Най-тъпите филми

Nine, ten... never sleep again

Модератор: Ka-tet of 19

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » нед юли 02, 2006 12:03 pm

Aйде и тук да сложа Scary Movie 4, че може някой да не види другата тема и да се обърка да го гледа. :roll: ТЪЪЪЪЪП. МНОГО ТЪП. Освен това добавям и Cinderella story, The Hills Have eyes и Мay.
Изображение

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » нед юли 02, 2006 12:26 pm

Van Wilder
Torque
Duplex
Starship Troopers
Mr and Mrs Smith
Miss Congeniality
Meet the Fockers
Eight Legged Freak

Внимание!!!Всички филми са много тъпи и съжалявам че повечето ги догледах.Не повтаряйте грешката ми

Потребителски аватар
stihopletec
Breaker
Breaker
Регистриран: нед мар 12, 2006 3:51 am
Контакти:

Мнение от stihopletec » нед юли 02, 2006 3:17 pm

"В спокойни води" или тихи беше не се сещам ... Това е най тъпия филм по простата причина че нищо не се случва. Ама наистина нищо. Няма действие няма нищо.... ако някой има желание мога да го разкажа точно с 3 изречения ( да не казвам 2). Никога не го гледайте НИКОГА !!!!!!!!!!! :(

Потребителски аватар
CorpseBride
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: съб яну 19, 2008 12:57 pm

Re: Най-тъпите филми

Мнение от CorpseBride » пон яну 21, 2008 10:51 pm

Тъй наречените "Предизвестена смърт"(поредната гениална изцепка на българските преводачи),също "Трион"(не,няма да кажа убийствен пъзел ПЪК!)всичките части са ми банални,за "Гняв" и "Мрачна вода" ще си спестя мнението...Извод:никога,ама никога не гледайте римейкове на японски хоръри-тук "братята" американци винаги се омазват...Също изумително кухи са филмите по великата книга на Толкин(вие-си-знаете-коя),както и по недотам лошите книжки за Хари Потър-тотална некомпетентност в препредаването на историята.Особено що се отнася до "Властелина",аз предлагам Питър Джаксън да бъде линчуван!Изумително тъпи са и "Date movie" и "Epic movie"-предупреждавам ви,не ги гледайте,има опасност да заспите и да си ударите лошо главата от ръба на бюрото...Мога до утре да изброявам "гениални" произведения на американското кино,но поста ми и без това стана отегчително дълъг...
П.П."Страшен филм" пък ме кефят мен...Е,1 и 2,след това го развалиха.
the tigers have found me
and I do not care.

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh
Регистриран: съб дек 29, 2007 6:30 pm

Мнение от Ylith » вт яну 22, 2008 12:21 am

Двете продължения на Матрицата!Ужасно тъпи са!Даже на единият филм заспивах на два пъти и накрая го изтрих без да го доизгледам :(

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: съб авг 20, 2005 10:08 pm
Контакти:

Мнение от edenbeast » нед яну 27, 2008 2:39 pm

Всичко излязло изпод ръцете на Uwe Boll е пример за това как се прави боклук.:)
С времето този "режисьор" набра такава слава, че вече се чака с интерес поредния му "шедьовър" и въпреки, че оценките на филмите му навсякъде са плачевни, те винаги са гледани. Дори и аз самия се усещам, че ме гложди да видя, що за простотия е надробил и този път.:)
Последния филм, който изкара или - поредатна PC игра, която опозори на големия екран е In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale.....е няма такава простотия!
Но ако се съберете компания и знаете какво да очаквате, може да има наистина много смях! :D
"Stay scared!"

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон авг 22, 2005 11:25 pm

Мнение от WhiteNoise » ср яну 30, 2008 6:48 pm

the ten!!!

