Ами... кой си ти всъщност?

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
NoLabel
Dinh
Dinh
Регистриран: нед авг 21, 2005 10:05 pm
Контакти:

Мнение от NoLabel » чет сеп 01, 2005 4:08 am

Уенсдей, имам едно интересно наблюдение, свързано с теб и не мога да си го обясня! Само да кажа, че не се заяждам ни най малко!
Значи, сега... в този форум, правиш много повече правописни грешки, от колкото едно време, във стария форум! Ти забелязал ли си го и защо е така?
Просто ми беше интересно, наистина! Иначе и аз не съм цвете за мирисане!
Изображение

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » чет сеп 01, 2005 9:23 am

мне е нарочно, свикнъл съм да пиша бър3о и то на латиницата, където общо в3ето не се спа3ват мн стриктни правила, а и и3пол3вам уаерлес клавиатура с много плитки бутони, 3атова често липсват букви или има буква която въобще не се връ3ва с думата. нямам навика да си проверявам постовете след написването им. 3а в бъдеще ще се постарая да пиша малко по правилно :oops:

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » чет сеп 01, 2005 10:29 am

Meriadoc написа:
Еми то аз казах, че съм начетен, не съм претендирал, че съм завършил българска филология за да знам къде се пише всяка запетайки, плюс това не съм си препрочитал поста за да го редактирам...
Спокойно. Все пак и българските филолози трябва да намират някъде начин да упражняват уменията си. Човешкото СъществОвание - това вече е въпрос, над който трябва да се замислим.
Оф, ти пак ли си тук, бе? Нищо, съществОвай си, не ме дразниш. И между другото:
НОВ ПРАВОПИСЕН РЕЧНИК НА БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК (БЪЛГАРСКА АКАДЕМИЯ НА НАУКИТЕ) - 2002 г.
съществУвание и съществОвание.
Мдааам... Както винаги си се изказал неподготвен. Аз може и късно, но все пак прилагам факти, а не говоря наизуст.
Приятен ден! :P
@Уенздей13, да те имитирам?!!???? :shok:
Изображение

Потребителски аватар
Meriadoc
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: вт авг 30, 2005 10:28 pm
Контакти:

Мнение от Meriadoc » пет сеп 02, 2005 12:49 am

Meriadoc написа:
Цитат:
Еми то аз казах, че съм начетен, не съм претендирал, че съм завършил българска филология за да знам къде се пише всяка запетайки, плюс това не съм си препрочитал поста за да го редактирам...

Спокойно. Все пак и българските филолози трябва да намират някъде начин да упражняват уменията си. Човешкото СъществОвание - това вече е въпрос, над който трябва да се замислим.

Оф, ти пак ли си тук, бе? Нищо, съществОвай си, не ме дразниш. И между другото:
Цитат:
НОВ ПРАВОПИСЕН РЕЧНИК НА БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК (БЪЛГАРСКА АКАДЕМИЯ НА НАУКИТЕ) - 2002 г.
съществУвание и съществОвание.

Мдааам... Както винаги си се изказал неподготвен. Аз може и късно, но все пак прилагам факти, а не говоря наизуст.
Приятен ден! :P
@Уенздей13, да те имитирам?!!???? :shok:
Ето защо го харесвам този форум :D
Мисля, че е недопостимо филолог, който със завидна доза злоба поправя чужди грешки, да употребява определено несъществуващи думи като "съществовай", да не говорим за некнижовни форми като "бе".
Ако се върнем няколко месеца назад, би трябвало да си спомним колко шокирана бе след като ти обясних, че думата "съществование" произлиза от "същество", а не от "съществувам". Разбира се, похвално е, че непримирявайки се със статута си на смъртно, съответно способно на грешки същество, си успяла да домъкнеш от десет кладенеца вода и да докажеш, че думите са дублетни форми.
Между другото, винаги се изказвам подготвен :badgrin:

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет сеп 02, 2005 12:55 am

:smt109 ей събрахме се, яко фън ще е усещам :lol:
само не прекалявайте с личните нападки, че много мра3я 3аключени теми.

