Ами... кой си ти всъщност?

Споделете болката и удоволствието си с нас

Moderator: Ka-tet of 19

Post Reply
Arc
Commoner
Commoner

Re: Ами... кой си ти всъщност?

Post by Arc » Sun Oct 25, 2015 2:37 pm

Събуждам се аз тази сутрин, и от тогава ме гложди един много странен въпрос, къде изчезнаха старите форуми ? Всичко бе изместено главно от Фейсбук, нещо на което аз така и не свикнах. Та както и да е , от 4 години не съм намирал форум който още да е активен ( а и бях спрял да търся честно казано, свикнах с идеята че това вече не е модерно, а и не е като да съм на 16 и да имам фул тайм да се занимавам и с това), но днес нещо ме бутна, и ей го на, сетих се за deadface, не че съм огромен фен на Кинг, но помня че той беше, и имаше рег в gothic.bg (поредният форум изчезнал в нищото), беше споменавал за този форум тогава и... колкото и нелогично да звучи цялата тази информация казана по този начин, добър ден :D
“Stars, hide your fires; Let not light see my black and deep desires.”

Ich_Will_
Ka-mai
Ka-mai

Post by Ich_Will_ » Wed Oct 28, 2015 9:21 am

Добро утро :e02df5: Добре си дошъл!
Image

bglushkov
Devar-Toi
Devar-Toi

Post by bglushkov » Wed Oct 28, 2015 9:53 am

Arc wrote:Събуждам се аз тази сутрин, и от тогава ме гложди един много странен въпрос, къде изчезнаха старите форуми ? Всичко бе изместено главно от Фейсбук, нещо на което аз така и не свикнах. Та както и да е , от 4 години не съм намирал форум който още да е активен ( а и бях спрял да търся честно казано, свикнах с идеята че това вече не е модерно, а и не е като да съм на 16 и да имам фул тайм да се занимавам и с това), но днес нещо ме бутна, и ей го на, сетих се за deadface, не че съм огромен фен на Кинг, но помня че той беше, и имаше рег в gothic.bg (поредният форум изчезнал в нищото), беше споменавал за този форум тогава и... колкото и нелогично да звучи цялата тази информация казана по този начин, добър ден :D
форумите за коли са активни все още в момента, но са на изчезване. Пишат си едни и същи стари кучета в тях и в момента, в който някой нов потребител попита "къде препоръчвате да си сменя маслото", ти отговарят кисело "където някой може да ти го смени".Тва от личен опит го казвам :devil: Е повече не съм влязъл в този форум, нямам никакво желание да си споделям опита с такива идиоти. И според мен бг синдрома е виновен за това форумите да замрат, всеки се прави на интересен и предпочита да обменя опит сред познати във фейсбук.

Vokial
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by Vokial » Wed Oct 28, 2015 4:02 pm

Честно казано във форумите ставаха по-добри дискусии, отколкото сяга стават във Фейсбук.

West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by West of Hell » Wed Oct 28, 2015 9:23 pm

Това е защото абсолютно всичко вече е обсъдено. Няма накъде повече... :))
На Download 2016 bundinhas

http://www.youtube.com/watch?v=yMlKlH7DYe8

Ico
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Ico » Thu Oct 29, 2015 3:47 pm

Извинявам се за спама, но да се изкажа и аз !
West of Hell wrote:Това е защото абсолютно всичко вече е обсъдено. Няма накъде повече... :))
Ха-Ха, това е мнооооого добро!

Иначе за форумите не смятам, че умират. Имам много активни форуми, ако изключим форумите за автомобили наистина има такива с хиляди потребители които са много активни и добре администрирани. Пример за това е най-големият форум за планинско колоездене в БГ. Също форума за самоделни неща „направи сам”, както и този за моделизъм. Неможем да пропуснем и великият форум на майките, където има от пиле мляко. Има и доста други подобни примери.
За съжаление, на повечето места, наистина на въпроса ти се отговаря първо с обяснения колко е тъп самият той и след това евентуално с някаква полезна информация. Аз лично преди няколко седмици бях потърпевш и една цяла моя тема беше изтрита от един от големите форуми в БГ. Въпреки това във форумите има изключително много полезна информация, ако човек е склонен да отдели нужното време за да я изрови от тоновете боклук. За мен лично форумите са повече за четене, отколкото за писане.
"Here, sir, there are always more tales."

staromoden
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by staromoden » Sat Oct 31, 2015 7:39 pm

:attantion:

Питаш нещо в американски форум и всички ти отговарят.

