Ами... кой си ти всъщност?

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Потребителски аватар
Flesh
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пет мар 30, 2012 12:09 pm
Контакти:

Re: Ами..... кой си ти всъщност?

Мнение от Flesh » пет мар 30, 2012 12:48 pm

Тук ми се струва добро място за първи пост :) На 20 години съм, като напоследък се подвизавам предимно в северното крило на Софийския университет. Открих форума още преди години, но така и не прописах в него, въпреки че съм фен на Стивън Кинг откакто бях малко лапе. Освен краля, другата ми литературна мания е Толкин (Mae govannen!, ако ме чете някой толкинист :) ). И... май това е за сега.

Потребителски аватар
Ani
Commoner
Commoner
Регистриран: ср апр 18, 2012 9:42 pm

Мнение от Ani » ср апр 18, 2012 11:39 pm

Здравейте и от мен. И аз отдавна ви чета тук и все се каня да си направа регистрация и ето - моментът дойде.
Казвам се Ани, на 27 години съм. Родният ми град е Стамболийски и винаги нещо си ме тегли, затова честичко съм си там, но по-голяма част от месеца прекарвам в Бургас, с приятеля ми.
Започнах с "То" - 14 годишна съм била. Приспивах сестричка си с нея. Не беше много разумно, защото тогава е била едва на 10, но по-добре да се страхуваш заедно с някой. На заспиване се хващахме за ръце, а през нощта отивахме заедно до тоалетната - нали има мивки, канали - всичко може да се случи :e02df5: Чела съм я 14 пъти, а тя изостава - само 6 за сега. Та... на света от "То" няма по-добра книга :happy: Старали сме се да я пазим, но все пак втората част отдавна започна да се разпада :sad: . После се приспивахме със Сейлъмс Лот - така нощно време започнахме да се страхуваме и от прозорците.
Прочетох всички книги на Кинг от колекцията на татко и вече, разбира се, си събирам моя.

Обичам котки - самостоятелни са, имат си свободолюбиви душички и сами се гледат общо взето - имам котарак почти на 4 години.
Слушам рок и кънтри - ZZtop, Dire straits, The Highwaymen -Джони Кеш, Уили Нелсън...
Не съм толерантна по отношение на чалга, сръбско, гръцко и нагли или несъобразителни хора.
Имам си много мечти. Една от тях е да карам стара американска кола, огромна, с огромен преден капак, по широк пуст път на залез... :shades: примерно. Или може би от готините американски камиони. :smile:
Събирам стари джобни календарчета, снимки и картички - всичко стига да е старо :)
От няколко месеца си имам и нова мания - редя пъзели.
Стига толкова, че прекалих :blush3:

West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: чет май 29, 2008 2:38 pm

Мнение от West of Hell » чет апр 19, 2012 1:02 am

Welcome to the Pit of Zombies, Ani :d0jk25: :devil:

няма да ти казвам да не изчезнеш след първия ти пост, щото това значи, че моментално ще изчезнеш :tooth:
На Download 2016 bundinhas

http://www.youtube.com/watch?v=yMlKlH7DYe8

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Мнение от Abigel » пет апр 20, 2012 11:48 pm

Те някои от изчезналите... после се връщат..., ако съдя по себе си...
Пък, ако знаех коя точно съм, щях ли да питам....

Потребителски аватар
Ben Hanscom
Childe
Childe
Регистриран: съб май 26, 2012 12:39 pm

Мнение от Ben Hanscom » съб май 26, 2012 1:39 pm

Димитър...хммм...айде стига ви толкоз... :smile: :smile: :smile:
We don't fully know anyone. Least of all ourselves

Потребителски аватар
`FireStarter`
Commoner
Commoner
Регистриран: пет авг 10, 2012 1:40 am

Мнение от `FireStarter` » чет сеп 06, 2012 1:03 am

мм,и аз се казвам Димитър;

Потребителски аватар
Sweeney_Todd
Commoner
Commoner
Регистриран: чет май 09, 2013 6:07 pm

Мнение от Sweeney_Todd » чет май 09, 2013 6:39 pm

Здравейте! Аз съм Мишо на 20 години от Видин, но в момента живея в София. Студент съм в УНСС -Администрация и Управление. Обичам да чета, да слушам музика, като любим стил ми е рока, но харесвам също и джаз, блус, класическа музика и изобщо съм отворен към всякакви стилове музика, стига да не са правени на компютър. Обичам да гледам футбол, преди и играех с приятели, но сега съм долна утрепка и ме мързи. Обичам също така театъра и киното, но не си падам по новите, лишени от всякакъв смисъл филми, затова гледам предимно малко по- старички....любим актьор ми е Джони Деп. Харесвам поезия, дори пиша понякога, но не я споделям много много, защото я смятам за нещо лично.....общо взето това е, ако ви интересува нещо питайте :)

Потребителски аватар
DeadlySlasher
Childe
Childe
Регистриран: чет май 09, 2013 1:45 pm

