Кой вятър те довя?

Споделете болката и удоволствието си с нас

Модератор: Ka-tet of 19

Потребителски аватар
MediEVIL
Childe
Childe
Регистриран: пет окт 19, 2007 12:38 pm

Re: Как попаднахте на форума (сайта)?

Мнение от MediEVIL » нед апр 06, 2008 8:44 pm

Ами просто съм фен на КИНГ и написах в гоогъл Стивън кинг и ми излезе сайта ;)

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh
Регистриран: съб дек 29, 2007 6:30 pm

Мнение от Ylith » нед апр 06, 2008 10:00 pm

Попаднах на сайта чрез Гугъл. Търсех си поредицата The Dark Tower на български и ето ме тук. Заинтригуваха ме статиите, почнах да ги чета подред и най-накрая стигнах до форума ;) Харесва ми защото тук намирам доста разнородна и интересна за мен информация и най-вече услужливи хора ,които винаги са готови да споделят нещо ново.

Потребителски аватар
BloodAti
Dinh
Dinh
Регистриран: ср сеп 05, 2007 9:25 am

Мнение от BloodAti » нед апр 06, 2008 10:37 pm

deadface ми го каза. :)
"Alone. Yes, that's the key word, the most awful word in the English tongue. Murder doesn't hold a candle to it and hell is only a poor synonym." - Salem's Lot, Stephen King

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Re: Кой вятър те довя?

Мнение от deadface » пон апр 07, 2008 3:22 am

И аз май попаднах покрай гугъл, ако не се лъжа още на най-старата версия на сайта, само че започнах да пиша във форума доста по-късно. Виж, какво съм търсел в гугъл вече не помня, може просто да съм бил любопитен какво ще ми извади като напиша Стивън Кинг
Изображение

Потребителски аватар
Vokial
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: вт апр 24, 2007 9:18 pm

Мнение от Vokial » пон апр 07, 2008 9:46 pm

Редовен редактор съм в Уикипедия съм. В статията за Стивън Кинг имаше препратки към български фен сайтове и кой мислите, че беше написан там :) Така открих форума.

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: съб авг 20, 2005 10:08 pm
Контакти:

Мнение от edenbeast » вт апр 08, 2008 11:44 am

Не помня дата със сигурност, но мисля, че беше някъде 2004-2005-та година, когато попаднах на канала #thedarktower в mIRC съвсем случайно. Просто написах да проверя дали има такъв канал и за моя изненада - имаше. :)
От там научих за сайта, а после и за форума. Тогава форума беше на друго хост мисля, после изчезна за малко и се появи този.

П.П. За несъответствия в дати и събития не винете автора на този пост! :D
"Stay scared!"

Потребителски аватар
Dime
Childe
Childe
Регистриран: пон дек 24, 2007 11:25 am

Мнение от Dime » пет апр 11, 2008 11:26 pm

В един друг форум, последвах линковете на deadface !

Потребителски аватар
The God of Blood
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед мар 30, 2008 7:41 pm

Мнение от The God of Blood » чет апр 24, 2008 10:36 pm

Пуснах в търсачката "Стивън Кинг" и... ето ме тук :smt003
"Зло, събудено призори, до вечерта се превръща в Морготова радост" - Дж.Р.Р. Толкин, "Децата на Хурин"
-----------
Изображение

Потребителски аватар
LauraPalmer
Commoner
Commoner
Регистриран: ср юни 18, 2008 2:53 pm
Контакти:

Мнение от LauraPalmer » пет юни 20, 2008 8:20 am

И мене ме довя Гуугълския вятър. Търсех си нещо на тема "Серийни убийци" , попаднах на темата на Bаd_Dog иии ето ме тук :smt003 . И да вметна - хич не съм разочарована, че ме довя :)
I'm one of the 4400!

Потребителски аватар
Moon
Commoner
Commoner
Регистриран: пет апр 18, 2008 11:25 am

Мнение от Moon » пет юни 20, 2008 4:17 pm

Попаднах на сайта чрез Гугъл. Търсех си поредицата The Dark Tower на български и ето ме тук. Заинтригуваха ме статиите, почнах да ги чета подред и най-накрая стигнах до форума ;) Харесва ми защото тук намирам доста разнородна и интересна за мен информация и най-вече услужливи хора ,които винаги са готови да споделят нещо ново.
Same here :smt006 Само да отбележа, че постовете на deadface ми направиха най-голямо впечатление в началото и си помислих "брей колко яко да знаеш толкова много работи за Стивън Кинг" и така...
SSDD

Потребителски аватар
Дени
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: съб мар 01, 2008 12:31 am
Контакти:

