Какво ново (интересно) около вас? :)

Споделете болката и удоволствието си с нас

Moderator: Ka-tet of 19

Post Reply
Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Какво ново (интересно) около вас? :)

Post by Abigel » Mon Mar 27, 2006 2:18 pm

От много време пиша в този форум, но не мога да кажа, че познавам някого кой знае колко....може би с 2-3 малки изключния.
Пускам тази тема, точно с цел по-добро опознаване на форумците помежду си/ни :roll:
Та какво ново се случва около вас?Споделете.
Като се има предвид, че то почти нищо не се знае, каквото и ново да напишете за вас, сигурно ще е интересна информация за останалите ;)

Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll

Post by Garraty47 » Mon Mar 27, 2006 9:32 pm

преди малко и3губих 50лева, иде ми да се гръмна :?

утре се очертава невероятно гаден ден в следствие на което и следващите 10-15 дена ще са ужасТ, ако случайно утре ми се ра3мине няма да е 3а дълго и неи3бежното ще ме 3астигне рано или късно -
мамка му всичко се обърква напоследък :!:

та исках да споделя, че около мен само лошо и няма и3глед да става по-добро, ако някой ме гръмне ще ми направи услуга

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by J.S. » Mon Mar 27, 2006 9:52 pm

kофти...а на мен ми предстои да се карам с баща ми цяла седмица,а може и повече,доста повече...

ConstanMacob
Ka-mai
Ka-mai

Post by ConstanMacob » Mon Mar 27, 2006 9:59 pm

Тц тц тц....
Мъка, мъка ...
Чак като ви слушам ми иде зема аз да се гръмна...
Ееееххх братя, съчувствам ви...
Тъжно ми е за вас, сърцето ми кърви от мъка и болката ви ми изгаря сякаш е моя болка....
НЕ МОГА ДА ПОНАСЯМ ПОВЕЧЕ ТАЗИ БОЛКА.....
Ужастна работа....

:)

Иначе съм много добре, след месец ша ставам американска овчарка, междувременно се занимавам с глупости, ша си уча за държавния изпит и тем подобни...
Ще се моткам по мачовете на Левски (което вече правя) (Само Левски, ама вие си знаете)....
И така.... Иначе се чуда дали да продължавам да уча испански във малкото време което ми остава тук?
Какво ще ме посъветвате?

А и между другото, не се опитвайте да учите японски със самоучител, не се получава :П

unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend

Post by unheard lullaby » Mon Mar 27, 2006 10:32 pm

@ConstanMacob, и испанският не става със самоучител. :?
Ами около мен какво...както може би разбрахте, се опитвам да се самонауча на испански. Освен това превеждам за сайта един материал за Флаг. И от време на време ходя в Пловдив да разпускам ( и малко да поработвам). :)
Image

ConstanMacob
Ka-mai
Ka-mai

Post by ConstanMacob » Tue Mar 28, 2006 1:32 am

Creo que si...

То че със самоучител няма как да стане, няма. Ама може да се използва като за начало или като за спомагане ако го учи човек и другаде...
На мен например самоучителят ми е от голяма позла. Обаче ако тая граматика дето я знам (не е много) не я бях учил на курс, нищо нямаше да схващам..
Най- много да знаех някоя и друга фраза... Без да ми е ясно кое как става....

А пък японският :(
Еми то там нямам никаква представа кое отде иде...
Аз малко или много искам да схващам структурата на езика като ще го уча. Иначе покрай тия анимета колко японски съм слушал....
:)

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Abigel » Tue Mar 28, 2006 8:19 am

Не ми говорете за езици, че съм много зле...само чакам да ми минат изпитите(април и май месец), да си напиша 4те курсови работи(хората си нямат друга работа и ни карат да пишем простотии) и да запиша някое и друго ниво...
Колкото до гръмването, много добре ви разбирам, тази седмица ми се очертава да бъде някакъв ад, само работа и работа и работа...
Така че вчера и аз точно за това мрънках, че искам да се :kill Днес съм по-добре, но само, защото още съм пред компа...10минути след това ще си мисля и аз пак същото :roll:

ConstanMacob
Ka-mai
Ka-mai

Post by ConstanMacob » Tue Mar 28, 2006 6:16 pm

Ааа, курсовите работи са много полезно нещо.
Стига човек да е мотивиран и да се хване наистина да си я напише сериозно :)

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Abigel » Wed Mar 29, 2006 11:38 am

Някой ако има нужда от курсова работа на тема "Иновационна стратегия на...." да се обажда, ще му я пратя :lol:
Аз ...такова...само да кажа, че април месец по-скоро ще липсвам от форума, отколкото да присъствам, да не си помислите, че съм го изоставила... :roll:
Един досадник по-малко - радвайте се :lol:

