яко Flood ... ontopic тема ...

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » пон май 29, 2006 1:18 pm

Преди, като бях малка и глупава пушех цигари, но имаше един човек, който ме светна, че не трябва да се прави така. И хубавото беше, че той не ме остави сама и беше до мен, за да ми помогне да го преодолея :) А и аз се гордея с волята си, че не им се дадох ;) Сега съм здрав въздържател, пуша само когато съм страхотно изнервена....нооо други видове цигари от време на време не отказвам :lol:
За алкохола нямам какво да кажа. Пия само в компания, когато е весело и забавно, защото разбрах, че и алкохола не те кара да забравяш...Пък и в момента се занимавам с 1 пияница и много се дразня като реши, че ще ходи да пие вместо да е с мене примерно и затова още по-малко ми се пие :lol:
Абе ...май единственият ми порок в момента са мъжете, и то 1 точно определен... като се замисля :lol: :D

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Регистриран: пон апр 17, 2006 9:34 pm
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » пон май 29, 2006 2:59 pm

CBurn написа:Пуши ми се, но не мога :( Боли ме гърлотоооо, болен съм, лошо ми е, ще се мреееееееее
Е тва е най-гадния сценарий поне може да пробваш с ракия по малко и 1 смукване знам, че е мноо тегаво понеже повечето ми приятели са пушачи и кат се разболетя ги наляга яко депресията.

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Мнение от Abigel » пон май 29, 2006 4:21 pm

Bad_Dog написа:
CBurn написа:Пуши ми се, но не мога :( Боли ме гърлотоооо, болен съм, лошо ми е, ще се мреееееееее
Е тва е най-гадния сценарий поне може да пробваш с ракия по малко и 1 смукване знам, че е мноо тегаво понеже повечето ми приятели са пушачи и кат се разболетя ги наляга яко депресията.
А,бой ,де :p
Няма да го учиш момчето на такива работи, че ще си имаш работа с мене :D

CBurn
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: вт май 09, 2006 1:22 am
Контакти:

Мнение от CBurn » вт май 30, 2006 4:15 am

Bad_Dog написа:
Ракия ли ? Благодаря, но - не, благодаря! Не употребявам алкохол!
"What exactly is
a dream, and what
exactly is a joke?"
Изображение
Емуче

Потребителски аватар
agiel
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:35 am
Контакти:

Мнение от agiel » вт май 30, 2006 11:19 am

Странно ли ще прозвучи ако кажа, че като ме заболи гърлото пия топли неща и отивам до аптеката за Неоангин, не правя реклама ама помага. Пък и ми докарва вкус в устата, който като се смеси с цигари, направо ми прилошава. :roll:

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker
Регистриран: съб апр 15, 2006 1:19 am

Мнение от lanfear » вт май 30, 2006 11:51 am

Не.
А странно ли ще прозвучи, че пуша като комин и със здраво и с болно гърло? А ако ви кажа, че на мойто гърло му действа много добре това? Охлеле...трябва ги спирам тея цигари...че и обещах на милата си премила и прескъпа половинка, че ще ги намаля...или направо ще ги спра...а той ако знае какво е...
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » вт май 30, 2006 2:16 pm

lanfear написа:Не.
А странно ли ще прозвучи, че пуша като комин и със здраво и с болно гърло? А ако ви кажа, че на мойто гърло му действа много добре това? Охлеле...трябва ги спирам тея цигари...че и обещах на милата си премила и прескъпа половинка, че ще ги намаля...или направо ще ги спра...а той ако знае какво е...
Аз преди две лета, като ходиме на море, се разболях много зле, гърлото ми ме болеше ужасно, хрема, едва дишах...
Започнах капки за нос, разни бонбони за смучене и какво ли не...нищо не помогна.
Накрая се оставих на компанията да ме излекува и знаете ли-те се справиха - за 3дни бях супер...
Помогнаха ми фемина слим с мента /изкарвайки дима през носа ми се отпуши/ и чайове с коняк...
Не е задължително да се лекувате по този начин, но тогава бях отчаяна от обичайния метод и... пробвах...помогна... :D

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Контакти:

Мнение от DiZZy » вт май 30, 2006 6:52 pm

Аз искам да счупя нечия глава, ей така за фън :lol: Не ме разбирайте погрешно, в момента ми е супер забавно и весело, само че ми се троши я мебелировка...я глави...
Май това не е на добре...скрита агресия...трябва да поговоря с психолога..сигурно е нещо свързано с майка ми... явно (която бтв е сотаджийка :lol: :smt081 :smt017 )

Потребителски аватар
agiel
Devar-Toi
Devar-Toi
Контакти:

