Сериали

Nine, ten... never sleep again

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
Ангел без криле
Childe
Childe
Регистриран: вт юли 31, 2007 11:30 pm

Мнение от Ангел без криле » ср авг 15, 2007 7:59 pm

Любимия ми сериал е "Бъфи убийцата на вампири"
А сега следя

Supernatural - От скоро взех да го следя и определено съм много доволен. Не съм предполагал че сериал с подобен сюжет ще излезе толкова сполучлив.
-One Tree Hil - Въпреки че от към 3-ти сезон насам серяла е пълна боза продължавам да си го следя. Сега чакам 5-ти сезон та да видя с какви простотии ще ме отекчат :lol:
-Gilmore Girls - Това е най-откачения серял който съм гледал. Всеки епизод го гледам с голям интерес.

Ами общо взето са това. По телевизията следя "От местопрестъплението" ,ВИП, Хекс а сега си свалям и "Досиетата Х" да си го припомня :smt040

Потребителски аватар
Eneq
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: ср сеп 06, 2006 10:40 am
Контакти:

Мнение от Eneq » ср авг 15, 2007 8:47 pm

Изображение
Вероника Марс
Сезони: 3
За какво иде реч: Тийнейджърка дедектив. Много заплетени случаи, интересни обрати, сърдечни трепети. Третият сезон го прецакват, но предните два са много хубави. Открих и как искам да изглежда бъдещия ми мъж.

Изображение
Futurama
Сезони: Много
За тоя филм мога да кажа само 1 : Bite my shiny metal ass

Изображение
Аmerican dad
Сезони: 2
Ако някой е измислил по-подходящ начин да се гаври с политици, еколози, американци, неамерикаци, терористи и други части на съвременото общество, от анимации като тази, да ми се обади.

Изображение

Family guy
Сезони: 4
Виж малко по-горе, само че с повече секс, насилие и хомофобия. Не ми е любим.

]
Изображение

Durham Country[/b
Мини сериал. Брутални убийства. Тежък пейзаж. Погребани спомени. Красив, мрачен и натоварващ. За почитателите на мрака в самите нас.

Изображение
Dirt
Кортни е брилянтна в ролята на маниакално деспотична и готова на всичко за да успее главен редактор на клюкарско издание. Макар на пръв поглед сериалът да изглежда обикновен, много скоро ще осъзнаете, че мърсотията не винаги е на повърхността + луд фотограф шизофреник с гадже мъртва актриса и думи във въздуха.

Изображение
Анатомията на Грей
Тотално различен от всички докторски сериали до момента. Човешките отношения са в основата на този любим сериал, а думите изричани от Меридит идват все едно от моето сърце.

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » пон авг 27, 2007 5:52 am

Изображение
http://us.imdb.com/title/tt0497298/
Jekyll (2007)

"Годината е 2007 и имаме нов доктор Джекил със стар проблем... мистър Хайд.
В новият сериал на BBC, състоящ се от 6 епизода ще научите как Джекил се опитва да наблюдава и контролира тъмната си половина, чрез помощта на модерната технология и в същото време всячески се стреми да запази семейството си в тайна от Хайд.
Отделно от това и двамата не знаят, че всяка тяхна стъпка се следи от древна и могъща организация, която е на път да завърши план, изпълняван почти цял век."

Изключително приятен сериал. Много действие, неочаквани обрати и големи дози свеж черен хумор. Двама души, които живеят в едно и също тяло - единият е кротък и грижовен баща, а другият - смъртоносен убиец с извратено чувство за хумор и свръхестествени способности. За съжаление първият сезон на сериала се състои само от 6 епизода, а засега не е известно дали ще има втори.
Можете да го свалите от http://axelbg.net

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist

Мнение от deadface » вт окт 02, 2007 5:10 am

Само да споделя, че вторият сезон на Dexter започна, а в http://subs.sab.bz/ вече има субс за първата серия ;)
Изображение

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Garraty47 » нед ное 11, 2007 7:24 pm

и3гледах House MD и сериите които бях пропуснал от Las Vegas, пробвах и Eureka, но нещо не ме грабна и се влачи много бавно. препоръчвам горещо The IT Crowd, адски ми е 3абавен. мъча и My Name Is Earl, на който първата серия е убииствено яка, но след това е малко плосък.
почнаха и новите се3они на доста от другите сериали, та има какво да се гледа.
много хвалят The Big Bang Theory, ако някой има впечатления да сподели да 3нам дали да тегля, че на локалния го няма.

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » вт дек 04, 2007 1:36 pm

The Big Bang Theory се ока3а 3абавен.
и3гледа и 3 се3она(+ няколко серии от 4) на The Office - супер ненормален сериал.
първи се3она на Californication също е добър, Духовни пак играе чешит, то3и път е писател секс маняк. сериала ща се хареса на мъжката част, покажат ли случайно облечена жена, то след максимум 10мин я пока3ват и бе3 дрехи 8)
пуснаха 5 се3она на Babylon 5, първия почва доста мудно и 3атова не съм го награбил серио3но, но покрай очертаващата се коледна скука предполагам скоро ще нала3я както си трябва.

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет дек 14, 2007 4:13 am

и3гледах 2 се3она на Dexter, бе3 последния, че няма субс. филма си 3аслужава, не го пропускайте.

