малко за концертчето...

Ако не слушате чалга, може да си поговорим за музика

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: чет май 29, 2008 2:38 pm

малко за концертчето...

Мнение от West of Hell » нед юли 08, 2012 4:10 am

Пичове,

Ще се постарая да съм кратък, щото не съм фен на групите, които гледах все пак

Телеграфен рипорт:

Изпуснахме умишлено Sweet Savage ...да се ебат у гъзЪ

Влизаме за Scar Symmetry...и да ви кажа разочарован съм. Група с двама певци и двамата се счупиха да позират, музиката им е vh1 метъл, а озвучаването беше лошо. С нищо няма да запомня тази група.

И към 18.45 първите големи-Heaven Shall Burn. Зад микрофона същество с гейска прическа+ риза, тежащо 49 кила...аз съм 45 за справка. Тия определено са надъхана група, става мелето на тяхната музика, но до голяма степен изпълнението им беше провалено от лош звук. И като казвам лош, имам предвид много лош. Щото аз не съм придирчив. Искам да ги гледам пак, но при по-читава техника...иначе вокала не спря да подканя хората да се избият един друг, което е супер

Искам да кажа нещо:на този концерт се мотаха некакви страшни мацки и както каза Nothingness:добре че преди да тръгна си набих една...нали и аз като тарантино имам некакви изкривени фантазии за дамски голи крака, а такива имаше в изобилие...

Clawfinger естествено са пичове, даже шоумени бих ги нарекъл. Който не е виждал наживо прословутите въртележки на басиста-да завари лайното брад пит да му рови у хладилника! Освен това звукът се оправи за тях. Транспарантът им гласеше RapMetal since 1993, а този пич, който се казва Zak, тежи 37 кила...и беше с потник...и мисля, че е за лудница...но не го прибират, щото у швеция законите са мааааааааалко по-различни. Естетвено приключиха с онази небезизвестна

when i grow up there will be a day
when everybody has to do what i say
when i grow up there will be a day
when everybody has to do it my way

когато порастна
ще стана гадже
на йоло денев

ей такива работи...

и след шведите...............................

Тривиум, батенце, са тотални професионалисти, които се раздадоха на макс. Не съм нито фен, нито познавач. Изгледах си ги с голямо удоволствие, забележки нямам. Matt не спря да дудне колко е готина публиката и как щел да казва навсякъде за нас :)) дали беше искрен или не...не ме интересува. Харесаха ми повече, отколкото разни дъртаци които съм гледал, и които дъртаци са ми любими групи. Младостта си личи, все пак. Най-искрено им пожелавам много успехи на тия

готино беше

впрочем, Лауда си беше по-готин
На Download 2016 bundinhas

http://www.youtube.com/watch?v=yMlKlH7DYe8

Потребителски аватар
CELL
Breaker
Breaker
Регистриран: вт юли 20, 2010 4:44 pm

Re: малко за концертчето...

Мнение от CELL » нед юли 08, 2012 10:42 am

Май като цяло звукът е на ужасно ниво,не мога да си обясня защо???Цяла седмица подготовка за този концерт и... :tooth: :cry2:
Heaven shall burn звучаха зле,въпреки че наистина се раздадоха.
Clawfinger бяха изненадата на вечерта,поне за мен...Баси яките шоумени,един от китаристите беше толкова откачен че се метна в публиката.Ама се хвърли,както се хвърлят нормалните хора в басейна.Човекът с потника няма да го коментирам,трябва да се види...Заигравка с публиката,много бягане по сцената и благодарности накрая за невероятната публика...ЕВАЛА!!!
Trivium не ме впечатлиха и бързо приключих участие.В метрото се оказахме доста хора с гривнички - часът беше само 22:30!!! та звездите ми подсказват - хората чакат GNR :attantion:

Потребителски аватар
whisper
Breaker
Breaker
Регистриран: ср окт 15, 2008 5:43 pm

Мнение от whisper » нед юли 08, 2012 11:34 pm

Абе оставете ги Guns... :))
Within Temptation направиха страшно шоу. Всъщност страшно предвид обстоятелствата, но си представям какво чудо щеше да бъде, ако те бяха хедлайнери.
Сет листът им беше без грешка - наред с новичките "Faster", "Shot In The Dark", "In The Middle of The Night", "Fire and Ice" и "Sinead" изпълниха и старите любими "Stand My Ground", "What Have You Done", "Ice Queen", "Mother Earth", "Angels", "Memories", "The Heart of Everything" и "Our Solemn Hour" - последните четири голяма и неочаквана изненада. Публиката си показа, че ги оценява, пък ако се вярва на Шарън ще се завърнат отново в България. Сценично присъствие и изпълнение - перфектни. А и като цяло събитието за мен си беше сбъдната мечта. :happy:
Концертните ми снимки не са се получили изобщо, но все пак...
Изображение
Изображение
Изображение

West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от West of Hell » пон юли 09, 2012 12:23 am

e, имаме си и снимки, супер :a115:

иначе девойко, ти основно заради тези твои любимци ли посети събитието?