ако имате време за губене - ето една прекрасна възможност!
Изображение
I woke up this morning and i got myself a beer
The future's uncertain and the end is always near

Потребителски аватар
Dime
Childe
Childe
Регистриран: пон дек 24, 2007 11:25 am

Мнение от Dime » ср яну 30, 2008 8:41 pm

The Cave
Species 3

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » ср яну 30, 2008 9:38 pm

Beowulf ----> блях!!!
"Златният компас" също не му отстъпва (като изключим белите мечки)

Потребителски аватар
Pavli
Breaker
Breaker
Регистриран: пон май 15, 2006 3:52 pm
Контакти:

Мнение от Pavli » пон апр 28, 2008 12:02 pm

Война на световете

Има и други, ама тоя ми е най-пресен,
затова го помня. Не с добро.
Изображение

Потребителски аватар
The God of Blood
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: нед мар 30, 2008 7:41 pm

Мнение от The God of Blood » пон апр 28, 2008 4:40 pm

"Смъртоносно влияние" (и Морган Фрийман не го спасява); The Girl Next Door (Имам предвид комедията, не филма по Кечъм, който е велик почти толкова, колкото и книгата); филмите на Уве Бол (без "Сам в мрака", който беше що годе приятно кретенски).
"Зло, събудено призори, до вечерта се превръща в Морготова радост" - Дж.Р.Р. Толкин, "Децата на Хурин"
-----------
Изображение

Потребителски аватар
Mustang
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: съб фев 10, 2007 9:54 pm
Контакти:

Мнение от Mustang » вт май 06, 2008 8:54 pm

Много малко филми ми харесват. Вече много строго подбирам всичко, което се гледа, щото се нервирам като гледам тъпотии. Рядко ги помня, но ... да помисля, кои са ми били най-тъпи...

1. СЕЛОТО! Абсолютно 1-во място, ей толкова тъп филм не съм гледала! През цялото време чаках да дойдат чудовищата, пък то се оказа, че ЧУДОВИЩА НЯМААААА! :evil: Но пък е много разтоварващо да псуваш режисьора, дето е ЗЕЛ ПАРИ ЗА ТАЯ ПРОСТОТИЯ!

2. САМОЛИЧНОСТ! Умрях от смях тука... поне имаше някакво действие. Големите изцепки бяха като намериха глава в пералнята или пък една като излезе със завесата от банята да търси обхват! :badgrin: Къде ше ходиш ма, на хълма на мутрите в Созопол! Пречукаха я, разбира се, като няма акъл... ще търси мрежа във филм на ужасите. Ма така е, тъпите мацки ги убиват още в началото.
Абе имаше още дето ми бяха смешни, но не се сещам. Само накрая имаше един много дебел... това помна. То дебелите хора ако ме разсмиваха щяха да съм много весел човек, да... но идва като шок. След като си гладал час и половина глупости и тамън става интересно се оказва, че всичко е само розови сънища на някакъв тлъст олигофрен. Язък, разказах ви филма... развалих ви удоволствието, прощавайте.
Ако искате да гледате нещо подобно - на мен много ми хареса "Ловци на мисли". Обзе ме едно дежа вю, като го гледах. Много по-силен е, но обще взето - старата песен.

3. МИМИКРИЯ 2 (май беше втора част, но за това не съм сигурна. Другите не съм ги гледала). Не помня точно, но някаква хлебарка беше мутирала в резултат на злополука а ла Чернобил (но в много по-малък мащаб) и беше станала 2 метра. Нещо от тоя род. Много тъпо. Ние в София какви хлебарки имаме...! Нищо не са видели хамериканците.

4. ПОЛИЧБАТА. Чаках този филм адски дълго, а за какво?...

5. ПРЕДИЗВЕСТЕНА СМЪРТ 2 (специално втората част, първата не е толкова тъпа). Ааа, майтап уникален. Девойчето като катереше кладенеца за отрицателно време особено... :shock: Баси, това професионален катерач не може за толкова да го вземе! А онзи диалог... - "Mommy, mommy..." - "I'm not your fuckin' moommy!" (на това място заприлича на гангстерски филм... още малко ще изскочи някой негър с патлак и ще се развика "Yeah, and I'm not your fuckin daddy, bitch!" - тук пуска два-три патрона в курвата дето се е опитала да му вземе мангизите и да се омете, а него да остави на куките... пада и се!). Но филмът е интересен, ако искате да видите как 50 килограмова жена мести масивен каменен (а може и дървен да е... но си остава и 100% много тежък) капак на кладенец за секунда с поразяваща лекота. Да каже кой корнфлейкс яде да си вземам от него.