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist

Мнение от deadface » пет дек 14, 2007 4:25 pm

Да, и мен много ме радва. Говори се, че ще има и трети сезон, но още не е сигурно
Изображение

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » нед дек 16, 2007 2:59 am

Wednesday13 написа:и3гледах 2 се3она на Dexter, бе3 последния, че няма субс. филма си 3аслужава, не го пропускайте.
Все още си чакам 10-та, 11-та и 12-та серия :roll: :? Луд сериал! Особено интрото, радва жестоко!

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пон дек 17, 2007 2:02 am

и3гледах Heroes се3он 2, доста по-слаб от първи, но чакам трети :D

Потребителски аватар
Nothingness
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 30, 2006 9:12 pm
Контакти:

Мнение от Nothingness » пет дек 21, 2007 6:20 pm

Изображение

Целия първи сезон гледам!!!Ако има желаещи да го гледат ето едно линкче(регистрацията е безплатна):

http://axelbg.net/browse.php
Oh, she’s beautiful
A little better than a man deserves
Oh, I’m not insane
Please tell me she won’t change…

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Re: Сериали

Мнение от Garraty47 » пон яну 21, 2008 12:51 pm

на бър3о и3гледа 2 се3она на One tree hill, 3а сефте да се 3агледам в тийн сериал 3а токова дълго, че даже ми харесва. има още 2 приключени се3она +5-ти който върви в момента :arrow: имам 3анимавка до края на седмицата :D

Потребителски аватар
CorpseBride
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: съб яну 19, 2008 12:57 pm

Мнение от CorpseBride » пон яну 21, 2008 10:31 pm

Адски мн харесвам Женени с деца и Д-р Хаус/Д-р Къща :lol: /,първите 2 сезона на Вероника Марс,третия е бозав;Призрачен шепот,Лас Вегас.Преди гледах Изгубени,но нещо ми писна...Последно гледах целия седми сезон на Бъфи убийцата на вампири и още се ядосвам...Според мен свърши тъпо.Знам,че има и 8ми сезон на комикси,но не мога да се занимавам.Напоследък хванах няколко епизода на Хълм с едно дърво(аз така си го превеждам)и ми се струва симпатичен,може да си дръпна първия сезон и да го почвам.
П.П.Някой гледал ли е Болница "Кралството" ?Преди няколко години го даваха по Нова,мисля,че го има в датата.На мен лично мн ми харесваше и мисля да го гледам пак.
the tigers have found me
and I do not care.

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh
Регистриран: съб дек 29, 2007 6:30 pm

Мнение от Ylith » вт яну 22, 2008 12:30 am

Аз по принцип мразя сериалите но никога не пропускам "Д-р Хаус"/този страшно ме кефи/ и "Янки в Скотланд Ярд".

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » вт яну 22, 2008 1:26 pm

@CorpseBride, добре си се ориентирала за One Tree Hill - невероятно зарибяващ сериал. Бих го оприличила на O.C., макар, че е няколко класи над него. За съжаление нямаше с кого от противоположния пол да си оплакна очите :roll: ,така че се насочих към мацките :lol: (поне красавиците са в изобилие, най-вече София Буш - няма да я върна :D ) Сега с нетърпение чакам всяка серия от новия сезон.
Иначе ми се иска да си дръпна Отчаяни съпруги, но...няма време.. Може би догодина... ;)
Изображение

Потребителски аватар
Nothingness
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 30, 2006 9:12 pm
Контакти:

Мнение от Nothingness » ср яну 23, 2008 2:41 pm

Животът на Браян е готин сериал...сега е на 9 серия мисля,а вече им се разказа играта на всички главни герои...не мисля,че може да стане по-зле,но знае ли се...

Кръцни/Срежи-ми изродийка...пак по Телевизията я гледам...
Oh, she’s beautiful
A little better than a man deserves
Oh, I’m not insane
Please tell me she won’t change…

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » пет фев 01, 2008 12:42 pm

Уф, тоя Prison Break не се гледа от скука вече. Баси драмата, баси сапунката, баси чудото! Блах.
Изображение

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет фев 01, 2008 1:36 pm

а3 3апочнах Hustle, не е лош

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: съб авг 20, 2005 10:08 pm
Контакти:

Мнение от edenbeast » пет фев 01, 2008 1:43 pm

CorpseBride написа:П.П.Някой гледал ли е Болница "Кралството" ?Преди няколко години го даваха по Нова,мисля,че го има в датата.На мен лично мн ми харесваше и мисля да го гледам пак.
Гледах го миналата година. Смъкнах си 12-13 епизода от нета. Издържах до 6 серия и го спрях. На мен лично ми беше ужасно тъп и изкуствен.

ГЕРИ
PB сапунка?...по-голяма сапунка ли е от O.C. и One Tree Hill? :p
"Stay scared!"

Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Контакти:

Мнение от unheard lullaby » пет фев 01, 2008 7:52 pm

EdenBeast написа:
ГЕРИ
PB сапунка?...по-голяма сапунка ли е от O.C. и One Tree Hill? :p
ДА. Съвсем ДА, определено ДА, абсолютно ДА и, ако някой не е разбрал: 3-ТИ СЕЗОН НА РВ Е ПЪЛНА БОЗА!
Изображение

Отговори