Underworld: Awakening (2012)

Nine, ten... never sleep again

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » ср фев 15, 2012 7:34 am

Изображение
http://www.imdb.com/title/tt1496025
Сюжетът отново разказва за борбата на Селин (Бекинсейл) срещу върколаците, но този път залозите ще са много по-високи. След като е държана в състояние на кома в продължение на 15 години, Селин се събужда и открива че има 14-годишна дъщеря, която е полу-вампир и полу-върколак. Името на детето е Ниса и с нейна помощ Селин ще се изправи срещу компанията BioCom, която планира да създаде безпощадна армия от супер-върколаци.
Трейлър

Замунда R5

След като изчетох сума ти коментари а ла колко бил тъп като сюжет, подходих с доста резерви. Е, не забелязах особена разлика с предходните филми. Сюжетът не е нищо особено (а в предишните да не би да беше?), но екшънът и ефектите радват както обикновено, още повече, че са подплатени с прилична доза гор. :smile: Единственият наистина сериозен недостатък е незадоволителния финал. А който търси дълбокомислен сюжет в муви от поредицата Underworld е сбъркал филма :bye1:
7/10
Изображение

Потребителски аватар
Cliff Burton
Follower of the Eld
Follower of the Eld
Регистриран: ср яну 04, 2012 9:09 pm
Контакти:

Re: Underworld: Awakening (2012)

Мнение от Cliff Burton » ср фев 15, 2012 9:34 am

Аз съм голям фен на поредицата и по-точно 1 и 2ката. Мисля да го гледам на кино, но най-вероятно ще е дргуата седмица след изпитите. :shades: :smile:

Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез!

Отговори