Мнение от DeadlySlasher » чет май 09, 2013 10:50 pm

Привет и от мене!Днес се регистрирах във форума,иначе го следя от около 2 седмици.Казвам се Мишо.На 23 съм.Уча Френска филология (като интересното е ,че английският ми е доста по-добър от френския) в СУ.Имам най-различни занимания от активно трениране на баскетбол до колекциониране на различни дреболии.Слушам всякаква музика ,но предимно черно и неумиращитете стари и нови рок парчета.Мъртвата зона ме зариби по Краля и откакто я прочетох не спирам да чета книгите му,предимно в хронологичен ред
Watch your thoughts,they become words.
Watch your words,they become actions.
Watch your actions, they become habit.
Watch your habits, they become character.
Watch your character, it becomes your destiny.
LT

Потребителски аватар
Ico
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: ср юли 12, 2006 8:52 pm

Мнение от Ico » пет май 10, 2013 1:23 am

Добре дошли и приятно прекарване във форума.
"Here, sir, there are always more tales."

Потребителски аватар
Spoke
Commoner
Commoner
Регистриран: вт мар 19, 2013 1:24 pm

Мнение от Spoke » ср юни 12, 2013 8:22 pm

Ами аз не съм много нов, но май не съм се представял. Викайте ми Ево, на 18 години от Пловдив. И аз от скоро чета Кинг- запалих се от " Зеленият път", след това прочетох " Колорадеца", после пробвах " Кери" не ми хареса и я оставих. Сега чета " Гробище за домашни любимци", след нея следва " Пътна мрежа" и след това ще започвам Кулата. Слушам всякаква музика, в зависимост от настроението. Харесвам футбол. Та, това е от мене. :D

pet_sematary88
Commoner
Commoner
Регистриран: чет окт 13, 2011 6:01 pm

Мнение от pet_sematary88 » чет юни 13, 2013 12:30 am

Аз от бая време знам за сайта и форума, и съм се логвал с още поне един акаунт но след това се логнах с друг понеже не си помнех стария. Иначе казвам се Александър от град Кнежа, но от четири години живея в София. Иначе чета Кинг от отдавна, не мога да се похваля че съм му изчел много книги но знам за какво иде реч в момента чета Кунц понеже от одавна се каня да го направя. Общо взето стила на Кинг е точно това което най ме кефи изобщо като някаква интерпретация на случващото се в живота. Кинг е уникален писател, харесва ми с това че определено представя днешния начин на живот свързан разбира се с разни невероятни случки но по един по стилистичен начин. Неговия хумор няма равен, и в най-стршните и напрегнати ситуации. Някак винаги може да намериш нещо ново в неговите творби. Уникален писател, мога да изброявам още много впечатления от неговите творби, но няма смисъл истинските му фенове знаят за какво става на въпрос. :)

Overlander
Commoner
Commoner
Регистриран: ср юни 26, 2013 7:42 pm

Мнение от Overlander » ср юни 26, 2013 7:57 pm

Здравейте всички. Аз съм... ами аз съм Дени. Обичам да чета, обичам да пиша, по професия съм преводач. Гледам на преведените си книги като на деца - и да знаете, този Чирак на Прогонващия духове, дето е рекламиран тук, също е "мое дете". Иначе - обичам да пътувам, обичам да пиша пътеписи, обичам и да пиша за книгите, които чета. Имам си блог - http://somethingaboutme.dir.bg - в който пиша интересните неща, които ми хрумват. Абсолютен книгоман съм, затова си избрах и професия, свързана с книги. Ще се радвам да намеря приятели тек.

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон авг 22, 2005 11:25 pm

Мнение от WhiteNoise » чет юни 27, 2013 6:50 pm

добре дошли :wink:
Изображение
I woke up this morning and i got myself a beer
The future's uncertain and the end is always near

Потребителски аватар
BOTQTA
Dinh
Dinh
Регистриран: съб юни 01, 2013 4:12 pm

Мнение от BOTQTA » нед юни 30, 2013 12:03 am

Аз съм Борислав, Борко за по-кратко. Без "Борис", мразя руснаците! :) На 26 съм, засега! Ама приличам на 23 в лице и на 13 по акъл! По професия съм... моряк. Ама не прост моряк, завършил съм Военноморското във Варна - кандидат капитан съм. Обичам Стивън Кинг още от малък... кой нормален малчуган не харесва кървави истории? В часовете по литература в даскало си спомням как под чина си четях Кинг, да ме прощават Ботев, Вазов, Йовков и другите господа. Обичам да гледам футбол. Обичам всякаква музика: джаз, класическа, рап, пънк, ЧАЛГА! Аз му казвам ценител, хората му казват "музикален пумияр". :) Whatever! Обичам хора с чувство за хумор... черен хумор и сарказъм! :D Чандлър от сериала "Приятели" много го уважавам!

