яко Flood ... ontopic тема ...

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
RoyalHunt
Childe
Childe
Регистриран: ср ное 16, 2005 4:51 pm
Контакти:

Мнение от RoyalHunt » ср май 31, 2006 9:07 pm

Аз пък предпочитам планина (: Хубавото е, че и си живея на такова място.
Здрава съм си, ама ме мъчи мързела, а трябва да се стягам точно сега... Пффф... и на всичкото отгоре имам класно утре и не ми пука... не... пука ми, ама не си признавам...
See a million faces - can you let it go?
Try to stop this bloody rain paintin' on the snow.
Blood, death - all around - livin' on the edge,
Look smashed flesh -
And bones prayin' for revenge

Потребителски аватар
NoLabel
Dinh
Dinh
Регистриран: нед авг 21, 2005 10:05 pm
Контакти:

Мнение от NoLabel » ср май 31, 2006 11:11 pm

И аз предпочитам планина! Гадина, натяквай ми че живееш там, натяквай ми, някой път ще ме принудиш да скоча не бициклето(колелото) и да дойда! Аз пък си имам Innuendo и ми дреме на паралелния порт!
Наздраве!
Изображение

Потребителски аватар
RoyalHunt
Childe
Childe
Регистриран: ср ное 16, 2005 4:51 pm
Контакти:

Мнение от RoyalHunt » чет юни 01, 2006 3:21 pm

Да, ама не забравяй благодарение на кого го имаш, гад такава! И да знаеш - заповядай, знаеш къде живея!
See a million faces - can you let it go?
Try to stop this bloody rain paintin' on the snow.
Blood, death - all around - livin' on the edge,
Look smashed flesh -
And bones prayin' for revenge

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Регистриран: пон апр 17, 2006 9:34 pm
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » чет юни 01, 2006 8:36 pm

Днес ходих за първи път до сити центъра на Хемус въпреки, че ми е на 5 минути от нас нищо особено не ме грабна хич беше неква лудница некви гадни клоуни /от малак мразя най-много клоуните като ги видя и ме избива на насилие искам да ги избия всичките имах намерение да ги нацеля с някое кошче ама ме спряха/. Напихме се и ядохме някакво суши после пак пихме имахме намерение да влезем и в киното ама имаше някакъв гаден филм /според моя понат, защото аз бях доста пиян и изобщо не разбрах какво дават/. После гледахме някакви парцалки ама не ми допаднаха търся си от 1 месец риза с каре и не мога да си намеря само педалски ризки в розово и жълто. А има ужасно много ушати навсякъде са тях ги мразя повече и от клоуните и ме гледат само и на тях ми идваше да им вкарам 1 кошче :badgrin:

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Мнение от Abigel » чет юни 01, 2006 11:18 pm

Споделям изблиците ти на ярост към клоуните, все пак в момента чета "То" :D
Обаче ми се иска да напишеш нещо как те е направило щастлив и колко ти е било готино, без присъствието на думички като "напих", "алкохол" и т.н.
Еми сигурно много искам, ама к'во да се прави.... :roll:
Животът си е твой, съсипвай си го...упс... живей си го исках да кажа, както искаш :?

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker
Регистриран: съб апр 15, 2006 1:19 am

Мнение от lanfear » чет юни 01, 2006 11:59 pm

Не съм сигурна, че на това тук мо е мястото, но все пак...

ПРАВИЛАТА НА ЖИВОТА ВИ

Давайте на хората повече, отколкото те искат, и го правете от чисто сърце.
Научете вашето любимо стихотворение.
Не вярвайте на всичко, което сте чули, не изразходвайте всичко, което имате, не спете, докато не се почувствате уморени.
Винаги , когато изговаряте "обичам те", имайте точно точно това предвид.
Винаги, когато казвате "извинявай", гледайте човека в очите.
Вярвайте в любовта от пръв поглед.
Никога не игнорирйте сънищата си.
Обичайте от душа и страстно, дори и да ви боли, защото това е единственият начин да изживеете живота си пълно.
Разрешавайте всички спорове с чисти средства, без да оскърбявате.
Никога не съдете за хората по техните роднини.
Приказвайте бавно, но мислете бързо.
Ако ви зададат въпрос, на който не искате да отговорите, усмихнете се и попитайте : "Защо ви е нужно да знаете това?"
Помнете, че и най-силната любов и най-големите постижения се съпътстват с най-голям риск.
Позвънете на майка си. Ако не можете, поне мислете за нея.
Казвайте "наздраве" винаги, когато някой киха.
Ако сте загубили, извлечете си поука.
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker

