Aaaaaaa Менсън!!!!!

Ако не слушате чалга, може да си поговорим за музика

Модератор: Ka-tet of 19

Потребителски аватар
Drake
Ka-tet of 19
Ka-tet of 19
Регистриран: чет авг 11, 2005 7:55 am
Контакти:

Мнение от Drake » чет юли 05, 2007 9:34 pm

Мхм, звука беше отврат. И некъф се качи на сцената, издебна Менсън докато се покланяше на публиката и го изненада отзад :lol:
Изображение

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » чет юли 05, 2007 11:20 pm

Направо се размазах, още нямам идея къде се намирам! Това беше най-страхотната нощ в живота ми, въпреки че някой хора доста стабилно се опитваха цял ден да ми скапят настроението и въпреки че някви непрекъснато си гасяха цигарите в мен и въпреки, че идиота зад мен непрекъснато ме блъскаше...ама накрая и аз почнах да ги блъскам копелетата, супер изнервящи типове... дошли на концерт на БОГ пък само сноват насам натам да носят бири, пияни като идиоти, вместо да са заети да се размазват :D
Менсън беше невероятен, толкова съм доволна, толкова съм щастлива, видях го, видях го!...всичко ще ме боли 3 дена и все още ми е мъгла, май по едно време тръгнах да налитам на горкият J.S., все едно не му стигаше наказанието, че ни търпя цял ден ахаха :lol:
Саунда наистина в началото куцаше и Type по-скоро приспаха хората отколкото да ги подгреят, но не мога да се сърдя, защото просто всичко беше гениално помислено...
Ачо, съжалявай изтърва най-великото нещо на планетата!

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » чет юли 05, 2007 11:48 pm

като цяло съм доволен от концерта.
Type O Negative пяха малко, ра3очароваха много. как се е навил Менсън да му набутат подобна група нямам идея. при тяхното и3пълнение 3вука беше бли3о да перфектното. след като те се прибраха последва 40 минутно прекъсване пре3 което докато сменяха инструментите и бутафорията някой ра3вали 3вука. в опитите си да направят саунда по-силен някой се уля - ниските станаха отвратителни. чуваше се само Менсън и някакво бумтене, китари, клавишни и барабани не се ра3личаваха в доста от песните.
верно Менсън е правил много по 3релищни и3пълнения, тука малко по-семпло беше, но а3 си се и3радвах много :D .
сетлиста също ми хареса. ако беше и3пълнил и The Nobodies ...
тълпата се и3радва и на новите и на старите песни горе долу по равно(на Tainted Love май най-много :roll: ). а3 се накефих на Just a Car Crash Away и The Dope Show, 3ащото не ги очаквах(не бях 3апо3нах предварително със сетлиста).
осветлението и пушилката съ3давах перфектна атмосфера, плюс мултимедията на някой от парчетата, която се въртеше на бакграунд.
стадиона се напълни, публиката дивя, който не дойде и3търва

ПП: ако имате клипчета спеделете, че ние нямаше с какво да снимаме

Потребителски аватар
Shiva
Devar-Toi
Devar-Toi
Регистриран: нед сеп 04, 2005 12:58 am

Мнение от Shiva » пет юли 06, 2007 10:19 am

The Nobodies не я изпълни за накзание на феновете, заради пияния нещастник. Аз бях във ВИП-а горе и въпреки, че мястото ми беше най-доброто, в паузата между Тайп и Менсън група лайнари застанаха точно пред мен, закривайки ми всичко. Ако бяха фенове - добре, но бяха селяни със сандали, и някакъв мозъчно болен зубър с цайси. Заради тях през целия концерт не виждах нищо, дори видеостените, добре, че седях върху приятеля ми. Не се оплаквам от звука, защото като фенка ми беше достатъчно да видя групата, ако искам перфектни песни, ще си пусна диска в нас. Като цяло съм доволна, но като разбрах, че групата е отишла на афтърпартито в клуб "Грамофон" и е говорила часове наред с приятелите ми, а аз не се замъкнах - реве ми се. В крайна сметка Менсън е казал, че подготвя нов албум и първата песен вече е готова, говорил е за новата си мацка, колко е била гадна Турция и колко ни е харесал 8)