имам предвид нещо да кажеш за Trivium?

или са далече от музикалните ти предпочитания :c03bn5:

Потребителски аватар
whisper
Breaker
Breaker
Регистриран: ср окт 15, 2008 5:43 pm

Мнение от whisper » пон юли 09, 2012 7:36 am

Trivium стилово не са никак далеч от музикалните ми предпочитания, но пристигнах направо втория ден за Within, та не съм ги гледала. :d0jk25:

Потребителски аватар
Nothingness
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 30, 2006 9:12 pm
Контакти:

Мнение от Nothingness » пон юли 09, 2012 11:33 am

whisper написа:Абе оставете ги Guns... :))
Within Temptation направиха страшно шоу. Всъщност страшно предвид обстоятелствата, но си представям какво чудо щеше да бъде, ако те бяха хедлайнери.
Сет листът им беше без грешка - наред с новичките "Faster", "Shot In The Dark", "In The Middle of The Night", "Fire and Ice" и "Sinead" изпълниха и старите любими "Stand My Ground", "What Have You Done", "Ice Queen", "Mother Earth", "Angels", "Memories", "The Heart of Everything" и "Our Solemn Hour" - последните четири голяма и неочаквана изненада. Публиката си показа, че ги оценява, пък ако се вярва на Шарън ще се завърнат отново в България. Сценично присъствие и изпълнение - перфектни. А и като цяло събитието за мен си беше сбъдната мечта. :happy:
Изпълниха всичко, което исках да чуя! Аз разбирасе се набутах в средата на средата пред сцената и звука и визията ми бяха перфектни! :devil: . Направо настръхнах на изпълненията на Stand My Ground + Our Solemn Hour! По едно време си мислех, че няма да изпълнят Angels , но те ме зарадваха на макс! Най-яката банда за деня, от тези, които гледах!

Д2 и Дер Хундс ги пропуснах! За съжаление ядох навън и по време на целия сет на Кайзер Чийфс, за което вече съжалявам неимоверно много!

Ugly Kid Joe бяха мноооого свежи! Аз много се изкефих и бая поскачахме отпред, а по едно време вокалиста се разходи сред нас! Не пропусна да се скара и на секторите да подскачат, та Слава да разкаже дали го е послушала :tooth: . Много приятно ме изненадаха и мисля да ги подочуя и как са на студийно ниво.

Guns тотално сцепиха! Никакво закъснение, 3 часово шоу +5 минути бонус! Накрая вече краката ме боляха, но не успях да остана безучастен на невероятния завършек с Paradise City :a010: - брутално изпълнение! Сетлиста беше добре обмислен, но имаше пропуск, а това го акзвам аз - човек, който им е слушал веднъж една компилация :ae: . Не съм впечатлен от гласа на Аксел, освен в случая, когато каза запоследно да изпеем с него "Knock, knock..." - тогава извади истински глас! Малко ме подразниха своеволията, които бяха отпуснати на китаристите, но съм съгласен, че господин Роуз трябва да си почива по малко - раздаде се на макс! Рок - гиганти! Аз останах много доволен от този ден.
Oh, she’s beautiful
A little better than a man deserves
Oh, I’m not insane
Please tell me she won’t change…

Потребителски аватар
CELL
Breaker
Breaker

Мнение от CELL » пон юли 09, 2012 2:15 pm

Within Temptation излязоха рано в жегата,а за мен това е групата преди хедлайнера!!!
Много добър глас и присъствие,много добър сетлист/+допълнителни 15 минути/.Май нямаше човек на стадиона който да не им се изкефи:)

Потребителски аватар
Nothingness
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 30, 2006 9:12 pm
Контакти:

Мнение от Nothingness » пон юли 09, 2012 3:13 pm

CELL написа: Trivium не ме впечатлиха и бързо приключих участие.В метрото се оказахме доста хора с гривнички - часът беше само 22:30!!! та звездите ми подсказват - хората чакат GNR :attantion:
Ее, много жалко. А те така ни се зарадваха :smile:
Айде и аз за първия ден:

Ами да, "сладурите" ги пропуснахме . Само да отбележа, че те бяха с най-сериозен мърч и единствените, на които се продаваха дискове!

Scar Symmetry определено разочароваха! Звука им беше хем тих , хем зле, а хомовокалите изобщо не бяха на ниво! По едно време се запитах дали не са хедлайнери - толкова дълго ми се стори шоуто.

Heaven Shall Burn също бяха със зъл звук, но дори и като изпълнение не успяха да ме притеглят към сцената. Един приятел спомена, че са показали 20% от възможностите си!

Clawfinger ги поизпуснах - ядох палачинка на "Патки"! Но когато се връщахме на стадиона се случи чудо! Точно слизах по стълбите на сектора и започна интрото на най-любимата ми песен "the price we pay" , а две песни по-късно завършиха с цитата на Марто :new_bulgarian: . Звука им беше страхотен, а аз хванах баш кулминацията!