Потребителски аватар
Meriadoc
Devar-Toi
Devar-Toi
Контакти:

Мнение от Meriadoc » пет сеп 02, 2005 12:59 am

Мисля, че няма да има нужда. Интелигентни хора сме, би трябвало да се разбираме :lol:

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » пет сеп 02, 2005 5:53 pm

Аз съм дЕска. На 20 години съм, въпреки че когато ме попитат все отвръщам "Ами на 18 съм"(не е нарочно). :D От Бургас съм, въпреки че никога не хващам тен. По настоящом уча в ТУ-София автоматика, въпреки че изобщо няма и да правя автомати :!: ) Обичам да рисувам, да пиша стихове (понякога) и от скоро да снимам ;) Чета всичко (освен лекции), ама най-най фентъзи (Джордж Р. Р. Мартин и Тери Гудкайнд рок). Нито съм чела много Кинг, нито съм чела Тъмната кула, за да присъствам тук ама...някои хора ми мрънкат от 6 месеца да се запиша и накрая се предадох ;) Изобщо - артистична натура с неизчерпаемо чувство за хумор, прилично интелигентна с дълбока душевност и красота :D Имам влечения към мистичното и окултното. Обичам също да се вдетенявам и да се сърдя :D :bebe:
Vile ...алоха колега :smt046

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » съб сеп 03, 2005 12:14 pm

Meriadoc написа:
Ето защо го харесвам този форум :D
Мисля, че е недопостимо филолог, който със завидна доза злоба поправя чужди грешки, да употребява определено несъществуващи думи като "съществовай", да не говорим за некнижовни форми като "бе".
Ако се върнем няколко месеца назад, би трябвало да си спомним колко шокирана бе след като ти обясних, че думата "съществование" произлиза от "същество", а не от "съществувам". Разбира се, похвално е, че непримирявайки се със статута си на смъртно, съответно способно на грешки същество, си успяла да домъкнеш от десет кладенеца вода и да докажеш, че думите са дублетни форми.
Между другото, винаги се изказвам подготвен :badgrin:
С голямо задоволство ще отбележа, че въпреки твърдението си, пак се изказа неподготвен. Мисля, че е недопустимо човек с твоето самочувствие и увереност в собствената безгрешност да пише "недопОстимо". Ще те помоля занапред да не ми слагаш определения и да не се опитваш да ме анализираш. Ако искаш да ми кажеш колко съм злобна, неграмотна, шокирана и прочие, ми пиши лични бележки, защото хората във форума не са длъжни да стават свидетели на безсмисленото ти заяждане на дребно.
Колкото до "бе" - само ти имаш привилегията да те наричам така.
А това, че нямаш понятие за ирония, е лично в твой минус.

П.П. По-горе не съм била права (сигурно си много доволен ) - МНОГО МЕ ДРАЗНИШ!!!
Иска ти се да бях "донесла вода от десет кладенеца"... Не се ласкай толкова, заради теб няма да се старая толкова, просто не обичам хора, които мислят, че винаги са прави и светът се върти около тях.
Повече няма да се обърна лично към теб по никакъв повод. Не ми се занимава с недорасли, комплексирани, дребнави, заядливи и самовлюбени същества.
Изображение

Потребителски аватар
Memento_Mori
Childe
Childe
Регистриран: ср авг 31, 2005 2:57 pm
Контакти:

Мнение от Memento_Mori » съб сеп 03, 2005 12:36 pm

[quote="DiZZy"]Аз съм дЕска. На 20 години съм, въпреки че когато ме попитат все отвръщам "Ами на 18 съм"(не е нарочно). :D От Бургас съм, въпреки че никога не хващам тен.

И аз съм от Бургас, на 18, ще уча в СУ "Кл. Охридски" политология, макар че няма да ставам политик може би! :lol: Казвам се Борис!
Когато хората повярват в Лъжата, Тя се превръща в Истина!