Мнение от lanfear » съб юни 03, 2006 9:51 pm

Днес попаднах в една приказка. Разхождах се надвечер из покрайнините на града. Странно е, че живея в този град вече 15 години, а има места където никога не съ била. Това май е едно от тях. Вървях по някакъв черен път, а около мен имаше само стари, полусъборени къщи. Наоколо - жива душа няма. На около стотина метра зад мен беше главното шосе. Съвсем ясно чувах боботенето на камионите и свистенето от профучаващие коли. И изведнъж всичко това изчезна! Сякаш бях преминала невидима стена, и човешкият свят беше останал някъде там, зад нея. Бях заобиколена от хълмове - златисто зелени, пъстри, а единственото което чувах, бе песента на щурците и славеите. Дори и черният път се бе изгубил някъде. Продължавах да вървя безцелно, но все напред. Хълмовете ставаха все по високи. И после се разтвориха пред мен и се озовах пред огромна сива стена. Невероятно висока! Тръгнах към нея, а тя сякаш се отдалечаваше все повече и повече. Почувствах се съвсем мъничка и нищожна...Смътно дочух ромон на вода,и си спомних за приказките за самодивите, които толкова обичах като дете. Реших да потърся вълшебния извор. Напред и все напред. Накрая се озовах в подножието на скалата, откъдето идваше и звукът. Пред мен лежеше водната шир. Чиста и необезпокоявана от никого и от нищо, освен от жабки и мушички из въздуха. А цветовете! От едната ми страна - огромната сребриста стена с потоци златна земя тук-там, а от другата - тъмнозеленото на хълмовете...И между тях - водата...невероятно...Такова спокойствие, каквото усетих там, не бях чувствала много отдавна. Иска ми се да можех да остана там вечно. Тръгнах си зашото знам, че продължителното човешко присъствие ще изгони магията. Но си обещавам, че ще ходя там колкото мога по - често - макар и за миг, наистина бях в приказка...
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
lanfear
Breaker
Breaker

Мнение от lanfear » съб юни 03, 2006 9:52 pm

П.С. към горното - бих искала и да заведа WhiteNoise там, за да запечата тази красота в снимките си - аз не бих могла...
Advocatus diaboli

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » съб юни 03, 2006 11:07 pm

Това е страхотно сигурно гледката е невероятна и въздуха е толкова чист. Кофти е, че съм градско чедо и единственият ми досек до природата е, когато лятото чат пат се замъкваме на Алеко с бутилките да се намотаме и после едва се качваме на лифта, а другият ми досек е майка ми като ме замъкне във Велинград в един хотел ама и там по цял ден пия бира на басейна /понеже там е един от баровете/. Понякога ми се иска да живеех някъде на село или не голям град сред природата сигурно е невероятно всеки ден да си на чист въздух да слушаш птиците и всичко да е толкова спокойно.

CBurn
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: вт май 09, 2006 1:22 am
Контакти:

Мнение от CBurn » нед юни 04, 2006 12:47 am

Еййййййййййййй! Чувствам се ужасно! Весело ми е, но ме тъжно.... Готино ми е, но ми е тъпо.... Искам нещо, но не знам какво искам..... Яде ми се, но не съм гладен.... Гладен съм, но не ми се яде.... Баси простотата :evil: Искам да скачам, ама искам и да клякам, но е много изморително и няма да го правя, а ми се прави! Искам да говоря, но няма с кой да говоря! Искам да имаше с кой да говоря, за да му кажа, че не ми се приказва! Искам да си легна, но не ми се спи! Колкото повече стоя пред компютъра, толкова повече ми се доспива, а аз не искам да лягам! Е кво да правя ???? Пуша една цигара и отивам да гледам звездите. Или първо да погледам звездите , а после да пуша? Или и двете едновременно....
"What exactly is
a dream, and what
exactly is a joke?"
Изображение
Емуче

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » нед юни 04, 2006 12:04 pm

Вчера ми изкараха един мъдрец :? и сега съм нещастна, не защото се чувствам по-малко мъдра, а защото ме болииии :cry: и съм гладна като цяла глутница вълци. :bangg: Не мога да си измия зъбите, не мога дори да говоря нормално (което е добре дошло за мъжа ми :p ), не мога и да пуша (това поне е добре, започвам да водя здравословен начин на живот, ако не умра от глад).

