Дата и час: Сря Май 23, 2018 2:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: American Horror Story
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 3:10 pm 
Dinh
Dinh
Аватар

Не знам защо няма отделна тема за това "произведение на изкуството". Или може би аз не я намирам....
Както и да е, има ли фенове на сериала???
Аз го намирам (наистина) за произведение на изкуството що се отнася до жанра си. Не се сещам за други по-добри сериали на тема хорър. А тук си има всичко - добри истории, много кръв и грозни създания, няма главен герой - всеки може да умре (малко като в Гейм ъф троунс :tooth: ), всевъзможни злодеи - побъркани хора, серийни убийци, призраци, извънземни, демони, вещици, вампири и какво ли още не!!!
Не можех да гледам последния сезон (Хотелът) и сега наваксвам с него. И за това така се ентусиазирах и реших да видя тука дали някой е писал нещо, какви са отзивите. В средата на сезона съм и направо пускам сълза от щастие, докато гледам. Верно, на места идва в повече насилието и изкуствената кръв, ама им прощавам. Любопитно ми стана като видях че се направи връзка чак с първия сезон, когато показаха как в последния пети сезон Графинята (изиграна доста добре от Лейди Гага) отива в клиниката за аборти на доктора-психопат от първия сезон. Това ме накара да поцъкам малко из нета и открих малко любопитни факти, които може да се сторят интересни на феновете на сериала:

How Every Season of ‘American Horror Story’ Is Connected
https://www.youtube.com/watch?v=--FeFpweN18
Фенски теории, но интересни дейба!!! :)

5 Real Horror Stories That Inspired 'American Horror Story'
https://www.youtube.com/watch?v=sak_wVoBvqg
Заглавието казва всичко, много добро видео!

Много бих се зарадвал, ако в крайна сметка наистина някакси всички сезони се окажат свързани по някакъв начин. За незапознатите - всеки сезон разказва различна история с различни главни герои, като актьорския състав остава почти непроменен. Така единия сезон един актьор може да играе невинно създание, а в другия сезон да играе най-дивия психопат на планетата! Супер идея!!!!
Така де, ако някой от тук не го е гледал, предлагам да се захване с тази задачка!

:devil: :wizard: :cold: :skull: :petlya: :vampire: :2face: :alien4: :angel2: :dead: :green11: :mummy: :witchfire:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: American Horror Story
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 4:16 pm 
Breaker
Breaker
Аватар

Има връзка /минимална/ с трети сезон, който аз лично нямах нерви да догледам - дебелото негърче Куини, което се явяваше някаква вещица в пансион за такива , в Хотелът беше също разфасовано, но не помня от кого . Много бях жадни тези хора.
А лейди Гага взе Златен глобус за вампирската си роля, което накара Лео да се задави от смях / аз също/ После и на него се смях, като танцува с баба Меца, ама това друга тема :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 4:58 pm 
Devar-Toi
Devar-Toi

Пепър от лудницата във втори сезон участва в четвърти в същия образ и дори е разказана нейната история. Сестра Мери Юнис също влиза в четвърти сезон отново за историята на Пепър.

Иначе любимата ми теория е, че сериалът всъщност представлява Адът на Данте и всеки сезон е различен кръг на ада, като във всеки сезон поне един от героите постига някакъв тип катарзис и спира участието си по-натам.

Пети сезон ми е любим, следван от трети и четвърти. Наистина е жесток сериал. Май е правен от един от създателите на Клъцни/срежи. И си личи. :devil:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2016 11:28 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Втори и четвърти сезон ми харесаха най-много. Btw, този сериал (пък и много други) сме ги коментирали в темата за сериалите.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]