Vile
Dinh
Dinh
Регистриран: вт авг 30, 2005 12:51 pm

Мнение от Vile » пет юли 06, 2007 10:23 am

DiZZy написа:Ачо, съжалявай изтърва най-великото нещо на планетата!
Мне, на най-великото всъщност присъствах ;)

30.06.2007 @ Каварна

За Менсън много ме е яд, но не мисля, че поне половин година след Manowar ще има концерт, който да успее да ме впечатли... Така, че по-добре, че не съм харчил пари хахаха

Потребителски аватар
Garraty47
D.E.A.D. Doll
D.E.A.D. Doll
Контакти:

Мнение от Garraty47 » пет юли 06, 2007 10:51 pm

ей Vile помниш ли преди как ми се смеехте 3а GammaRay, а виж ти сега до къде си я докарал ;)
3а Каварна съжалявам, че пропуснах Моторхед(бе и Ронито не бих отка3ал). дано пак дойдат някой ден, но да е по-скоро, че вече поодъртяха.
да се сравнява обаче Manowar с Manson поне 3а мен е немислимо. имай в предвид, че те са дошли с нагласата, че ще правят от то3и концерт двд, 3а това и превървяха 100 пъти последния месец до Бг. Manson го даде по пестеливо, но си беше Manson все пак :D бих предпочел една песен от него на живо пред 24 часа нон стоп Manowar.
радващото е, че и Manson ни се е 3арадвал: "Концертът ми в София ме убеди, че е време да започна работа по следващия си албум веднага. Да, напълно сериозен съм - вашата публика, пееща в един глас песните ми, ме накара на поискам отново да бъда певец."

Shiva верно много селяни имаше. той май и J.S. чу ра3гвор между някакви хора не3нам как попаднали на концерта:
-бе той Менсън в Америка е голяма 3ве3да, нещо като А3ис в България.
-да бе, махал си ребра, гримира се, а у.
и това някакъв такъв серио3ен ра3говор го даваха и се надъхваха. а3 си мислях, че това само по анекдотите го има.

Vile
Dinh
Dinh

Мнение от Vile » съб юли 07, 2007 12:44 am

Wednesday13 аз харесвам и двете неща :) И двете са оказали влияние върху мен, яд ме е че не видях Менсън, но съм на 7-мото небе, че видях нещо, което ме е направило фен.

Всичко друго е въпрос на вкус :)

