Дата и час: Нед Фев 25, 2018 9:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 962 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 27, 2006 2:18 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

От много време пиша в този форум, но не мога да кажа, че познавам някого кой знае колко....може би с 2-3 малки изключния.
Пускам тази тема, точно с цел по-добро опознаване на форумците помежду си/ни :roll:
Та какво ново се случва около вас?Споделете.
Като се има предвид, че то почти нищо не се знае, каквото и ново да напишете за вас, сигурно ще е интересна информация за останалите ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 27, 2006 9:32 pm 
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Аватар

преди малко и3губих 50лева, иде ми да се гръмна :?

утре се очертава невероятно гаден ден в следствие на което и следващите 10-15 дена ще са ужасТ, ако случайно утре ми се ра3мине няма да е 3а дълго и неи3бежното ще ме 3астигне рано или късно -
мамка му всичко се обърква напоследък :!:

та исках да споделя, че около мен само лошо и няма и3глед да става по-добро, ако някой ме гръмне ще ми направи услуга

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 27, 2006 9:52 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

kофти...а на мен ми предстои да се карам с баща ми цяла седмица,а може и повече,доста повече...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 27, 2006 9:59 pm 
Ka-mai
Ka-mai

Тц тц тц....
Мъка, мъка ...
Чак като ви слушам ми иде зема аз да се гръмна...
Ееееххх братя, съчувствам ви...
Тъжно ми е за вас, сърцето ми кърви от мъка и болката ви ми изгаря сякаш е моя болка....
НЕ МОГА ДА ПОНАСЯМ ПОВЕЧЕ ТАЗИ БОЛКА.....
Ужастна работа....

:)

Иначе съм много добре, след месец ша ставам американска овчарка, междувременно се занимавам с глупости, ша си уча за държавния изпит и тем подобни...
Ще се моткам по мачовете на Левски (което вече правя) (Само Левски, ама вие си знаете)....
И така.... Иначе се чуда дали да продължавам да уча испански във малкото време което ми остава тук?
Какво ще ме посъветвате?

А и между другото, не се опитвайте да учите японски със самоучител, не се получава :П

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 27, 2006 10:32 pm 
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Аватар

@ConstanMacob, и испанският не става със самоучител. :?
Ами около мен какво...както може би разбрахте, се опитвам да се самонауча на испански. Освен това превеждам за сайта един материал за Флаг. И от време на време ходя в Пловдив да разпускам ( и малко да поработвам). :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 28, 2006 1:32 am 
Ka-mai
Ka-mai

Creo que si...

То че със самоучител няма как да стане, няма. Ама може да се използва като за начало или като за спомагане ако го учи човек и другаде...
На мен например самоучителят ми е от голяма позла. Обаче ако тая граматика дето я знам (не е много) не я бях учил на курс, нищо нямаше да схващам..
Най- много да знаех някоя и друга фраза... Без да ми е ясно кое как става....

А пък японският :(
Еми то там нямам никаква представа кое отде иде...
Аз малко или много искам да схващам структурата на езика като ще го уча. Иначе покрай тия анимета колко японски съм слушал....
:)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 28, 2006 8:19 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Не ми говорете за езици, че съм много зле...само чакам да ми минат изпитите(април и май месец), да си напиша 4те курсови работи(хората си нямат друга работа и ни карат да пишем простотии) и да запиша някое и друго ниво...
Колкото до гръмването, много добре ви разбирам, тази седмица ми се очертава да бъде някакъв ад, само работа и работа и работа...
Така че вчера и аз точно за това мрънках, че искам да се :kill Днес съм по-добре, но само, защото още съм пред компа...10минути след това ще си мисля и аз пак същото :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 28, 2006 6:16 pm 
Ka-mai
Ka-mai

Ааа, курсовите работи са много полезно нещо.
Стига човек да е мотивиран и да се хване наистина да си я напише сериозно :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 29, 2006 11:38 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Някой ако има нужда от курсова работа на тема "Иновационна стратегия на...." да се обажда, ще му я пратя :lol:
Аз ...такова...само да кажа, че април месец по-скоро ще липсвам от форума, отколкото да присъствам, да не си помислите, че съм го изоставила... :roll:
Един досадник по-малко - радвайте се :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2006 12:14 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

АЗ свърших сесията и да се похваля,че вече няма да пипна учебник и лекции до септември-октомври и ще имам повече време за четене на книжки :smt026

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2006 2:37 pm 
Breaker
Breaker
Аватар

Почивам си и се наслаждавам на това ... Моля се да мине тази седмица защото започват разкопките ... Това е новото около мен ... Започвам да си мисля че живея в приказка 8)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2006 4:15 pm 
Подстрекател
Подстрекател
Аватар

Гледам всички са живи явно не са ви продали пушки. ем кво да кажа напоследък нетипично за мен ми е супер яко с малки изключения, че не мога спя и със съседа /понеже изведнъж всичките ми познати се сетиха да ходят по лекции и изпити, а на други им се очертавало поправки по лятото ако не се замъкнат поне веднъж на даскало/ си правим яки купони. Иначе най-накрая завърших сега ми остават 8 изпита, 1 курсов проект и дипломната. Мисля да завърша евентуално догодина, че ми писна и ще ходя по изпити чак септември.
Днес беше леко кофти ден понеже пихме до 5, а в 9 се оказа, че трябвало да ходя да взимам едни материали та криво ляво станах в 10 чаках скапания 94 /това е най-гадния автобус на земята за мен разказва ли са ми легенди за някакъв дето ходел до обеля ама не го знам/ до 11 и се замъкнах към 11:30 оня ме изгледа на криво ма нищо не каза вече се усещам, че започвам да приличам на 1 познат и почвам да се плаша добре, че ми е за пръв и последен път :D .

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2006 5:07 pm 
Devar-Toi
Devar-Toi
Аватар

Нашта фирма днес завърши семестриално. :smt041 Сега изпълнявам танца на победата над УНСС в съкратен вариант. Пълния дай Боже юли месец.
Анатема на Bad_Dog - как така правиш купони и не викаш. Утре ида за сладолед да знаеш ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2006 6:14 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

agiel написа:
Нашта фирма днес завърши семестриално. :smt041 Сега изпълнявам танца на победата над УНСС в съкратен вариант. Пълния дай Боже юли месец.
Анатема на Bad_Dog - как така правиш купони и не викаш. Утре ида за сладолед да знаеш ;)

ъъъъ?
Какво за УНСС- колежка ли си имам тук? :roll:
Ами честито!!! :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 05, 2006 8:01 pm 
Подстрекател
Подстрекател
Аватар

agiel написа:

Идвай ама си носи сиропа, че нямам :D

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 962 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]