За тия се сещам. Комедиите и другите много стриктно ги подбирам и не попадам на много тъпи. Ся, типажи от рода на Роб Шнайдер... е, разбира се, че е готино понякога да се похили човек на някой простотия... примерно мен Борат ме изкефи. Но нещо... простотиите не ми лягат на сърцето.
А само пуцане да гледам... или само кървища... не бе, трябва да има някаква история, психологическа борба, нещо.. Та тъй като много малко филми попадат в тази категория - много филми окачествявам като тъпи.

А, и да не забравя - ТИТАНИК! Най-тъпият и същевременно един от най-касовите (ако не и най-касовият) филм който съм гледала. Това, дето става за 3 часа можех за 30 мин да го предам. (а после като излязат зомбитата от водата, мамата си трака :badgrin: ... шегувам се)
Изображение

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » ср май 07, 2008 12:56 am

Сторми 3а всичко мога да се съглася с тебе, но не и 3а Титаник. той е мн як филм :lol:

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Контакти:

Мнение от edenbeast » ср май 07, 2008 8:55 am

Не мога да се съглася за The Village (не, че и трябва де :D ). Идеята на този филм далеч не е, да нажежава атмосферата, за да се появят, триумфално, господата чудовища. Красотата на филма е съвсем другаде.
"Stay scared!"

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » ср май 07, 2008 11:25 am

Аз не мога да се съглася и за Identity. Като изключим края, направо си е един от любимите ми филми. А и веднъж да подкрепя Уензди :smt003 - Титаник" да не го барате, ей! :boxing :tooth
Изображение

Потребителски аватар
Ted
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: чет апр 12, 2007 5:18 pm

Мнение от Ted » ср май 07, 2008 11:42 am

То и аз не съм съгласна за IDENTITY.Наистина не е гениален филма, но е доста по-добър от повечето, които съм гледала напоследък.

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » ср май 07, 2008 12:36 pm

ся като ка3ахте Identity и май се сетих 3а кой филм става въпрос - да и мен ми хареса, даже преди време подписът ми беше с цитат от то3и филм :lol:
+1 3а The Village, не3нам къде му е красотата, но е адски тъп.

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Контакти:

Мнение от edenbeast » ср май 07, 2008 12:43 pm

Wednesday13 написа:+1 3а The Village, не3нам къде му е красотата, но е адски тъп.
Неуспорим факт! :smt023
"Stay scared!"

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » ср май 07, 2008 1:09 pm

"The Village" беше готин от психологична гледна точка, а и сцената, в която "чудовището" се прокрадваше към сляпото момиче беше много красиво заснета. Предполагам, че много хора са останали разочаровани от филма заради факта, че чудовища всъщност нямаше. На мен пък точно това ми хареса, защото беше много коварно като замисъл. Зрителят тръпне да разбере що за чудовища са това и изведнъж - хоп, кофа студена вода :lol: От друга страна, това беше филм с послание - да търсим чудовищата сред нас, а не в митовете и легендите. Не можете да отречете, че филмът имаше атмосфера - параноята, която беше обхванала жителите на селото, беше пресъздадена много умело, да не говорим, че самите жители бяха доста интересни като персонажи. Това, което развали тотално ефекта от филма, беше краят му - не момента, в който се разбра кой е чудовището, а последвалите сцени. Ако краят беше различен, това можеше да е един наистина приятен филм.
Изображение

Machete
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: пет апр 25, 2008 6:50 pm

Мнение от Machete » ср май 07, 2008 9:43 pm

Селото беше пълна излагация. Гледах го на кино и нито за момент не ме филмира, както си трябва. Не, всъщност май ми допадна една сцена, когато.... *cough* ... чудовищата посетиха селото вечерта. Беше изпипана атмосферата, но надеждите ми бяха брутално схрускани от блудкавия финал. Иначе актьорите са на място, съгласен.

Най-тъпият филм, който съм гледал? Май ще да е т'ва:

Изображение

Don't Go in the Woods /Alone/ (1981) - най-ужасните актьори на всички времена влизат в битка със зъл горски, който ги коля по аматьорски, смехотворно заснет начин. И точно когато се надявах, че "филма" ще бъде спасен от профила/вида на килъра, то се оказа, че злодея е брадат, безличен приключенец.... ужасен актьор. :D Заслужавам медал, че го дочаках. Не беше хич лесно.

Тия дни гледах и друга голяма тъпня - "Sleeping With the Enemy" с Джулия Робътс. Много блед и муден трилър. Май наскоро и по ТВ го даваха. :smt015

Отговори