Питаш нещо в руски форум и всички теб те питат.

Питаш нещо в БЪЛГАРСКИ форум и всички ти обясняват колко си тъп. :))

Ей, тва е цялата ситуация с форумите.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко , нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by West of Hell » Wed Nov 04, 2015 4:30 pm

И по английските има мизерници...щото чета английски форуми
На Download 2016 bundinhas

http://www.youtube.com/watch?v=yMlKlH7DYe8

Darth Vader
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Darth Vader » Fri Nov 06, 2015 11:53 am

:) Добре дошъл на Arc :)
Абе има още много хляб във форумите. Има и добри автомобилни, където ще ти помогнат и напътстват. Такива са примерно на NISSAN и FORD, а на Renault е може би най-веселяшки и разкрепостен. Но някои наистина позамряха. Тези за авиация, за мое голямо съжаление.

DonquixoteDoflamingo
Commoner
Commoner

Post by DonquixoteDoflamingo » Sun Dec 06, 2015 12:22 am

Здрасти, ако изобщо има хора във форума още. :Д Ангел съм от Варна на 18 обичам аниметата, футбола, Лийг ъф Леджендс, книгите очевидно и other stuff.

Ico
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Ico » Sun Dec 06, 2015 10:05 am

Добре дошъл. Във форума има хора, както и много полезна и интересна информация.
"Here, sir, there are always more tales."

DonquixoteDoflamingo
Commoner
Commoner

Post by DonquixoteDoflamingo » Sun Dec 06, 2015 1:25 pm

Дам, информация видях, че има радвам се, че има и хора, щото щеше да е малко скучно само да чета стари теми. :D

Vokial
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by Vokial » Sun Dec 06, 2015 2:38 pm

DonquixoteDoflamingo wrote:Дам, информация видях, че има радвам се, че има и хора, щото щеше да е малко скучно само да чета стари теми. :D
Тук сме, тук сме :)

Sir Hush
Commoner
Commoner

Post by Sir Hush » Mon May 09, 2016 9:01 pm

Здраво-живо, дружина! Регистрирах се преди няколко дни, този форум е чуууден, а и доста познати лица има тук, подозирам :) Теми от него постоянно ми излизат като съвпадения в бай гугъл при букинистките издирвания. Много и изчерпателна информация намерих, и-и-и-и специални благодарности на "енциклопедията" Deadface, главен "виновник" да пиша това сега!!! От Враца съм, пустиняк та дрънка (казано по нашенски) - повечко чета, по-малко пиша, абе - фен съм и така!!!

deadface
Insorcist
Insorcist

Post by deadface » Mon May 09, 2016 11:29 pm

Добре дошъл на борда, док :bye1: Ще четеш по-малко, за да пишеш повече. И така ;))

Flesh
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by Flesh » Tue May 10, 2016 12:22 am

:bye1:

Darth Vader
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Darth Vader » Thu May 12, 2016 3:04 pm

:) Добре дошъл на това хубаво място. :)

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Abigel » Sat Oct 22, 2016 3:27 pm

Добре дошли на новите и добре заварили- на старите. :)

5години по-късно, няма големи промени при мен. Щастливо обвързана, нещастно работохолизирана(надявам се не за дълго, 7години на работното място зове да е на раздяла), с пораснала 9годишна инатлива дъщеря и нестихваща страст към книги и музика.
Радвам се, че има четящи хора. Книгите на кинг са магия. :)

Vorpax
Commoner
Commoner

Post by Vorpax » Wed Mar 28, 2018 12:14 am

Здравейте, хора

Аз съм Венци и съм от Сливен. Може да прозвучи странно за "хардкор" феновете на Кинг, но краля го познавах само от филмовите адаптации които съм гледал като хлапе и през годините до ден днешен имам респект към човека който е 'доайен' в жанровата категория 'ужаси'. От скоро започнах да чета книжното му творчество и съм как да кажа.. погълнат от въображението и светът на Стивън Кинг. За сега съм прочел 4 книги Salem's lot, ТО, The Dead Zone и Revival, и съм адски впечатлен от начина му на разкаване на историите си включително и умението да създава едва ли не "живи" описвайки ги с дълбоки детайли героите в книгите си.

П.П. май наистина е вярно че книгите му са по-яки от филмовите адаптации :)

Post Reply