Мнение от Дени » пет юни 20, 2008 4:52 pm

Moon написа:
Same here :smt006 Само да отбележа, че постовете на deadface ми направиха най-голямо впечатление в началото и си помислих "брей колко яко да знаеш толкова много работи за Стивън Кинг" и така...
Защото и аз като вас :)

те хубавите неща стават случайно :p Искрено се радвам, че го намерих, сега и да не пиша редовно, си чета всички теми покрай Кинг, че и някои други и се радвам като дете на всяка информация :)
Stephen King - THE KING OF THE DARKEST PART OF ME
TWILIGHT SERIES Изображение THE BEST LOVE STORY EVER

Потребителски аватар
EddieTheBeast
Commoner
Commoner
Регистриран: ср юли 23, 2008 2:09 pm
Контакти:

Мнение от EddieTheBeast » нед авг 10, 2008 9:44 pm

Ш.Е.Ф.А ака EdenBeast ме светна и аз се самопоканих...от което той не остана особено доволен ама нейсе :D
Изображение

Потребителски аватар
Pir
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: нед мар 08, 2009 10:53 pm

Мнение от Pir » пон мар 09, 2009 11:11 pm

ровех из интернет за Стивън Кинг и попаднах на форума! :)

Потребителски аватар
Poli
Commoner
Commoner
Регистриран: ср юни 24, 2009 6:01 pm

Мнение от Poli » ср юни 24, 2009 6:40 pm

google :punk:

stef
Commoner
Commoner
Регистриран: нед май 17, 2009 11:22 pm

Мнение от stef » ср юни 24, 2009 7:03 pm

Aз бях писала в представянето си кой вятър ме довя. Но пак ще го кажа - за протокола - дойдох от форума bgmama.

Знам, че това си е малко женски змиярник обаче не е баш и само. Има си и теми, в които народът не се чуди как да се захапе и... просто тихо си хортува. Стивънкингската темичка там е една и лесно се ориентира човек. А форумът тук е голям. Все още не съм го опознала. Изглеждаше ми оставен на самотек. Но явно не е. Харесва ми въпреки опасенията ми, че ще си говоря само с тийнеджъри.

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет юни 26, 2009 9:43 pm

не3нам 3ащо си останала с впечатление, че тук сме само тийнейджъри. в интерес на истината тийновете тук са малцинство :tooth: вярно от време на време минават шеснайски, но малко се 3адържат :sad:
3а подредеността и прегледността на форума се грижим ... от време на време, но пък оцелява вече повече от петилетка.
интересно, че 3а нас се е чуло и в бгмама :))

stef
Commoner
Commoner
Регистриран: нед май 17, 2009 11:22 pm

Мнение от stef » пет юни 26, 2009 10:05 pm

Не знам защо бях останала с това впечатление. Защото тийнеджърите (както и аз съм била) имат навика бързо да се палят по нещо и още по-бързо да го зарязват. Сякаш не знаете. Точно със същия хъс се запленяват по ужасите при Кинг. И един ден попадат на нещо по-мудно негово и... край. Нищо лично към "16-ките", както ти ги нарече. Не виждайте в поста ми нещо обидно. Просто споделям.

А в бгмама, че се чуло... Ами, че този форум тук се смята за един от най-големите за фенове. Всички го знаят.

Но гледам и други се чудят на това. Грешката ви идва от две неща - първо смятате, че жените като станат майки и задължително спират да бъдат всичко друго, включително и четящи люде. И второ - бгмама е огромен форум. Не всички вътре са мами (аз например все още не съм, надявам се да стана). Не всички са и жени. :wink: Просто едно голямо място. И нормално отвсякъде бълва информация. Стига само да попиташ. И естествено като запиташ нещо по-подробно и те ориентират насам. Понеже темичката там все пак няма начин и претенциите да бъде така всеобхватна като цял един специализиран форум. Все ще изскочи някой да търси някоя книга. И ако никой не продава нещо свое в момента веднага го препращат насам. Един вид: "Иди виж там. Там ако няма значи няма" :smile:

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет юни 26, 2009 10:11 pm

е да, там форума е огромен, ясно че не е само 3а бебета и майки
миналото лято четох там темите 3а климатици :))

Потребителски аватар
Ally
Breaker
Breaker
Регистриран: нед дек 13, 2009 3:22 pm

Мнение от Ally » нед дек 13, 2009 11:37 pm

Някакъв тип пусна вчера линк към сайта във форума на СУ. Иначе изобщо не ми беше хрумвало да се ровя за онлайн общества, посветени на Кинг - идея си нямам защо! :a010:
I'm so happy 'cause today I found my friends
They're in my head

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
READER
Breaker
Breaker
Регистриран: вт мар 17, 2009 1:01 pm

Мнение от READER » чет дек 31, 2009 9:49 pm

Гугъл! :)