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » съб сеп 03, 2005 9:40 pm

айде събрахме се бурга3лии :smt006

Потребителски аватар
Shiva
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: нед сеп 04, 2005 12:58 am

Мнение от Shiva » нед сеп 04, 2005 1:08 am

Поли,на 19,сгодена,зодия Стрелец.Обичам натурален шоколад,мразя пъпеши.Страх ме е от пеперуди и клоуни.Алек Емпайър и Трент са богове,не се празнете в чорапи

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » нед сеп 04, 2005 1:24 am

Memento_Mori трябва да се съберем, за да ти покажа как НЕ се правят автомати, а ти - как НЕ се става политик :smt040

Потребителски аватар
Meriadoc
Devar-Toi
Devar-Toi
Контакти:

Мнение от Meriadoc » нед сеп 04, 2005 1:33 am

С голямо задоволство ще отбележа, че въпреки твърдението си, пак се изказа неподготвен. Мисля, че е недопустимо човек с твоето самочувствие и увереност в собствената безгрешност да пише "недопОстимо". Ще те помоля занапред да не ми слагаш определения и да не се опитваш да ме анализираш. Ако искаш да ми кажеш колко съм злобна, неграмотна, шокирана и прочие, ми пиши лични бележки, защото хората във форума не са длъжни да стават свидетели на безсмисленото ти заяждане на дребно.
Колкото до "бе" - само ти имаш привилегията да те наричам така.
А това, че нямаш понятие за ирония, е лично в твой минус.

П.П. По-горе не съм била права (сигурно си много доволен ) - МНОГО МЕ ДРАЗНИШ!!!
Иска ти се да бях "донесла вода от десет кладенеца"... Не се ласкай толкова, заради теб няма да се старая толкова, просто не обичам хора, които мислят, че винаги са прави и светът се върти около тях.
Повече няма да се обърна лично към теб по никакъв повод. Не ми се занимава с недорасли, комплексирани, дребнави, заядливи и самовлюбени същества.
Виж сега, цялата тази агресия, която струи от поста ти, дава знак, че не аз, а някой друг е недорасъл, комплексиран, дребнав, заядлив и т.н. Факт е, че за да намразиш някого толкова силно, само защото е дръзнал да те научи на нещо, се изискват точно такива качества. Относно това, че съм направил една правописна грешка - да ти кажа не се притеснявам особено, в днешно време и да се явя на изпит по литература ще ми свалят 25 стотни и толкоз. Виж, за филолог е лошо нещо. Филолозите не бива да грешат. Освен това искам да ти кажа, че ти може и да ме мразиш, но християнството ни учи да обичаме дори тези, които ни мразят, за това искам да знаеш, че ти прощавам.

Надявам се да съм сгрешил някъде в текста, та като намериш грешката отново да получиш оргазъм :D

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » нед сеп 04, 2005 2:10 am

unheard lullaby :!: Meriadoc :!: моля ви престанете, стига вече в та3и тема, направете си тема 3а правопис или там каквото сметнете 3а добре и преместете 3аяждането там :idea:

ConstanMacob
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:07 pm

Мнение от ConstanMacob » нед сеп 04, 2005 7:37 am

Малииии, ма ний сме си имали и християнин тука :)
ХАХАХА....

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Мнение от Abigel » чет сеп 08, 2005 8:20 am

Wednesday13 написа:unheard lullaby :!: Meriadoc :!: моля ви престанете, стига вече в та3и тема, направете си тема 3а правопис или там каквото сметнете 3а добре и преместете 3аяждането там :idea:
Напълно съм съгласна. Съвсем изместихте темата.Не,че и на мене не ми се е случвало нещо подобно, но все пак... :oops:

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Мнение от Abigel » съб сеп 10, 2005 1:18 pm

Shiva написа:Поли,на 19,сгодена,зодия Стрелец.Обичам натурален шоколад,мразя пъпеши.Страх ме е от пеперуди и клоуни.Алек Емпайър и Трент са богове,не се празнете в чорапи
Как може такива брутални изказвания да се правят от една дама? :roll:

ConstanMacob
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:07 pm

Мнение от ConstanMacob » съб сеп 10, 2005 8:09 pm

Abigel написа:
Shiva написа:Поли,на 19,сгодена,зодия Стрелец.Обичам натурален шоколад,мразя пъпеши.Страх ме е от пеперуди и клоуни.Алек Емпайър и Трент са богове,не се празнете в чорапи
Как може такива брутални изказвания да се правят от една дама? :roll:
Брутални?

Потребителски аватар
Shiva
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: нед сеп 04, 2005 12:58 am

Мнение от Shiva » нед сеп 11, 2005 12:40 am

Дама? :smt017

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete