Какво ново (интересно) около вас? :)

Споделете болката и удоволствието си с нас

Moderator: Ka-tet of 19

Post Reply
Ich_Will_
Ka-mai
Ka-mai

Re: Какво ново (интересно) около вас? :)

Post by Ich_Will_ » Sun Sep 25, 2016 11:22 pm

Голямо диване е. Търси постоянно внимание и не ме оставя да чета.
Image

Abigel
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Abigel » Sat Oct 22, 2016 2:59 pm

Понякога те се завръщат...
Та и аз така.
Радвам се, че още го има този форум. Мило е да се завърнеш в тема, която ти си отворил... преди 10години.

Поздрави на всички четящи!

Flesh
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by Flesh » Sat Oct 22, 2016 10:46 pm

:pivo: :pivo: :pivo: :buba:

PostMortem
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by PostMortem » Sat Oct 29, 2016 8:23 pm

На първи почвам работа, хубавото е че сградата е точно до Славейков, та познайте къде ще иде първата заплата?
Угасват в миг факли, свещи и лампади.
И ето над жалкия гърчещ се рой
със полъх на саван завесата пада
сред вопли, скимтене, вой...
И ангелски сонм отлетява далеко
и с плач възвестява небесний покой,
че тази пиеса се казва " Човекът ",
а червеят - нейни герой !

deadface
Insorcist
Insorcist

Post by deadface » Wed Apr 26, 2017 12:40 pm

Image

Знаех си аз, че трябваше да стана един профи геймър :)
Това е на "Angry Birds Friends", турнирите за Сребърната лига.

deadface
Insorcist
Insorcist

Post by deadface » Wed May 03, 2017 12:38 am

Image

Превзехме и Златната лига :)
Сега отиваме в Диамантената, при най-добрите играчи в света.

deadface
Insorcist
Insorcist

Post by deadface » Fri May 05, 2017 11:26 pm

Image

Диамантената лига. Не е зле като за първа игра срещу най-добрите :rolleyes:

Ich_Will_
Ka-mai
Ka-mai

Post by Ich_Will_ » Sun May 07, 2017 9:02 pm

Тази година дарих кръв за пръв път през живота си и мисля след около 2 месеца да повторя, стига да не забравя де :tooth: Не се оказа толкова страшно, колкото си мислех в началото. Вярно, че след това пребледнях и няколко часа паднах вкъщи, а на следващия ден залитах сутринта, но това се дължи на факта, че не бях яла и пила достатъчно. Следващият път ще се подготвя повече, само да съм здрава. Освен това си и научих кръвната група :icon_cool:
Image

deadface
Insorcist
Insorcist

Post by deadface » Thu May 11, 2017 2:45 pm

Image

ОНЗИ момент, в който можеш да покажеш среден пръст на най-добрите играчи на Angry Birds в света :)

Nothingness
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Post by Nothingness » Fri May 12, 2017 9:50 am

Лелее, браво :a115:

Пп: при мене новото е, че лудницата и забързаното ежедневие все повече нарастват :tooth: . Очаквам някакъв бърн аут , ако не променя нещата :boss:
Oh, she’s beautiful
A little better than a man deserves
Oh, I’m not insane
Please tell me she won’t change…

BOTQTA
Dinh
Dinh

Post by BOTQTA » Thu Jul 20, 2017 12:17 am

Ако (да речем) искам да си закупя нова хубава библиотека... какво бихте препоръчали? Имате ли някакъв сайт с хубави предложения или да търся някой "дървар", да му казвам размери и той каквото сглоби? Това последното като го написах ми звучи много тъпо и безсмислено, ще закове ония 5 дъски и ще се получи нещо супергрозно.... :) Мнения?

deadface
Insorcist
Insorcist

Post by deadface » Thu Jul 20, 2017 4:09 am

Аз съм за някой "дървар" :) Ако човекът е профи, ще ти направи библиотека, която по нищо няма да отстъпва на купешките. Продават се всевъзможни дървени материали, можеш да си харесаш и купиш каквото искаш или да обясниш на него какво да вземе. Когато сглобената от подходящо нарязания материал библиотека се боядиса и/или лакира, ще изглежда съвсем ок. Може да се облицова и с фурнир или нещо подобно. Познавам хора, които си направиха така библиотеки. Плюсът е, че библиотеката може да стане точно толкова широка, висока и дълбока, колкото искаш, както и да изглежда по точно определен начин. Иначе те съветвам (ако мястото ти не е твърде ограничено) да бъде по-дълбока, така че да побира спокойно по два реда книги на рафт (вторият няма да се вижда, но така ще побереш далеч повече книги).