-Къде бе брато?
-А бе нали ще правим купон довечера
и събрахме пари да купим за ядене и пиене,
а пък аз трябва да ида до магазина да купя това онова и цигари нали разбираш.
-Ц по-добре иди в денонощния на ъгъла.
- Ама там продават ли цигари, щото...
- Продават абсолютно всичко, а бе всичко има в тоя......
магазин, денонощен магазин,
пролет, лято, есен, зима
в магазина всичко има,
само в този магазин
денонощен магазин.
Тръгвам аз за този денонощен магазин,
касите са пълни с бира, рафтовете с джин
чесън, бамя, сини сливи, зеле, баклава,
шарена сланина, гъби, изворна вода,
чубрица, дафинов лист, спагети, саздърма,
кренвирши, филе Елена, козя пастърма,
зрял фасул, зелен фасул, юфка, червен пипер,
ябълки, домати, карантия, бакпулвер,
мащерка, босилек, копър, къри, джинджифил,
целина, канела, риган, джоджен, карамфил,
сирене, лимонов сок, салам, оцет, зехтин,
магазин, магазин, магазин...
Ягоди, череши, дюли, тиквички, яйца,
бърбън, ром, уиски, сода, плодов сок, боза,
???чета, акула, паламуд, лефер, калкан,
херинга, моруна, карагьоз, кефал, шаран,
риба тон, калмари, миди, хрян и розмарин,
магазин, магазин, магазин...
Магазин - Ега ти магазина!
Ах, магазин -Направо шса изколим в тоя магазин!
В магазина всичко има - Абсолютно всичко има!
Само в този магазин -Йеее, само в тоя магазин!
Денонощен магазин...
Царевица, соя, леща, грах, бакла, ориз,
сладко от смокини, лапад, гюзум, керевиз,
камби, круши, дини, макарони, карфиол,
щипки, веро, чаши, дъвки в лъскав станиол,
ряпа, захар, мляко, бахур, краставици,ким,
магазин, магазин, магазин,
всичко има в този денонощен магазин...
Изображение

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » нед юни 04, 2006 1:27 pm

Гери, гледам си гладна и нямаш мъдрец...ела те почерпя 1 сладолед, че си търся компания за разходка, пък всички ми се дърпат
П.С: от оня хубавият...мммм..италианскиятттт 8)

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » нед юни 04, 2006 1:54 pm

Грррх, ся ще се дразним ли, ммм? :mutra: Абсурд е да ям сладолед (не трябва да ям много топло или много студено (не че въобще мога да предъвча нещо :x ). Добре, че не си падам много по този италианския ;). Много си мила, благодаря за поканата, но ще имам гости след малко и не мога. Аре тия дни ще заформим нещо. Ай промис.
Изображение

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » нед юни 04, 2006 5:01 pm

Това е гадно дано да се оправиш скоро аз много мразя зъболекарите направо ми става лошо като отивам.

Сладолед много обичам даже съм се заредил с тези големите на Делта странно е, че никак не ми се лепят, а ги ям в промишлени количества, шоколад също :( а така ми се иска да кача някое килце.

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » нед юни 04, 2006 6:37 pm

unheard lullaby,не знаех, че не можеш да ядеш сладолед..иначе нямаше да те изкушавам толкова брутално :) ..лоша Деса, много много лоша :? засрам, засрам :)
Bad_Dog, ти поне почерпи 1 сладолед, след като си решил да правиш конкуренция на Jimmy's :lol: ...в тоз форум само скръндзи ейййй :lol:

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » нед юни 04, 2006 10:41 pm

DiZZy никъв проблем казваш кога и ще се домъкна с кофите :D и без това сега се е заформил някакъв клинч и няма да ми трябва хладилна чанта хаха. Аз и в Jimmy's ходя чат-пак както казах вече на мен нищо не ми се лепи :( .

Потребителски аватар
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед авг 21, 2005 3:12 pm

Мнение от Abigel » пон юни 05, 2006 7:56 am

Bad_Dog написа:DiZZy никъв проблем казваш кога и ще се домъкна с кофите :D и без това сега се е заформил някакъв клинч и няма да ми трябва хладилна чанта хаха. Аз и в Jimmy's ходя чат-пак както казах вече на мен нищо не ми се лепи :( .
Де тоз късмет... :cry:

Потребителски аватар
agiel
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:35 am
Контакти:

Мнение от agiel » пон юни 05, 2006 9:27 am

И аз искам сладолед. Ще има ли една кофа и за мен :lol: Аз ще донеса лъжиците, и салфетки евентуално.

CBurn
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: вт май 09, 2006 1:22 am
Контакти:

Мнение от CBurn » пон юни 05, 2006 3:09 pm

:evil: :evil: :evil: кво гледаш? :evil: :evil: :evil: ядосвам се на себе си :evil: :evil: :evil: Защо в моментите, когато не трябва да мисля, мисля най-много и после ме е яд на мене си :evil: :evil: :evil:
"What exactly is
a dream, and what
exactly is a joke?"
Изображение
Емуче

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » пон юни 05, 2006 4:01 pm

Abigel това не е късмет а си е направо трагедия да ям сладоледи шоколади и да не мога нищо да "залепя" при 180 височина тежа 64 кила :?

agiel никъв проблем аз сега имам 3 кофи у нас сладолед едната вече почти свърши ама днес не издържах и започнах и другите :D

Отговори