Потребителски аватар
Vokial
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: вт апр 24, 2007 9:18 pm

Мнение от Vokial » нед юни 30, 2013 8:47 am

Не, че нещо ама по-българско име от Борис няма. Това е единственото предихристиянско изконно българско име чиято точна транскрипция знаем. За разлика от Кубрат, Аспарух, Омуртаг и т.н., които са споменавани по няколко различни начина и после историците са ги "сглобили" помежду им за да се получат общоизвестните. Не се заяждам, просто казвам. :) Не обичам да отегчавам хората, но все го правя.

Потребителски аватар
Joseph Curwen
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: нед авг 12, 2012 2:19 pm
Контакти:

Мнение от Joseph Curwen » пет сеп 13, 2013 5:20 am

Макар и с малко закъснение - да се представя. Казвам се Николай, на 20 съм, уча в София (ФМИ aka Фатални Мозъчни Изкривявания). Чета Кинг от приблизително шест години, като преди да го почна мислех, че пише глупости :) В момента ми е любимият автор. Други, които харесвам, са Лъвкрафт!!!, Кунц, Удхаус, Джон Диксън Кар, Агата Кристи, Конан Дойл и Лий Голдбърг (пише за Монк). Разбира се и още доста, но с тяхното творчество съм по-добре запознат. Много обичам и да слушам музика, предимно psychedelic rock и doom metal (stoner и traditional). Свиря на пиано (макар че рядко използвам пиано всъщност, предпочитам органичен звук, даже ако може хамъндорганичен!) и съвсем малко на китара и бас. Не мога да пея :) Към момента имам чувството, че музиката ми е животът, но не знам дали ще мисля така и след 10 години. Едно време, преди 5-6 години, пишех криминални разкази, но спрях, защото ме мързеше. Наскоро се пробвах и в хоръра, но не смятам, че ще пиша често някога. Обичам да гледам футбол, почитател съм на Манчестър Юнайтед и ЦСКА, ходил съм на мачове и на двата отбора. Що се отнася до кино, харесвам хоръри (предимно стари и "култови"), психотрилъри и английски комедии. Любим режисьор - Хичкок, любими филми - "Rosemary's baby" и "Vertigo", а от по-новите - "Insidious", "Saw I" и "Dead silence" (Whannell и Wan са големи!). Гледам и доста сериали, като след повечето, които съм привършвал, съм изкарвал тежък махмурлук. В момента все още се съвземам от "Туин Пийкс", а преди - "Монк", "Джийвс и Устър" и "Блекедър". Не се сещам за друго... А, да - пълен въздържател от алкохол, цигари и кафе :D Не че не давам пари за глупости, напротив - пълен съм с музикантски чудесии, които ползвам от дъжд на вятър (както и поне 150 непрочетени книги), но какво да се прави. :)

Потребителски аватар
Gribo
Commoner
Commoner
Регистриран: ср яну 29, 2014 2:09 pm

Re: Ами... кой си ти всъщност?

Мнение от Gribo » пет яну 31, 2014 12:54 am

Привет на всички! Казвам се Деян, на 25 години съм, от София. По професия съм юрист (наскоро излюпен), но не съм аз човекът, който да питате за наказателно и данъчно право (както правят повечето ми познати). Живот и здраве лятото освен юрист ще съм и гаден адвокат. Отсега предупреждавам хората със слаби сърца и нерви, че след работа ходя костюмиран (макар и по неволя), независимо дали се вписвам в обстановката. Харесвам разнообразен рок и метъл, макар и да не се ограничавам стилово - общо взето само чалга и някакво много еднообразно техно биха ме изпъдили отнякъде. Cat person съм, ама и кучета харесвам, стига да и те да ме харесват. Допреди две години се бях взел насериозно с трениране на винг чун, ама ми намаля драстично свободното време, та ми мина. Полуживите ми хобита са каране на сноуборд и разни нърди занимания тип бордгеймс. На този форум попаднах случайно, но като се има предвид колко значима част от детството ми е бил досегът със Стивън Кинг, реших да се регистрирам и да видя що за хора пишат в толкоз тясно специализиран форум :)

Потребителски аватар
Flesh
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пет мар 30, 2012 12:09 pm
Контакти:

Мнение от Flesh » пет яну 31, 2014 2:07 am

Добре дошъл!

Тука пишат само фенове на Ace of Base, както ще установиш.

Потребителски аватар
Ico
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: ср юли 12, 2006 8:52 pm

Мнение от Ico » пет яну 31, 2014 10:29 am

Хаха, то се вижда на какво са фенове хората пишещи във форума. Като влезеш в раздела „Музика” може да ти настръхне косата. :D

Добре дошъл и от мен, огледай се наоколо има интересни неща.
"Here, sir, there are always more tales."

Потребителски аватар
Nothingness
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 30, 2006 9:12 pm
Контакти:

Мнение от Nothingness » пет яну 31, 2014 10:56 am

Добре дошъл на котаракът на леля Ог :devil:
Oh, she’s beautiful
A little better than a man deserves