AMORPHIS

Ако не слушате чалга, може да си поговорим за музика

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
unheard lullaby
An Imaginary Friend
An Imaginary Friend
Регистриран: пон авг 22, 2005 10:33 pm
Контакти:

AMORPHIS

Мнение от unheard lullaby » чет юли 23, 2009 1:01 pm

Изображение

Потребителски аватар
Silentium
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: чет май 29, 2008 4:21 pm
Контакти:

Re: AMORPHIS

Мнение от Silentium » ср авг 05, 2009 11:05 am

Абсолютно :) Все още съм на maybe, че не съм си взел билет, но съм решен да си взема... та ще се ходи...
И на тях, и на Парадайс е просто задължително :)
Изображение

Потребителски аватар
Ylith
Dinh
Dinh
Регистриран: съб дек 29, 2007 6:30 pm

Мнение от Ylith » чет авг 06, 2009 9:07 am

Страхотно! Много любима група!Незнам дали ще отида!

Потребителски аватар
Silentium
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: чет май 29, 2008 4:21 pm
Контакти:

Мнение от Silentium » пон ное 02, 2009 11:31 am

Много добро изпълнение от страна на Amorphis беше... Но... Много грубо претъпкана зала... Сигурно за първи път присъствам на такова чудо... Убива част от удоволствието просто :)
Изображение

Потребителски аватар
whisper
Breaker
Breaker
Регистриран: ср окт 15, 2008 5:43 pm

Мнение от whisper » съб фев 02, 2013 11:45 am

Темата е за концерта на Amorphis отпреди няколко години, но ще се възползвам за да пиша за новият албум... А и кой знае, може и да ни включат към новото си турне. :happy:

Amorphis - Circle (2013)

Изображение

Траклист:
1. Shades Of Gray
2. Mission
3. The Wanderer
4. Narrow Path
5. Hopeless Days
6. Nightbird’s Song
7. Into The Abyss
8. Enchanted By The Moon
9. A New Day

Бокссета съдържа и два бонуса + още някакви глезотии. Първият сингъл е "Hopeless Days" и излиза на първи март. От официалният им сайт може да се поръча сингъла с автографи от групата, но доставката - разбира се - е много висока. :)) Самият албум излиза на 19 април.
За сега са изпълнявали една песен на живо - Mehtä, която звучи повече от добре - малко в духа на "Skyforger" и по-старите им неща. В траклиста на албума не я виждам никъде, така че се надявам да я включат или като бонус, или с различно име. Като цяло съм много развълнувана от "Circle" - пети нов албум с Tomi Joutsen, който ако се съди по песента и откъсите, които пускат в youtube, няма да има много общо с предният, "The Beginning of Times".

Изображение

Ето и малко информация относно концепцията на албума:
The protagonist has been dealt a bad hand at birth. He’s always felt himself an outsider with strong potential to become marginalized. Through an accident, after a crisis, he finds a connection with his inner powers. A guide is sent to him, from some other time and place. He gets a chance to take hold of his own life and change his destiny. From the past of Carelian Finland he finds his own spiritual tribe and the power to turn the course of his doomed life. This is a story of survival.

Отговори