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: пон окт 24, 2005 8:56 pm

Мнение от J.S. » съб юли 07, 2007 1:09 am

Wednesday13 написа:Shiva верно много селяни имаше. той май и J.S. чу ра3гвор между някакви хора не3нам как попаднали на концерта:
-бе той Менсън в Америка е голяма 3ве3да, нещо като А3ис в България.
-да бе, махал си ребра, гримира се, а у.
и това някакъв такъв серио3ен ра3говор го даваха и се надъхваха. а3 си мислях, че това само по анекдотите го има.
Май само пърия ред чух,щото след това нещо ми стана(помислих че не съм го чул наистина,но щом и ти потвърди значи е вярно).Затова и се радвам,че имаше малко хора на концерта,селските селяни бяха по-малко,но пак прекалено голям процент.Имаше някакви отишли за Тайп О и после в 280 ги слушах как се обясняват,че имали кратък сетлист и изпълнили само най-известните си песни.Техен проблем,на мен не ми допадат много двуметрови хора с огромни бради и коса до кръста да са по-депресирани от тийнейджъри на моята възраст.А и оня дето беше на клавиатурата като цяло позираше,натисне веднъж и си мята косата 5секунди,после повтаря процедурата.По едно време се пораздвижи,явно имаше и нещо за свирене.Аз харесах само последната им песен от първо слушане,и то май защото обявиха,че е последна.
Издразниха ме и ония дето постоянно вървяха насам-натам,то да беше в началото на концерта само или до средата,но те не спряха през цялото време.Един носи колкото може бири,други 4-5 се влачат ей така за каузата.А като Менсън се обърна едва ли не лично към мен с някаква фраза,включваща motherfucker и производни,някакъв се поблъсна в мен,после ме потупа по рамото,сякаш бършейки ръката си в косата ми и ми каза с пиянски провлачен глас "motherfucker сори че те занимавам с глупости" или нещо подобно,както и да е,пуснах и него.
Но щом след толкова отрицателни емоции,както и кофти звука на доста песни(бая зор докато позная някои от тях,добре че вокалите бяха страхотни),си тръгнах страшно щастлив от концерта и още не мога да повярвам че са минали цели 48 часа от него, явно е бил голямо събитие,веднага след него почнах да мечтая за втори концерт на Менсън в България,аз и за първия път не съм очаквал че може наистина да дойде.И като се замисля че бях на ръба да го пропусна ми става още по-хубаво че бях там...

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Контакти:

Мнение от DiZZy » съб юли 07, 2007 12:07 pm

Shiva написа:Като цяло съм доволна, но като разбрах, че групата е отишла на афтърпартито в клуб "Грамофон" и е говорила часове наред с приятелите ми, а аз не се замъкнах - реве ми се. В крайна сметка Менсън е казал, че подготвя нов албум и първата песен вече е готова, говорил е за новата си мацка, колко е била гадна Турция и колко ни е харесал 8)
Toва, което каза уби всичко детско в мен :? А като помисля, че толкова много настоявах и мрънках да отидем и не ме огря и ми се реве още повече :? Толкова да ме е яд....
А видяхте ли групата от трибуните как идваше през тревата към стадиона. Защото ние както бяхме долу изведнъж всички горе започнаха да пищят и ние се спогледахме много озадачено закво е цялата работа...пък ми щеше да го видя това, било е гледка :D

Потребителски аватар
Shiva
Devar-Toi
Devar-Toi

Мнение от Shiva » съб юли 07, 2007 12:53 pm

Аз видях Роб Холидей, който обикаляше около сцената сам и пиеше бира, още преди да почнат Alien Industry. Първо не го познах ама тия татуси не могат да се скрият ;)
http://i136.photobucket.com/albums/q195 ... rty/29.jpg
Страшен е. Ето и снимките от афтърпартито, за тези, които са изпуснали, като мен..
И стига сте се оплаквали за тоя звук, видяхме Менсън, не сме ходили, за да слушаме дискове...
http://beobscene.hit.bg/afterparty2.htm

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » съб юли 07, 2007 4:00 pm

Аз съм леко разочарован от концерта. Озвучението не беше достатъчно добро, не изсвириха повечето от любимите ми песни и ММ не направи кой знае какво шоу (не и в сравнение с по-старите му концерти, които съм гледал). Иначе атмосферата беше на ниво, а изпълнението на Beautiful People накрая беше просто размазващо :metal: Не е честно, трябваше да изсвирят поне 2 парчета на бис :cry:
Изображение

Vile
Dinh
Dinh

Мнение от Vile » съб юли 07, 2007 5:20 pm

Грозно нещо са това дарк/готик/индъстриъл феновете и фенките...

Потребителски аватар
Shiva
Devar-Toi
Devar-Toi

Мнение от Shiva » нед юли 08, 2007 6:53 pm

Това беше причината да не отида, защото просто не обичам "обществата", но ето, че беше грешка... Трябваше, за каузата :?