Мнение от agiel » вт май 30, 2006 7:07 pm

И аз искам да чупя глави - искам да смачкам домакинката щото съм с предупреждение за позорно изгонване след един купон, ще продължа със заместничката й щото тя ме изпорти, след това един тъп портиер щото ми се сваля, след това и комшиите защото слушат чалга
:mutra: дори и сега, а уча за изпит

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker
Регистриран: съб апр 15, 2006 1:19 am

Мнение от lanfear » вт май 30, 2006 7:58 pm

Аз пък искам да троша джамовете на една комшийка, че ме изпортила на майка ми къде и с кого ме видяла...за протокола : нищо лошо и незаконно не съм правила ( май )...та сега съм малко ма дом. арест...
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » вт май 30, 2006 8:01 pm

Аз пак за болно гърло да кажа една рецепта имах едно доста тежко изкарване не можех да говоря и карах само на някакви гадни кремчета. Та може да си направиш един копрес от вестници, найлоново пликче и отгоре се завиваш с шал минава за 2-3 дена аз през това време се лекувах и с ром и чай понеже не ми хареса като омешах чай с водка и мета, а ракията не мога да я понасям незнам защо ама започва да ми се гади.

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » вт май 30, 2006 10:30 pm

Bad_Dog написа:Аз пак за болно гърло да кажа една рецепта имах едно доста тежко изкарване не можех да говоря и карах само на някакви гадни кремчета. Та може да си направиш един копрес от вестници, найлоново пликче и отгоре се завиваш с шал минава за 2-3 дена аз през това време се лекувах и с ром и чай понеже не ми хареса като омешах чай с водка и мета, а ракията не мога да я понасям незнам защо ама започва да ми се гади.
Компресът не е ли с оцет и вода? ;) Май това си пропуснал да напишеш... :D

Потребителски аватар
agiel
Devar-Toi
Devar-Toi
Контакти:

Мнение от agiel » вт май 30, 2006 10:42 pm

Може и с ракия, защото оцетът понамирисва на гадно. Аз оък този компрес го правя с мед върху вестника и после найлона. Звучи странно, ама помага - мирише приятно или никак и затопля добре.

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » вт май 30, 2006 11:12 pm

Незнам с какво е не съм по тая част баба ми го прави аз се лекува с чай и ром. Те компресите са малко бабешки трикове аз съм слаб по тая част :D .

peniuaiz
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: нед окт 02, 2005 11:49 pm
Контакти:

Мнение от peniuaiz » вт май 30, 2006 11:17 pm

Кой умее шаха? Който се е надъхал за шах да се уговорим някой ден на една партия в yahoo-то за предпочитане. Извинявам се предварително затова че ще ви бия по много пъти :D

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » вт май 30, 2006 11:20 pm

Аз цъкам много шах казвайте кога аре в зоната http://zone.msn.com/en/root/default.htm Особено като пия няколко водки-бири и ставам непобедим "Пияният майстор" :D

Потребителски аватар
stihopletec
Breaker
Breaker
Регистриран: нед мар 12, 2006 3:51 am
Контакти:

Мнение от stihopletec » ср май 31, 2006 12:16 am

Напоследък живея в една приказка ... Животът е прекрасен и просто не виждам какво друго може да ми предложи. Това че Тя е до мен просто ми стига ... Дано тази приказка не свърши скоро ( поне не и в близките 10-тина десетилетия ) 8)

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Мнение от Abigel » ср май 31, 2006 12:37 am

stihopletec написа:Напоследък живея в една приказка ... Животът е прекрасен и просто не виждам какво друго може да ми предложи. Това че Тя е до мен просто ми стига ... Дано тази приказка не свърши скоро ( поне не и в близките 10-тина десетилетия ) 8)
Ето един щастливо влюбен мъж...
Пожелавам ти приказката никога да не свършва, а само главните герои в нея в един момент да се увеличат.../в положителния смисъл на думата ,де/ :)

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Контакти:

Мнение от DiZZy » ср май 31, 2006 1:43 pm

stihopletec, не знам за теб, ама ако живота реши покрай всичкото друго да ми предложи и 1 майбах хич и няма да се замислям да го отказвам :lol:

Потребителски аватар
Xandria
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: съб май 13, 2006 7:40 pm

Мнение от Xandria » ср май 31, 2006 8:20 pm

пфффффф т`ва с гърлото и мен ме хвана яко,много е гадно обаче пуша ;) ми като не мога да пия то к`во му остава на човек :shock:

искам на морееееееееееееееееееееееееееееее :cry: :cry: :cry: искам пък :cry: и майбах искамммм ама и на мореееееееее :cry:
Трябва да има нещо повече в живота, от това да имаш всичко.

Отговори