, класическа, рап, пънк, ЧАЛГА! Аз му казвам ценител, хората му казват "музикален пумияр". :) Whatever! Обичам хора с чувство за хумор... черен хумор и сарказъм! :D Чандлър от сериала "Приятели" много го уважавам!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 30, 2013 8:47 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Не, че нещо ама по-българско име от Борис няма. Това е единственото предихристиянско изконно българско име чиято точна транскрипция знаем. За разлика от Кубрат, Аспарух, Омуртаг и т.н., които са споменавани по няколко различни начина и после историците са ги "сглобили" помежду им за да се получат общоизвестните. Не се заяждам, просто казвам. :) Не обичам да отегчавам хората, но все го правя.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 13, 2013 5:20 am 
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Аватар

Макар и с малко закъснение - да се представя. Казвам се Николай, на 20 съм, уча в София (ФМИ aka Фатални Мозъчни Изкривявания). Чета Кинг от приблизително шест години, като преди да го почна мислех, че пише глупости :) В момента ми е любимият автор. Други, които харесвам, са Лъвкрафт!!!, Кунц, Удхаус, Джон Диксън Кар, Агата Кристи, Конан Дойл и Лий Голдбърг (пише за Монк). Разбира се и още доста, но с тяхното творчество съм по-добре запознат. Много обичам и да слушам музика, предимно psychedelic rock и doom metal (stoner и traditional). Свиря на пиано (макар че рядко използвам пиано всъщност, предпочитам органичен звук, даже ако може хамъндорганичен!) и съвсем малко на китара и бас. Не мога да пея :) Към момента имам чувството, че музиката ми е животът, но не знам дали ще мисля така и след 10 години. Едно време, преди 5-6 години, пишех криминални разкази, но спрях, защото ме мързеше. Наскоро се пробвах и в хоръра, но не смятам, че ще пиша често някога. Обичам да гледам футбол, почитател съм на Манчестър Юнайтед и ЦСКА, ходил съм на мачове и на двата отбора. Що се отнася до кино, харесвам хоръри (предимно стари и "култови"), психотрилъри и английски комедии. Любим режисьор - Хичкок, любими филми - "Rosemary's baby" и "Vertigo", а от по-новите - "Insidious", "Saw I" и "Dead silence" (Whannell и Wan са големи!). Гледам и доста сериали, като след повечето, които съм привършвал, съм изкарвал тежък махмурлук. В момента все още се съвземам от "Туин Пийкс", а преди - "Монк", "Джийвс и Устър" и "Блекедър". Не се сещам за друго... А, да - пълен въздържател от алкохол, цигари и кафе :D Не че не давам пари за глупости, напротив - пълен съм с музикантски чудесии, които ползвам от дъжд на вятър (както и поне 150 непрочетени книги), но какво да се прави. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 31, 2014 1:54 am 
Commoner
Commoner
Аватар

Привет на всички! Казвам се Деян, на 25 години съм, от София. По професия съм юрист (наскоро излюпен), но не съм аз човекът, който да питате за наказателно и данъчно право (както правят повечето ми познати). Живот и здраве лятото освен юрист ще съм и гаден адвокат. Отсега предупреждавам хората със слаби сърца и нерви, че след работа ходя костюмиран (макар и по неволя), независимо дали се вписвам в обстановката. Харесвам разнообразен рок и метъл, макар и да не се ограничавам стилово - общо взето само чалга и някакво много еднообразно техно биха ме изпъдили отнякъде. Cat person съм, ама и кучета харесвам, стига да и те да ме харесват. Допреди две години се бях взел насериозно с трениране на винг чун, ама ми намаля драстично свободното време, та ми мина. Полуживите ми хобита са каране на сноуборд и разни нърди занимания тип бордгеймс. На този форум попаднах случайно, но като се има предвид колко значима част от детството ми е бил досегът със Стивън Кинг, реших да се регистрирам и да видя що за хора пишат в толкоз тясно специализиран форум :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 31, 2014 3:07 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Добре дошъл!

Тука пишат само фенове на Ace of Base, както ще установиш.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 31, 2014 11:29 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Хаха, то се вижда на какво са фенове хората пишещи във форума. Като влезеш в раздела „Музика” може да ти настръхне косата. :D

Добре дошъл и от мен, огледай се наоколо има интересни неща.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 31, 2014 11:56 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Добре дошъл на котаракът на леля Ог :devil:

Please tell me she won’t change…

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 31, 2014 12:37 pm 
Commoner
Commoner
Аватар

Как знаеш :) Разбира се, никът ми е от 5-6ти клас някъде, когато не знаех как се пише правилно на английски :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 31, 2014 4:38 pm 
Dinh
Dinh
Аватар

Котаракът на леля Ог! Много съм зле... така се пънах да се сетя от къде ми е познато името. Anyway, добре дошъл и от мен. :)

П.С. Обичам мъже в костюми (особено ако са в 20-те си години, защото е по-рядко срещано). Установих тази си слабост сравнително наскоро, когато с приятели правихме "Suit up" парти. Ех... :happy:

It's deafening...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 31, 2014 5:05 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Flesh написа:
Добре дошъл!

Тука пишат само фенове на Ace of Base, както ще установиш.

:D

ама какво става? юристите завземат форума :a010:
welcome, де :happy:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 01, 2014 10:19 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Освен това ще установиш, че се занимаваме с право сериозно. :tooth: Но не си е работа (според мен).

Не се чудете де, правото е най-четата специалност сред студентите в момента, а освен това почти всички големи писатели са завършили право или са се занимавали професионално с него по друг начин, което е индикация, че правистите харесват литературата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 01, 2014 11:32 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Ico написа:
Хаха, то се вижда на какво са фенове хората пишещи във форума. Като влезеш в раздела „Музика” може да ти настръхне косата. :D

Добре дошъл и от мен, огледай се наоколо има интересни неща.

:guitar: :guitar: :guitar:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 364 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]