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от J.S. » нед юли 08, 2007 7:02 pm

deadface написа: Не е честно, трябваше да изсвирят поне 2 парчета на бис :cry:
The Nobodies щели да изпълнят,но заради оня идиот,който скочи да прегръща Менсън съкратили малко концерта...

Потребителски аватар
Ted
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: чет апр 12, 2007 5:18 pm

Мнение от Ted » нед юли 08, 2007 8:44 pm

Айде някой да каже, че е било супер тъпо, за да не съжалявам толкова, че не отидох де :smt022 :smt022 :smt022

ConstanMacob
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:07 pm

Мнение от ConstanMacob » пон юли 09, 2007 10:33 am

Kuv e toia deto se skocil da pregrushta Manson?
Ia razduite malko...

Потребителски аватар
edenbeast
Dan-Tete
Dan-Tete
Регистриран: съб авг 20, 2005 10:08 pm
Контакти:

Мнение от edenbeast » пон юли 09, 2007 10:50 am

Интересното е, че познавам хора, които са били на различни места из публиката, с различни билети, но никой от тях не е видал, какво точно е станало..
Но най-често срещаната версия е, че някакъв скинар се качил на сцената, захапал Менсън за рамото, след което той хвърлил микрофона по него :) Мога само да гадая, до каква степен е вярна цялата история.
"Stay scared!"

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от J.S. » пон юли 09, 2007 11:35 am

Доколкото помня на края на песента(tainted love май,или някъде там) един изникна на сцената да прегръща Менсън,който пък после заохка,светлините изгаснаха,но групата продължи концерта след малко,оня пък се изпари някъде и нямаше подобни гафове.

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Контакти:

Мнение от DiZZy » пон юли 09, 2007 2:46 pm

J.S. написа:Доколкото помня на края на песента(tainted love май,или някъде там) един изникна на сцената да прегръща Менсън,който пък после заохка,светлините изгаснаха,но групата продължи концерта след малко,оня пък се изпари някъде и нямаше подобни гафове.
Захапал? Заохка? :p Къде го чу това охкане, на мен ми е убягнало :) Иначе оня беше някакъв с гола глава, изведнъж се появи от нищото, разбута ги всичките като професионал играч по ръгби и сграбчи Менсън и изчезнаха някъде в тъмното отзад. Дали ще ме помислите за много смотана, ако споделя, че си помислих, че това е част от представлението в началото :oops:
Снимките си рулират! И как така ще говорите лошо за каките със скъсани чорапогащи тцтц :lol: Freak шоуто си беше на ниво не мога да се оплача, мен най-ме изкефи една дето си беше ушила роклята така, че да демонстира липсата си на всякаква рокля :lol: Или двойката голи до кръста момиче и момче, които пък явно не знам какво са правили до последната секунда, но си бяха забравили блузите у тях и се бяха облепили с изолир за замазване на положението ахаха :lol:
Само дето много изморен и състарен изглежда на тея снимки....той не че е и първа младост вече де, ама другите са някви свежарки :D Било е забавно, още не мога да го превъзмогна, че не отидох :?

J.S.
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Мнение от J.S. » пон юли 09, 2007 3:50 pm

DiZZy написа: Захапал? Заохка? :p Къде го чу това охкане, на мен ми е убягнало :)
Издаде някакви звуци от сорта на "ааа"и "ооо".
DiZZy написа:Дали ще ме помислите за много смотана, ако споделя, че си помислих, че това е част от представлението в началото Embarassed
И аз това си помислих,както и че може наистина да колят Менсън,но после някак си отхвърлих втората възможност :lol:
DiZZy написа:Или двойката голи до кръста момиче и момче, които пък явно не знам какво са правили до последната секунда, но си бяха забравили блузите у тях и се бяха облепили с изолир за замазване на положението ахаха :lol:
Да,момичето само два +(плюса) успя да си залепи,и изолира не беше достатъчно.Впрочем ти нали каза че не си я видяла...

Отговори