Въпрос

Nine, ten... never sleep again

Модератор: Ka-tet of 19

Отговори
Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Регистриран: пон апр 17, 2006 9:34 pm
Контакти:

Въпрос

Мнение от Bad_Dog » вт май 08, 2007 11:48 pm

Наскоро излезе римейк на филма "The Hitcher" и се сетих, че като малак гледах един подобен казваше се "Среднощен стопаджия" обаче нещо не мога да го намеря открих "Nightstalker" от 2002 и "The Night Stalker" от 1987. За последния се чудя дали е той, но по скоро не мисля, че е той. Филма съм го гледал сигурно 93-94 на видео така, че е доста стар, но е от класиките.
Историята до колкото си спомням е от баналните някаква мацка качи на стоп някакъв после го изрита от колата и той започна да я следва като трепе хора по едно време и се развали колата и се качи на автобус, който се оказа, че е шофиран от нашия човек. Това си спомянм някой ако има идея да пише.

Потребителски аватар
LauraPalmer
Commoner
Commoner
Регистриран: ср юни 18, 2008 2:53 pm
Контакти:

Re: Въпрос

Мнение от LauraPalmer » пет юни 20, 2008 1:29 pm

Ако толкова много държиш да го намериш, можеш да пробваш в http://www.imdb.com/boards/ Там в секция "I need to know" хората задават някви въпроси като твоя и другите потребители отговарят. Така че, ако ти е много спешно, направи си регистрация и пробвай :) Успех.
P.S. Взех, че го проверих аз и май май трябва да имаш кредитна карта, за да ползваш тази услуга :( Май не можах да помогна...
I'm one of the 4400!

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » пет юни 20, 2008 3:50 pm

Нямам идея кой може да е въпросният филм, но постът ти ме наведе на една хубава идея - да отворя отделна тема за всички, които търсят накакви филми :D
Изображение

Потребителски аватар
Silentium
Ka-mai
Ka-mai
Регистриран: чет май 29, 2008 4:21 pm
Контакти:

Мнение от Silentium » пет юни 20, 2008 4:01 pm

The Night Stalker между другото също го превеждаха едно време като Среднощен стопаджия, ако не се лъжа, но аз мисля, че ти по-скоро се сещаш да затова :)

http://www.imdb.com/title/tt0100148/

Просто защото, след като излезна римейка на Стопаджията, аз първо за този филм се бях сетил :) И то защото го гледах малко след като бях гледал Star Wars-овете, а в този Марк Хамил играе доста добре злодея - контаст се получи :)
Изображение

Потребителски аватар
Bad_Dog
Подстрекател
Подстрекател
Регистриран: пон апр 17, 2006 9:34 pm
Контакти:

Мнение от Bad_Dog » съб юни 21, 2008 11:33 pm

SIlentium написа:The Night Stalker между другото също го превеждаха едно време като Среднощен стопаджия, ако не се лъжа, но аз мисля, че ти по-скоро се сещаш да затова :)

http://www.imdb.com/title/tt0100148/

Просто защото, след като излезна римейка на Стопаджията, аз първо за този филм се бях сетил :) И то защото го гледах малко след като бях гледал Star Wars-овете, а в този Марк Хамил играе доста добре злодея - контаст се получи :)
не е това Дудикоф не играеш и нямаше пукотевици. Главния герой приличаше на ранния Джим Кери до колкото си спомням :lol: . имаше неква женка и общо взето през целия филм си бяха само двамцата.

Потребителски аватар
DiZZy
Guardian Of The Beams
Guardian Of The Beams
Регистриран: ср авг 31, 2005 1:22 am
Контакти:

Мнение от DiZZy » нед мар 15, 2009 11:40 pm

Ще си позволя да използвам темата да питам нещо и аз :happy:
Някой да е успял да гледа това:

Изображение

И ако да какво мислите? Събирам мнения, защото след 300 много искам да видя какво е съчинил Зак Шнайдър с този комикс, но още изпитвам дълбоки съмнения дали да посетя киното или да си гния в нас с пакет пуканки :tooth:

Потребителски аватар
deadface
Insorcist
Insorcist
Регистриран: вт юни 13, 2006 10:03 pm

Мнение от deadface » пон мар 16, 2009 7:59 am

Гледахме го на кино. Имаше слаби моменти, имаше и много силни моменти (даже 3-4 култови) + изненадващо количество гор. А Роршах просто рулира :tooth:

Изображение
Изображение

Отговори