Дата и час: Пон Май 21, 2018 1:49 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 154 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 5:30 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Понеже забелязах, че доста от вас издирват книги на Кинг, които са били издадени у нас преди години и в момента са почти неоткриваеми, ето една виртуална антикварна книжарница, в която се предлагат част от тях на смешно ниски цени:

Бягащият човек - 4 лв
Гняв - 4 лв
Дългата разходка - 7 лв
Живата факла - 4 лв
Кери - 5 лв
Мизъри - 4 лв
Мъртвата зона (голям формат) - 12 лв
Очите на дракона - 6 лв
Пътна мрежа - 6 лв
Сияние - 9 лв
Четири след полунощ - 6 лв

Въпросните книги могат да бъдат поръчани чрез имейл или телефон (за повече информация вижте ТУК ), но имайте предвид, че стойността на поръчката ви не трябва да е под 15 лв.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 11:37 am 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams

Сега го поразгледах,изтървал си Гробище за домашни любимци - 7 лв,може би защото не беше написан автора.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 31, 2007 1:02 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

ами тези ги имам, но информацията си е полезна ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2007 12:20 am 
Childe
Childe
Аватар

А някой поръчвал ли си е книги от този сайт?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2007 1:19 pm 
Commoner
Commoner

Абе да ви кажа честно цените не са чак толкова изгодни. По спирките баби продават книги на къде-къде по-ниски цени :) Така че нищо не губите, ако проверите първо при тях :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2007 1:56 pm 
Childe
Childe
Аватар

Ако щеш ми вярвай обикалял съм цялата главна и всички тия баби нищичко на Стивън Кинг нямат. Все е дно и също е на всякъде - "Мъртвата зона" ,"Очите на дракона" и "Мизъри" се намират сравнително лесно. А да щях да забравя и "ТО" първата книга също лесно се намира ,но за какво ти е първата като не може да намериш последните 2.
В сайта намерих интересни книги ,но не обичам да поръчвам стари книги по интернет без да съм ги видял. Защото повечето са в окаено състояние :?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 7:31 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

Ангел без криле написа:
Ако щеш ми вярвай обикалял съм цялата главна и всички тия баби нищичко на Стивън Кинг нямат. Все е дно и също е на всякъде - "Мъртвата зона" ,"Очите на дракона" и "Мизъри" се намират сравнително лесно. А да щях да забравя и "ТО" първата книга също лесно се намира ,но за какво ти е първата като не може да намериш последните 2.
В сайта намерих интересни книги ,но не обичам да поръчвам стари книги по интернет без да съм ги видял. Защото повечето са в окаено състояние :?

Купих си две преди месец в отлично състояние бяха... почти неотваряни...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 11:59 pm 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

radiante написа:
Абе да ви кажа честно цените не са чак толкова изгодни. По спирките баби продават книги на къде-къде по-ниски цени :) Така че нищо не губите, ако проверите първо при тях :D

Правилно!А То част 2 не се намира лесно, защото не веднъж писахме във форума, че то е издадено в по-малък тираж от То- част 1 и е нормално да е дефицит и желаещите да си го набавят, имайки част 1 не са малко :? Аз също го нямам.
За съжаление в момента не мога да намеря подобни места с изгодни цени на книгите, защото съм "вързана" в квартала си :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 18, 2007 5:32 am 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Попаднах на още една антикварна книжарница, в която има доста книги на Кинг - http://www.alba-books.com/index.php . Само че цените са бая солени... :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 18, 2007 11:26 am 
Dinh
Dinh
Аватар

http://www.alba-books.com/index.php?go=products&id=2123 -- Кристин 1&2 за 50лв... Имат и някои цени на книги които са прилични разбира де,но повечето са направо безумни.Кой би се изръсил толкова? :D Иначе имат доста книжки да!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 21, 2007 4:00 pm 
Commoner
Commoner

здравейте всички, искам само да попитам откъде мога да си намеря "Сблъсък".Супер много търсих и никъде не я намерих, говоря за Бургас.Бих проверил и на Славейков, когато имам път, но ако имате идеи, моля пишете.мерси предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 21, 2007 4:36 pm 
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Аватар

dilomski написа:
здравейте всички, искам само да попитам откъде мога да си намеря "Сблъсък".Супер много търсих и никъде не я намерих, говоря за Бургас.Бих проверил и на Славейков, когато имам път, но ако имате идеи, моля пишете.мерси предварително!

Eми и аз я търсих близо година и половина и из Бургас и из София, но без особен резултат, докато преди седмица не видях да ги продават и трите заедно в комплект горе на Богориди до Морската градина. Но не вярвам да я откриеш цялата трилогия на едно място....
Но щом си от Бургас мога да ти дам втората част, че ми се повтаря ;)

Изображение

http://www.myspace.com/de3ka
http://www.de3ka.blogspot.com
http://vampirefreaks.com/de3ka

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 21, 2007 7:43 pm 
Commoner
Commoner

имал си късмет...и аз видях че продават втората част, ама сметнах че няма смисъл да я вземам, защото така или иначе няма да почна да я чета преди да съм се сдобил и с трите.остава вариантът да оглеждам все някога пак трябва да изкочи.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 21, 2007 10:13 pm 
Insorcist
Insorcist
Аватар

Не знам дали ще успееш да си я намериш, но поне можеш да я прочетеш от ТУК (или евентуално да си я принтираш).

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 22, 2007 12:24 am 
Dan-Tete
Dan-Tete
Аватар

dilomski написа:
имал си късмет...и аз видях че продават втората част, ама сметнах че няма смисъл да я вземам, защото така или иначе няма да почна да я чета преди да съм се сдобил и с трите.остава вариантът да оглеждам все някога пак трябва да изкочи.

Дизи е момиче :D
Не си прав, с търпение всичко се постига. Аз си купих 3та част на Сблъсък, без да знам, че има 1ва и 2ра :lol: И я прочетох на това отгоре, ей така, беше ми интересна. После дълго издирвах другите две части из цяла София, но намерих и тях. Цялата поредица не ми излезе повече от 15лв, но се искаше голяма доза търпение. Май в събирането на всички книги на Кинг това е ключът към успеха.

Аз се замислям да дам вече 30лв за Безсъние, но вероятно само 1та книга струва толкова. А 60 няма да дам. Някой има ли информация колко струва, на Славейков напр., че нямам път натам :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 154 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]