Ico
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Ico » Thu Jul 20, 2017 10:48 am

BOTQTA wrote:Ако (да речем) искам да си закупя нова хубава библиотека... какво бихте препоръчали? Имате ли някакъв сайт с хубави предложения или да търся някой "дървар", да му казвам размери и той каквото сглоби? Това последното като го написах ми звучи много тъпо и безсмислено, ще закове ония 5 дъски и ще се получи нещо супергрозно.... :) Мнения?

Аз преди време си правих, защото исках да е около един прозорец и конструкцията е по различна от стандартната. В крайна сметка стана доста добре.
http://forum.king-bg.info/viewtopic.php ... %8F#p64325
Ходих при няколко майстора със скиците, те почнаха, ми то много сложно, няма да стане, или ще стане ама ще струва 1500лв или повече и така. Накрая седнах и си направих 3D модел, изкарах си размерите на плоскостите и с ги поръчах. После транспорт, винтове и подпорки от някой магазин и два дни сглобяване. Излезе ми по-малко от 400 лв.
"Here, sir, there are always more tales."

BOTQTA
Dinh
Dinh

Post by BOTQTA » Thu Jul 20, 2017 9:13 pm

^ Е добре се е получило... само се притеснявам малко, че сам си си я направил за 400 лева. А иначе от магазин или дърводелец ще струва двойно и тройно. Много пари това, дейба!!!

BOTQTA
Dinh
Dinh

Post by BOTQTA » Thu Jul 20, 2017 11:22 pm

deadface wrote:Иначе те съветвам (ако мястото ти не е твърде ограничено) да бъде по-дълбока, така че да побира спокойно по два реда книги на рафт (вторият няма да се вижда, но така ще побереш далеч повече книги).

В интерес на истината... в стаята, за която го мисля това нещо, минава комин (за блок говорим тук, за апартамент в блок). И точно между издатъка на комина и стената на стаята има около един метър пространство по около 30-40 см дълбочина и си мисля, че е идеално място за библиотечка, ама ако е двойна ще щръкне много грозно. Ето примерно такова нещо намерих из дебрите на нета...
http://www.ikea.bg/living-room/Living-r ... /10371712/

Ico
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Ico » Fri Jul 21, 2017 12:06 pm

BOTQTA wrote:^ Е добре се е получило... само се притеснявам малко, че сам си си я направил за 400 лева. А иначе от магазин или дърводелец ще струва двойно и тройно. Много пари това, дейба!!!
Да така е, но библиотеката е голяма. Размерите са около 3.2 х 2.7х 1.8 м с легло за четене по средата и големи шкафове с вратички под него. За нещо подобно на това което ти искаш, не би трябвало да е проблем да си намериш стандартна от магазин. Размерите които се предлагат са около 1.8м височина, 0.8 м ширина и различна дълбочина, обикновено около 40 см. Цената варира, в IKEA има бели по 60-80 лв, черни, като тази която е на първата снимка са към 150 лв. Става въпрос за материал ПДЧ. От истинско дърво(иглолистно), като показаното от теб е почти два пъти по-скъпо, а от някакво читаво дърво (бук, дъб ….) доста повече. Имай в предвид че истинското дърво има нужда от много повече поддръжка и с времето потъмнява от слънцето.
"Here, sir, there are always more tales."

Darth Vader
Dan-Tete
Dan-Tete

Post by Darth Vader » Wed Oct 18, 2017 9:10 pm

:) Виж какво съм писал и снимките ми в края на страницата. Ще ти е полезно. Лесно е и сам да си го направиш.
viewtopic.php?f=3&t=282&start=915

Post Reply