Любимците от Trivium излязоха и забиха всички яки песни от актуалния албум, както и много други любими от по-старите! Но много ме е яд, че не изпълняват баш любимите ми от Shogun'2008(Kirisute Gomen, Torn between..., Shogun) и The Crusade(To The Rats, This World Can't Tear Us Apart) . Звука беше много добър, но заместника на Травис е малко енкадърен като че ли. Мисля, че точно стила му е виновен, като запали касите да не се чуват добре китарите или може би трябваше да ги гледам с една идея по-назад! Но да - огромни са и нямам търпение да ги видя пак! Надявам се набора да е бил искрен в думите си - не мисля, че му отива на възрастта да се мазни . Бяха железни :devil:
Поздрав:
Trivium - Watch the World Burn
Oh, she’s beautiful
A little better than a man deserves
Oh, I’m not insane
Please tell me she won’t change…

Потребителски аватар
CELL
Breaker
Breaker

Мнение от CELL » пон юли 09, 2012 5:48 pm

Поздрав и от мен за всички които бяха + за феновете на групата които пропуснаха:THIS I LOVE - GUNS N ROSES
http://www.youtube.com/watch?v=J6_JkZTWYSk

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон авг 22, 2005 11:25 pm

Мнение от WhiteNoise » ср юли 11, 2012 8:35 am

на Ugly Kid Joe се мотах из стадиона като муха без глава, но тия Clawfinger не бяха лоши
не съм очаквала WT да ме трогнат по някакъв начин, но мацката много се раздаваше и определено ми харесаха.
Kaiser Chieff - нищо кой знае какво не си изпуснал като си хапвал палачинки :happy:
на Guns беше супер! - в началото.. после в средата, като почнаха известните парчета... а после не знам какво изтъпя, ама заспах :)) събудих се за Paradise City, която така и така я очаквах на последно място, и беше готино закриване
а на предния ден се набутах безбилетно (все още много се гордея със себе си), без много да знам кой ще свири, но прецених, че ми се слуша музика и трябва да вляза - беше яко съответно :happy:

на този концерт се мотаха некакви страшни мацки

много съгласна

в заключение - концертите са си яко нещо, и двата дни не помня как се прибирах :happy:
Изображение
I woke up this morning and i got myself a beer
The future's uncertain and the end is always near

West of Hell
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от West of Hell » ср юли 11, 2012 1:39 pm

ъъъъъъъъъъъъъъъ, добре бе ти случайно да си чувала, че на такива събития човек казва на познатите/приятелите си, че е там :sad:

Потребителски аватар
staromoden
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср окт 28, 2009 6:24 pm

Мнение от staromoden » ср юли 11, 2012 3:32 pm

На втория ден от феста и аз мислих да вляза без пари,но навсякъде имаше гардове.Браво на теб,че си се набутала безплатно,чудя се как ли си успяла. :question: Хитруша. :congrat:
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко , нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
WhiteNoise
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон авг 22, 2005 11:25 pm

Мнение от WhiteNoise » пет юли 13, 2012 12:17 am

веднъж като си наумиш, че ще влезеш, няма какво да те спре.. а и като знаеш как да се подмазваш и си от женски пол, не е толкоз трудно :) ... трябва и ние да имаме предимства, няма как
бтв, докато кръжах, Мустанга ме подмина като пътен знак - shame on you :))
West, от де да знам аз кой ще ходи, аз и за себе си не знаех, че ще съм там :happy:
Изображение
I woke up this morning and i got myself a beer
The future's uncertain and the end is always near

Потребителски аватар
staromoden
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от staromoden » пет юли 13, 2012 1:55 pm

WhiteNoise написа:веднъж като си наумиш, че ще влезеш, няма какво да те спре.. а и като знаеш как да се подмазваш и си от женски пол, не е толкоз трудно :) ... трябва и ние да имаме предимства, няма как
:happy:
Ма,аз за т`ва думам,че си ми хитруша. :smile:
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко , нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Ally
Breaker
Breaker
Регистриран: нед дек 13, 2009 3:22 pm

Мнение от Ally » пон юли 16, 2012 12:21 am

След като едва се навих да отида, предвид липсата на единствения ми стимул.... нямах много високи очаквания. Не бяха и надхвърлени :tooth:
Единствената група, която се раздаваше и осъществяваше готин контакт с публиката, бяха Within Temptation (и тва го казва човек, дето никак не се кефи на женски вокали и оперни елементи!). Clawfinger бяха пичове и раздвижени, ама са антики вече. А на Тривиум имаше енергия, обаче супер мн ме подразни непрекъснатото говорене и повтаряне на едно и също от страна на вокала в стил Джоуи диМайо :tooth: , както и агитацията.
Останалитеееее... няма да ги коментирам...
I'm so happy 'cause today I found my friends
They're in my head

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
staromoden
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от staromoden » пон юли 16, 2012 3:44 pm

Добре,че не съм присъствал.И без това тоя лайнар Аксел винаги ме е дразнил.

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » пон юли 16, 2012 7:50 pm

mladomoden написа:тоя лайнар Аксел
:a115: И аз не го понасям.

Отговори