Дата и час: Чет Юни 21, 2018 11:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: The Dark Knight Rises (2012)
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 4:17 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Изображение
http://www.imdb.com/title/tt1345836/
The Dark Knight Rises (2012)

http://youtu.be/mcH56TVQjRM
Първи тийзър трейлър

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 8:13 pm 
Dinh
Dinh
Аватар

Супер :attantion: Ще има и Жена-котка, което е добре, обаче никъде не видях почитаемия Озуълд Кобълпот :boss:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:15 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

не разбирам тая Ан Хатауей защо я изтипосват все във важни роли, само на мен ли ми лази по нервите...
не съм и много запозната с комиксите и историята, та за мен този Бейн е ново лице и враг, та е готино :happy:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 22, 2011 9:19 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Бейн го има в "Батман и Робин"(първия филм, който съм гледал сам на кино) с Мистър Фрийз и Отровната Айви. А в анимацията и аз незнам кога се появява за първи път!

Постерът е много як! За съжаление няма да има Джокер(този от аватара ми е много подходящ за ролята), но тази разруха изглежда обещаваща!

Please tell me she won’t change…

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 20, 2011 3:33 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Изображение

http://youtu.be/9R6zD8VcQTQ
Официален трейлър

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 20, 2012 2:39 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Изображение

http://youtu.be/ASQqjK47c04
нов трейлър

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 08, 2012 11:19 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Изображение

http://youtu.be/T7PM2LIYwGA
Extensive Behind the Scenes Featurette

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 7:10 pm 
Dinh
Dinh
Аватар

Някой гледА ли го вече :question: Според вездесъщия Скротум било много гадно. Тъжното е, че в повечето случаи (в почти всички) мнението ми съвпада с неговите злостни ревюта. Това, както можете да се досетите, ме огорчи, потресе и накара да се замисля дали искам да си дам парите за кино. Хрипливият глас на Бейл, на който костУма явно му стиска на гърлото, не е достатъчно силен стимул... Всъщност, най-вече искам да знам с какви очаквания да подходя - дали да подскачам от нетърпение и да си разсипвам пуканките в киносалона или да стоя с мрачно свъсени вежди и да отбелязвам отвреме-навреме дълбокомислено, че "киното не е това, което беше по мое време". А? Кво ще кажете?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 8:30 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Не съм го гледал още, но ще кажа: "Това е Батман, за бога!" Несъмнено няма да спечели Оскар за най-оригинален сценарий, нито ще се нареди сред най-дълбокомислените филми на всички времена, но при всички положения ще бъде по-добър от 90% от филмите по комикси за супергерои (Нолан вече доказа, че го може).
Ако отидеш да го гледаш с нагласата да го критикуваш, със сигурност ще намериш за какво, но ако го направиш с нагласата да се забавляваш, определено ще се позабавляваш добре. Дори да е толкова глупав, колкото вездесъщите критици твърдят.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 9:04 pm 
Breaker
Breaker
Аватар

Лично аз доста му се изкефих :happy: Иначе да, много негативни коментари се появиха из нета. Бейн, естествено, не е по-готин злодей от Жокера, но пък и не е толкова зле, колкото се опитват да го изкарат. Ан Хатауей се справи супер като жената-котка, даже се учудих. От останалия каст като че ли най-добре се справиха Джоузеф Гордън Левит и Котияр.

Според мен проблемът на филмите на Нолан е, че имат доста големи претенции и хората очакват едва ли не някакви гениални шедьоври, а после се ядосват, че в сюжетите на филмите му за Батман имало толкова много "логически дупки".

Общо взето филмът си е добър завършек на трилогията.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 11:37 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

Тези големи претенции са плод на илюзиите на феновете и журналистите.
Да, трите продукции са с огромни бюджети, също така Нолан има претенции (напълно оправдани), че създава една по-реалистична вселена за Батман и компания. Останално се появява от хорските приказки.
Аз лично доста харесах първите два филма, гледал съм ги по няколко пъти, въпреки че не обичам комиксови супергерои и филми. Филмите са реалистични - да, просто вървят на границата на реализма и измислицата. Да кажем, че всичко, което се случва в първите два филма е реалистично толкова, колкото да хвърлиш 50 пъти зар и всичките пъти да се падне 4.
Още не съм гледал "Райзес", но съм почти сигурен, че ще ми хареса приблизително, колкото предишните.
Хора, не се водете по онлайн блог критици. Не веднъж ми се е случвало да видя кретенско ревю на филм от човек, чиито ревюта до момента съм смятал за перфектни!
Гледайте и преценете сами!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 2:22 am 
Dinh
Dinh
Аватар

Еееее, аз отдавна се простих с илюзиите, че някога ще гледам филм, в който няма никакви "логически дупки". Особено пък ако иде реч за филм по комикс - кво ме направихте, за бога :) . Нолън го уважавам много като режисьор и харесвам първите две части (особено втората, както е видно). Но както се случва вездесъщите блогърчета да оплюят сносен филм, така се е случвало и кадърен режисьор да направи смазващ провал .
Та не че съм чак толко` проста, та да очаквам спираща дъха оригиналност от филм за Батман - неееее. Но съм си впечатлителна една такваз и притеснявам, когато сума ти народ бълва негативизъм по адрес на режисьор и поредица, които харесвам. Притеснявам се, щото коментарите идват И от хора, чиито претенции за добър филм са били напълно задоволени от неща като "Американски пай 34123", "Терминатор 5 - проблемите на третата възраст" и пр. Но млъкни, сърце!
Утре отивам да го гледам :mamba: .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 4:16 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

JustAFaceInTheCrowd написа:
Утре отивам да го гледам :mamba: .

Ми... добре. Вече си избрах ковчег (в случай, че хич не ти хареса) :devil:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 9:37 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Аз чета мнения за филми само и единствено в този форум,най-вече в темата за какво сме гледали последно и са ми препоръчвали някои страхотни неща! Иначе Еденбийст е прав - ако на човек му се гледа някой филм - да го гледа!

Някои хора са предубедени към продълженията, но точно Американски Реюниън (2012)(като бях тийн не вярвах, че ще има по-яка комедия от първите 2 части, но разбирасе съм грешал - на всяка възраст човек се кефи на различни неща) и последния Терминатор (2009) са си най-култовите части на поредиците!

А относно филма в темата - не е по-добър от Черния Рицар (2008), който за мен си е ултимативния Батман, но е жесток и ми е втория по любимост - а това само от едно гледане! Колебая се дали да не ходя пак на кино, че кой знае кога ще излезе по тракерите :boss:

Please tell me she won’t change…

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2012 10:22 am 
Dinh
Dinh
Аватар

В четвъртък ще се ходи на кино, честно казано нямах голям мерак да го гледам, ама като ми съобщиха, че ще ме замъкват, взех, че се ентусиазирах от идеята :tooth: Не съм с нагласата да критикувам, тъй че да видим :smile:

It's deafening...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]