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Abigel » Mon Jun 05, 2006 12:14 pm

АЗ свърших сесията и да се похваля,че вече няма да пипна учебник и лекции до септември-октомври и ще имам повече време за четене на книжки :smt026

stihopletec
Breaker
Breaker

Post by stihopletec » Mon Jun 05, 2006 2:37 pm

Почивам си и се наслаждавам на това ... Моля се да мине тази седмица защото започват разкопките ... Това е новото около мен ... Започвам да си мисля че живея в приказка 8)

Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател

Post by Bad_Dog » Mon Jun 05, 2006 4:15 pm

Гледам всички са живи явно не са ви продали пушки. ем кво да кажа напоследък нетипично за мен ми е супер яко с малки изключения, че не мога спя и със съседа /понеже изведнъж всичките ми познати се сетиха да ходят по лекции и изпити, а на други им се очертавало поправки по лятото ако не се замъкнат поне веднъж на даскало/ си правим яки купони. Иначе най-накрая завърших сега ми остават 8 изпита, 1 курсов проект и дипломната. Мисля да завърша евентуално догодина, че ми писна и ще ходя по изпити чак септември.
Днес беше леко кофти ден понеже пихме до 5, а в 9 се оказа, че трябвало да ходя да взимам едни материали та криво ляво станах в 10 чаках скапания 94 /това е най-гадния автобус на земята за мен разказва ли са ми легенди за някакъв дето ходел до обеля ама не го знам/ до 11 и се замъкнах към 11:30 оня ме изгледа на криво ма нищо не каза вече се усещам, че започвам да приличам на 1 познат и почвам да се плаша добре, че ми е за пръв и последен път :D .

agiel
Devar-Toi
Devar-Toi

Post by agiel » Mon Jun 05, 2006 5:07 pm

Нашта фирма днес завърши семестриално. :smt041 Сега изпълнявам танца на победата над УНСС в съкратен вариант. Пълния дай Боже юли месец.
Анатема на Bad_Dog - как така правиш купони и не викаш. Утре ида за сладолед да знаеш ;)

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Abigel » Mon Jun 05, 2006 6:14 pm

agiel wrote:Нашта фирма днес завърши семестриално. :smt041 Сега изпълнявам танца на победата над УНСС в съкратен вариант. Пълния дай Боже юли месец.
Анатема на Bad_Dog - как така правиш купони и не викаш. Утре ида за сладолед да знаеш ;)
ъъъъ?
Какво за УНСС- колежка ли си имам тук? :roll:
Ами честито!!! :D

Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател

Post by Bad_Dog » Mon Jun 05, 2006 8:01 pm

agiel wrote:Анатема на Bad_Dog - как така правиш купони и не викаш. Утре ида за сладолед да знаеш ;)
Идвай ама си носи сиропа, че нямам :D

Xandria
Devar-Toi
Devar-Toi

Post by Xandria » Mon Jun 05, 2006 9:39 pm

Направих два неуспешни опита да се преместя в любимия си град Варна,но уви :( Явно Господ има големи планове за мен тук :lol: Оставам в Пловдив за сега :evil:
Трябва да има нещо повече в живота, от това да имаш всичко.

unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend

Post by unheard lullaby » Mon Jun 05, 2006 9:40 pm

Xandria wrote:Направих два неуспешни опита да се преместя в любимия си град Варна,но уви :( Явно Господ има големи планове за мен тук :lol: Оставам в Пловдив за сега :evil:
Леле, това за ядосване ли е? :?
Явно всеки иска това, дето го няма. :cry:
Image

lanfear
Breaker
Breaker

Post by lanfear » Mon Jun 05, 2006 10:56 pm

unheard lullaby wrote:
Xandria wrote:Направих два неуспешни опита да се преместя в любимия си град Варна,но уви :( Явно Господ има големи планове за мен тук :lol: Оставам в Пловдив за сега :evil:
Леле, това за ядосване ли е? :?
Явно всеки иска това, дето го няма. :cry:
Ама вие двечките какво се оплаквате?Аз като вися в мизерното Попово 17 години и ми се очертава оше една...направо ви завиждам на вас :)
Advocatus diaboli

Image

Image

ReneeFilth
Childe
Childe

Post by ReneeFilth » Sun Jul 23, 2006 8:53 am

аз пък не можах да си пробия устата щото била много голяма и нямало да изглежда готино (според пича в натъмно)
You can always cry but never complain
All those bitter tears, will it ease the pain?
Part of the crying game, will it ease the pain?

Ico
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Ico » Sun Jul 23, 2006 8:19 pm

Аз пък се съм официално дипломиран физик. Миналата седмица ми беше защитата на дипломната работа.УУУУУУУУУУУУХХХХХХХХХХХАААААААААААА :D
"Here, sir, there are always more tales."

Post Reply